شرکت نوآوران ماشین
خط-تولید-بسته-بندی-سبزی-و-میوه-تازه شرکت نوآوران ماشین

خط تولید و بسته بندی سبزی و میوه تازه

خط تولید و بسته بندی سبزی  و میوه تازه شرکت نوآوران ماشین بهترین فرصت  برای ایجاد یک  کسب و کار پرسود می باشد. زیرا خرید سبزی ، پاک کردن ،شستن و بسته بندی آن چه بصورت تازه ،چه بصورت سرخ شده و چه بصورت خشک  برای استفاده در غذاها و رسپی های مختلف آشپزی بسیار خسته کننده و وقت گیر می باشد از این رو ارائه این خدمات  برای افراد شاغل و افرادی که وقت وحوصله انجام این کارها را ندارند و برای استفاده در هتل ها و رستورانها  میتواند ایده ایجاد و راه اندازی یک کسب و کار پر سود در اشل صنعتی ،کارگاهی یا خانگی باشد.

هدف ما در شرکت نوآوران ماشین طراحی، ساخت وارائه  دستگاه هایی باکیفیت بالا و قیمت مناسب برای تسهیل شرایط راه اندازی این شغل  پر سود و پر تقاضا برای شما کارآفرینان محترم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط تولید مختلف صنایع غذایی و استعلام  قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی و راه اندازی صدها خط تولید در داخل و خارج از کشور همواره آماده راهنمایی و مشاوره رایگان به شما عزیزان برای راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی انواع مواد و محصولات غذایی در اشل های مختلف صنعتی یا کارگاه های کوچک خانگی می باشد. تا بهترین کسب و کار را در زمینه صنعت بسته بندی راه اندازی نمایند.

فیلم معرفی خط تولید و بسته بندی میوه و سبزیجات تازه

دستگاه شستشوی اتوماتیک سبزی

دستگاه آبگیر سانتریفیوژ

دستگاه شرینگ پک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دستگاه های مورد نیاز تولید و بسته بندی سبزی تازه

1-نوار نقاله بازرسی :در شروع کار و برای پاک کردن و ساقه گیری سبزیجات در روش کارگاهی و خانگی از نیروی انسانی استفاده میشود ولی در روش صنعتی و کارخانه ای سبزی بر روی یک نوار نقاله بازرسی در حرکت قرار میگیرد و توسط چند اپراتور ساقه گیری انجام میشود. این نوار نقاله بازرسی  بر اساس نیاز مشتری و میزان تولید در سه اندازه 6،4یا 8 متری تولید و به مشتریان عزیز ارائه می‌شود

نوار نقاله بازرسی محصول ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه نوار نقاله بازرسی محصول

2-دستگاه شستشوی سبزیجات شامل :  سه دستگاه مجزا برای گلگیری ،حشره زدایی،آنزیم زدایی و گند زدایی می باشد.

(دستگاه شستشو وان گل گیر سبزیجات):

 • عملکرد دستگاه : دستگاه شامل سیستم چرخش آب بوده و سنگ و گل بطور کامل از سبزیجات جدا میشود.دستگاه از جنس تمام استیل و کاملا قابل شستشو است.در این فرایند ضمن انجام گل گیری کامل سبزی بوسیله بالابر به مرحله شستشوی بعدی منتقل میشود.
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب مصرفی: ۵۰۰ لیتر
  اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شستشوی سبزیجات و میوه جات
دستگاه وان گلگیر شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه وان گلگیر سبزیجات

(دستگاه شستشو  انگل زدا سبزیجات ):

 • عملکرد دستگاه : کارکرد دستگاه شستشو دوم در خط تولید سبزی خشک تقریبا هیچ تفاوتی با دستگاه شستشو گل گیر ندارد. تنها تفاوت در استفاده ازماده انگل زدا است بعد از انگل زدایی بوسیله بالابر به مرحله شستشوی بعدی هدایت میشود.
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز

ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر

دستگاه_شستشو_دوم__انگل_زدا-ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شستشو انگل زدای سبزیجات

(دستگاه شستشو آنزیم و گند زدایی از سبزیجات):

 • عملکرد دستگاه : دستگاه دارای سیستم چرخش آب می باشد در این مرحله شستشو نهایی  انجام شده و مواد شیمیایی و آلودگی‌های باقی‌مانده بر روی سبزی پاک میشود. سبزی شسته شده توسط نوار نقاله به سمت نوار استیل آبکشی هدایت میشود.
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر
دستگاه_شستشو_سوم_آنزیم_و_گند_زدایی-ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شستشو آنزیم و گند زدایی از سبزیجات

3- نوار استیل آبکشی : در این مرحله از خط تولید سبزی خشک محصول بر روی نوار استیل آب‌کشی قرارگرفته و با دوش های تعبیه‌شده روی دستگاه، آب‌کشی نهایی می‌شود. محصول بعد از گذر از نوار استیل آب‌کشی فاقد هرگونه آلودگی شیمیایی یا باکتریایی میشود.

