شرکت نوآوران ماشین
راه-اندازی-خط-تولید-و-بسته-بندی-حبوبات

خط تولید بسته بندی حبوبات و غلات (کسب و کار پر سود در کمترین زمان)

خط تولید و بسته بندی حبوبات و غلات در دو اشل صنعتی و خانگی  یکی از راه های کار آفرینی و شروع یک کسب و کار پر سود می باشد. چون بسته بندی حبوبات و غلات فقط محدود به یک محصول نمیشود و طیف گسترده و بازار متنوع انواع حبوبات و غلات در ایران به شما این امکان را میدهد که بتوانید در یک خط تولید ثابت بسته بندی چندین محصول با نرخ سود دهی بالا و هزینه کم را داشته باشید.

شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی و راه اندازی صدها خط تولید در داخل و خارج از کشور همواره آماده راهنمایی و مشاوره رایگان به شما عزیزان برای راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی انواع مواد و محصولات  غذایی  در اشل های مختلف صنعتی یا کارگاه های کوچک خانگی می باشد. تا بهترین کسب و کار را در زمینه صنعت بسته بندی راه اندازی نمایند.

فیلم معرفی خط تولید بسته بندی حبوبات و غلات

دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید بسته بندی حبوبات وغلات

1- دستگاه بالابر کاسه‌ای اول : دستگاه بالابر کاسه‌ای با الکتروموتور تک فاز و یا ۳ فاز و با ارتفاع 180 تا 270 که برای هر دستگاه متغییر است .قابلیت جابه‌جایی انواع مواد گرانولی غذایی و شیمیایی را دارد. این مدل بالابر برای تغذیه ماشین‌آلاتی همچون دستگاه بوجاری، نوار نقاله دستچین و دستگاه پولیش در خط بسته بندی حبوبات و غلات استفاده می‌شود. این دستگاه مجهز به چندین کاسه است. این کاسه‌ها بر روی یک تسمه پی وی سی  نصب می‌شوند. در زمان گردش تسمه، کاسه‌ها محصول را از مخزن بارگیری کرده و به بالا انتقال می‌دهند

دستگاه-بالابر-کاسه-ای شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه بالابر

2-دستگاه بوجاری : دستگاه بوجاری برای جداکردن هر گونه ناخالصی از حبوبات وغلات در 4 مرحله توسط فن وسرند به کار میرود.یکی از ماشین‌آلات زیرمجموعه خط فراوری و بسته‌بندی انواع حبوبات و غلات می باشد که در شرکت نوآوران ماشین (سایز سوراخ‌های یا مش های سرند) بر اساس نیاز مشتری و سایز محصول غذایی یا شیمیایی موردنظرشما ، کاملاً سفارشی‌سازی می‌شوند.

    • ابعاد: طول ۱۷۰ ، عرض ۱۱۰ ، ارتفاع ۲۵۰ سانتیمتر
    • برق مصرفی : ۱ کیلووات تک فاز و سه فاز ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت
    • وزن دستگاه: ۴۵۰ کیلوگرم
    • توان تولید : ۴۰۰ الی ۵۰۰ کیلوگرم در ساعت می باشد
دستگاه_بوجاری-شرکت نوآوران ماشین
دستگاه بوجاری و پولیش حبوبات

3- دستگاه بالابر کاسه ای دوم: بالابر کاسه ای دوم وظیفه بالابری محصول و تغذیه دستگاه‌های  مرحله بعدی خط تولید را بر عهده دارد. ادستگاه بالابر کاسه‌ای دوم هم با الکتروموتور تک فاز و یا ۳ فاز قابلیت جابه‌جایی انواع مواد گرانولی غذایی و شیمیایی را دارد. این دستگاه مجهز به چندین کاسه است. این کاسه‌ها بر روی یک تسمه پی وی سی  نصب می‌شوند. در زمان گردش این تسمه ، کاسه‌ها محصول را از مخزن بارگیری کرده و به بالا انتقال می‌دهند.

ارتفاع این بالابر بین ۲ تا ۳ متر است .ارتفاع و ظرفیت این دستگاه بسته به خواست و نیاز مشتری در شرکت نوآوران ماشین کاملا قابل سفارشی‌سازی می باشد. این دستگاه وظیفه بالابری محصول و تغذیه دستگاه‌های  مرحله بعدی خط تولید را بر عهده دارد.

دستگاه-بالابر-کاسه-ای شرکت نوآوران ماشین
دستگاه بالابر کاسه ای

4-دستگاه نوار نقاله دستچین : در این مرحله به کمک چند اپراتور به‌صورت چشمی محصول موردنظر پاک‌سازی می‌شود. هرگونه اضافاتی همچون دانه‌های نرسیده، سبز، شکسته، بدشکل و کرم‌خورده بوسیله اپراتور کاملا جداسازی میشود ودر انتهای نوار نقاله ،محصول ما صد درصد تمیز و پاک ‌سازی‌ شده است.