 • عملکرد دستگاه : مخصوص آبکشی  نهایی انواع میوه ها ، سبزي جات
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر
دستگاه نوار استیل آبکشی شرکت نوآوران ماشین خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه اسلایسر

4دستگاه آبگیر سانتریفیوژ در خط تولید وبسته بندی  سبزی خشک:

دستگاه آبگیر سانتریفیوژ رطوبت و آب اضافی باقی‌مانده بر روی بدنه سبزی و میوه را به‌راحتی با سرعت‌بالا جدا کرده و برای مرحله بسته‌بندی در خط تولید سبزی و میوه تازه و یا خشک‌شده آماده می‌کند. آخرین مرحله در خط شستشوي اتوماتیک سبزیجات استفاده از دستگاه آبگیر ساتریفیوژ می باشد.

 • عملکرد دستگاه : استفاده از نیروی گریز از مرکز برای جداسازی آب از بدنه محصول
 • ابعاد دستگاه: طول ۱۲۰ ،عرض ۱۰۰ ،ارتفاع ۱۵۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/1 کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر
دستگاه آبگیر و رو غن گیر سانتریفیوژ ساخت شرکت نوآوران ماشین خط تولید وبسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ

5-دستگاه شیرینگ پک کابینی : در صورت عرضه سبزی ومیوه  بصورت تازه به بازار هدف میتوان سبزی را در بسته های سر باز پلاستیکی ریخته و توسط دستگاه شیرینگ پک کابینی بسته بندی و روانه بازار فروش کرد .این دستگاه دارای سیستم حرارتی و سیستم انتقال دهنده می باشد و با استفاده از نایلون های مخصوص دور محصول را اصطلاحا شیرینگ کرده و بسته بندی می کند.

 • عملکرد دستگاه : الکترومکانیک- پنوماتیک
 • ابعاد دستگاه: طول 300 عرض 100 ارتفاع 170 سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/1 ولت ،تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت :   10-15 بسته در دقیقه
 • قابل استفاده در هر محیطی با هر نوع سوخت (گازی، برقی، گازی برقی)
 • قابل استفاده در خطوط مختلف صنایع غذایی، دارویی، آشامیدنی، شیمیایی و…
دستگاه شرینگ پک کابینی ساخت شرکت نوآوران ماشین در خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شرینگ پک کابینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کار تولید و بسته بندی سبزی تازه در منزل

آماده سازی و بسته بندی سبزیجات تازه و خشک وسرخ شده در منزل بهترین فرصت برای ایجاد یک  شغل خانگی پرسود برای افراد با حوصله و با سلیقه می باشد. اینکار ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد اما هر هر کاری سختی های خود را دارد.سبزی پاک کردن نیازی به سرمایه زیادی ندارد و با حداقل سرمایه با  یک فضای کوچک و خرید چند دستگاه بسته بندی سبزیجات خانگی و رعایت تمامی اصول بهداشتی  و ارائه بسته بندی های شکیل و با کیفیت میتوانید مشتریان خود را همیشه راضی نگه دارید و با این کار به درآمد قابل توجهی برسید .

قیمت دستگاه های تولید و بسته بندی سبزی تازه

قیمت دستگاه های تولید سبزی سرخ شده نیز مانند دیگر دستگاه هابه عوامل مختلفی از جمله نوع دستگاه ، مصرف سوخت ، ظرفیت تولید دستگاه برای کارخانجات بزرگ یا برای کارگاه های کوچک  منازل ، گارانتی و خدمات پس از فروش و… بستگی دارد. که باید قبل از خرید تمام این فاکتور ها را بررسی کنید  و با توجه به نیاز خود و ظرفیت مورد نیاز در ارائه سبزی سرخ شده، دستگاه خود را تهیه کنید. در نظر داشته باشید که تنوع ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی موجود در شرکت نوآوران ماشین باعث شده است تا هر شخصی با توجه به بودجه خود بتواند دستگاهی  کاملا باکیفیت را خریداری کرده و کسب و کار خود را راه اندازی کند.

خرید ،نصب و خدمات پس از فروش دستگاه های خط تولید و بسته بندی سبزی و میوه تازه

 خرید دستگاه های تولید سبزی سرخ شده باید با توجه به اشل کاری شما و فضایی که میخواهید کسب و کارتان را در آن  راه اندازی کنید( خانگی ،کار گاهی و صنعتی) و ظرفیت تولید روزانه و نوع بسته بندی صورت بگیرد.برای خرید دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی این خط تولید هم میتوانید به صورت اینترنتی و با مشاوره گرفتن از کارشناسان ما و یا اینکه به صورت حضوری و با تشریف فرمایی در محل کارخانه خرید خودتان را انجام دهید.

کلیه ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین با 18 ماه گارانتی و 15  سال خدمات پس از فروش واقعی ارائه میشود.

 در صورت نیاز به  مشاوره برای راه اندازی خط تولید صنایع مختلف غذایی ، طراحی و ساخت انواع  ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی مواد غذایی و دریافت اطلاعات  بیشتر برای دستگاه مورد نظرتان لطفاً با کارشناسان ما درشرکت نوآوران ماشین  ارتباط باشید

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×

WhatsApp Chat

×