نوار_نقاله_دستچین ساخت شرکت نوآوران ماشین
دستگاه نوار نقاله دستچین

5-بالابر کاسه ای سوم: در این مرحله محصول کاملاً پاک‌شده از طریق بالابر وارد دستگاه پولیش می‌شود.از نظر مشخصات فنی و عملکرد شبیه بالابرهای اول و دوم می باشد.

ارتفاع و ظرفیت این دستگاه بسته به خواست و نیاز مشتری در شرکت نوآوران ماشین کاملا قابل سفارشی‌سازی می باشد.

دستگاه-بالابر-کاسه-ای شرکت نوآوران ماشین
دستگاه بالابر کاسه ای

6-دستگاه پولیش حبوبات و غلات: جهت حذف گردوغبار روی حبوبات سرند شده وگردوغبار باقی‌مانده در انتهای خط تولید روی حبوبات وغلات از دستگاه پولیش حبوبات استفاده میشود.این دستگاه  توسط چند ابر مرطوب گرد وغبار روی محصول رو حذف کرده ومحصول را کاملاً پولیش و براق می‌کند.و به صورت کاملا تجاری روانه بازار میکند.

دستگاه_پولیش_حبوبات_وغلات شرکت نوآوران ماشین
دستگاه بو جاری حبوبات

7- دستگاه بالابر Z : محصول پولیش شده را به دستگاه بسته بندی منتقل میکند.بالا بر Z مخصوص حمل کلیه مواد گرانولی شامل انواع حبوبات، خشکبار، غلات، قند و … و انتقال آنها به دستگاه های بسته بندی  می باشد. سرعت بالای دستگاه بالابر Z و همچنین مجهز بودن این دستگاه به سنسور باعث شده که میزان محصول داخل مخزن به راحتی کنترل شود.میزان محصول داخل مخزن دستگاه بسته‌بندی،توسط سنسور بالابر با دقت بالا کنترل میشود

دستگاه-بالابر-Z خط تولید و بسته بندی شرکت نوآوران ماشین
دستگاه بالابر Z

8-دستگاه های بسته بندی توزین دار: حالا نوبت به بسته بندی حبوبات و غلات فرآوری شده میرسد .برای این منظور از دستگاه های بسته بندی توزین دار استفاده میشود.دستگاه های  بسته ‌بندی توزین دار شرکت نوآوران ماشین در 5 ظرفیت (تک توزین، دو توزین ،چهار توزین،6 توزین و 12توزین ) طراحی و ساخته می‌شوند. تفاوت این سه دستگاه تنها در سرعت و ظرفیت  بسته‌بندی است.

دستگاه بسته بندی توزین دارخط تولید و بسته بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین
دستگاه بسته بندی توزین دار

9-نوار نقاله جلوی بسته بندی : در مرحله آخر هم محصول بسته‌بندی‌شده برای حمل بر روی نوار نقاله دست‌چین قرار می‌گیرد. از نظر وزن و سلامت توسط اپراتور کنترل می شود و در نهایت داخل کارتن چیده میشود.

نوارنقاله-جلوی-بسته-بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین در خط تولید و بسته بندی
دستگاه نوار نقاله جلو بسته بندی

کار بسته بندی حبوبات در منزل

حبوبات از جمله محصولات محبوب و پرمصرفی است که قطعا نمیشه آنرا از برنامه غذایی حذف کرد . بسته بندی حبوبات در منزل جزو مشاغلی می باشد که میتوان با صرف هزینه پایین کار پر سودی را شروع کرد.یک کار دائمی و سود آور وهمین موضوع باعث اشتیاق بسیاری از افراد جویای کار برای ورود به این حرفه شده  است.اگر می خواهید بسته بندی حبوبات را به عنوان کسب و کار خانگی انتخاب کنید لازم است برای تولید بیشتر وبسته بندی با کیفیت دستگاهی مناسب با فضای منزلتان را خریداری کنید

قیمت دستگاه های بسته بندی حبوبات و غلات

 دستگاه های بسته بندی حبوبات وغلات بر اساس خواست و نیاز مشتری سفارشی سازی میشود و نوع دستگاه، ظرفیت بسته بندی ،سرعت بسته بندی ، کاربرد آن و در نهایت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن آن همگی در میزان بازه قیمت این دستگاه تاثیر گذار می باشد.

خرید و خدمات پس از فروش دستگاه های بسته بندی حبوبات و غلات

 خرید دستگاه بسته بندی حبوبات وغلات  با توجه به اشل کاری شما و فضایی که میخواهید کسب و کارتان را در آ راه اندازی کنید( خانگی ،کار گاهی و صنعتی) و ظرفیت تولید روزانه و نوع بسته بندی باید صورت بگیرد.

کلیه ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین با 18 ماه گارانتی و 15  سال خدمات پس از فروش واقعی ارائه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×

WhatsApp Chat

×