شرکت نوآوران ماشین
خط تولید ادویه و مواد پودری شرکت نوآوران ماشین

خط تولید بسته بندی ادویه و مواد پودری (مراحل راه اندازی و دستگاه های مورد نیاز)

خط تولید و بسته بندی ادویه و مواد پودری در شرکت نوآوران ماشین در دو اشل  صنعتی و کارگاهی راه اندازی و دستگاه های خط  تولید نیز بر اساس آخرین متد روز طراحی و ساخته میشود و با فراهم آوردن امکان ارسال کلیه دستگاه ها به تمام نقاط ایران و خارج از کشور و ارائه آن با قیمت مناسب  شما می‌توانید با کمک این دستگاه ها  در هر جایی کارخانه فرآوری و بسته‌بندی خودتان را راه اندازی کنید.

خط تولید بسته‌بندی ادویه‌ و مواد پودری از جمله پرتقاضاترین و پر سود ترین خطوط تولید و بسته‌ بندی در ایران است که برای آسیاب و بسته‌بندی انواع ادویه از جمله فلفل سیاه، فلفل قرمز، زیره، گشنیز، هل، زردچوبه، زعفران، دارچین و گل سرخ و مواد پودری خریداری  و راه اندازی می‌شود.

البته دوست عزیز اگر میخواهید درکارتان اولین و بهترین باشید و اینکه در نهایت برند شما انتخاب اول خریداران محصولات مشابه باشد باید حتما با افراد مجرب و متخصص در مورد کاری که میخواهید شروع کنید، مشورت نمایید تا خط تولید و کسب و کار شما در نزدک ترین زمان ممکن به سود دهی برسد.

جهت مشاوره رایگان برای راه اندازی خط تولید و بسته بندی ادویه (مواد پودری ) و خرید دستگاه های مورد نیاز و استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فیلم خط تولید و بسته بندی ادویه و مواد پودری

مراحل راه اندازی خط تولید و بسته بندی ادویه و مواد پودری

کارهای که لازم است برای شروع راه اندازی خط فرآوری ادویه و مواد پودری انجام دهید تا بتوانید با ارائه بسته بندی های با کیفیت محصولات خود را بفروش برسانید و سهم بسزایی از این بازار پر سود داشته باشید  بطور خلاصه شامل مراحل زیر می باشد:

  1. ابتدا باید مجوز های لازم را از جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت بگیرید
  2. برند خود را ثبت کنید
  3. مشاوره با افراد متخصص در زمینه راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی مواد غذایی
  4. دستگاه های لازم برای فرآوری و بسته بندی ادویه  را خریداری کنید
  5. آموزش کار با دستگاه را یاد بگیرید
  6. مواد اولیه مرغوب خریداری کنید
  7. شروع به تولید کنید
  8. بازاریابی و فروش با ارائه بسته بندی های با کیفیت و کاملا بهداشتی

جهت مشاوره رایگان برای راه اندازی خط تولید و بسته بندی ادویه (مواد پودری ) و خرید دستگاه های مورد نیاز و استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دستگاه های مورد نیاز خط تولید و بسته بندی ادویه و مواد پودری

  1. دستگاه بالابر Z : این دستگاه در ابتدای خط تولید قرارگرفته و ادویه‌جات را به مخزن دستگاه آسیاب چکشی انتقال می‌دهد. ارتفاع این دستگاه تا ۳/۵ متر قابل تغییر است که قابلیت سفارشی‌سازی بنا به نیاز و خواست مشتری وجود دارد.
دستگاه بالابر Z در خط تولید ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه بالابر

2. دستگاه آسیاب ادویه (دستگاه آسیاب پروانه ای ،دستگاه آسیاب چکشی) : دستگاه آسیاب درشرکت نوآوران ماشین دردو مدل چکشی و پروانه ساخته میشود.آسیاب پروانه ای برای پودر کردن محصولات نرم و حساس مثل شکر استفاده میشود.و از آسیاب چکشی برای پودر کردن محصولاتی با پوسته سفت وسخت مانند زردچوبه ، زنجبیل ،دارچین و …و گندم ،جو وغلات بکار میرود.

دستگاه آسیاب چکشی در خط تولید و بسته بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه آسیاب

3. دستگاه بالابر حلزونی ( بالابر اوگر ) : این دستگاه برای حمل ادویه ،نمک، شکر و سایر مواد پودری به دستگاه بسته بندی پودری کاربرد دارد.در این دستگاه ماردونی تعبیه شده که با حرکت چرخشی در دستگاه باعث میشود  ادویه به راحتی به سمت بالا هدایت شود.

دستگاه-بالابر-حلزونی در خط تولید و بسته بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر د مورد دستگاه بالابر حلزونی

4. دستگاه های بسته بندی مواد پودری و ادویه

 بسته بندی پودری با دستگاه ساشه : با دستگاه بسته بندی ساشه می‌توان مواد پودری را در وزن‌های بین 10 تا 100 گرم بسته بندی کرد. بسته بندی پودری با دستگاه ساشه در دو مدل سه طرف دوخت و مدادی انجام میشود و سرعت بسته بندی 35 الی 40 بسته در دقیقه می باشد.

دستگاه-ساشه ساخت شرکت نوآوران ماشین در خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر د مورد دستگاه ساشه

 بسته بندی پودری با دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت پودری:دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت پودری برای بسته بندی انواع مواد پودری نظیر (ادویه، زردچوبه، فلفل، سماق، دارچین، پودرهای خوراکی، پودرهای شیمیایی، پودرهای دارویی و….) در اوزان 20 گرم تا 900 گرم به صورت تمام اتوماتیک به شکل چهار طرف دوخت استفاده می شود.

دستگاه ساشه چهار طرف دوخت ساخت شرکت نوآوران ماشین در خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت

 بسته بندی پودری با دستگاه بسته بندی سلفونی : دستگاه بسته بندی سلفونی برای بسته بندی های سلفونی بین 100 تا 1200 گرم طراحی‌شده‌اند. عملکرد این دستگاه کاملا  تمام اتوماتیک می باشد و مجهز به رول سلفونی جهت بسته بندی مواد پودری می باشند.

دستگاه_بسته_بندی_سلفونی-شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه بسته بندی سلفونی

 بسته بندی با دستگاه قوطی پر کن مواد پودری : برای بسته بندی انواع ادویه جات به صورت قوطی ازدستگاه بسته بندی قوطی پرکن پودری استفاده میشود که به صورت اتوماتیک قوطی های قلزی، پلاستیک، پت و… را پر می کند سیستم تاریخ زن جت پرینتر برای درج مشخصات روی قوطی، دستگاه لیبل زن، دستگاه دربند از جمله متعلقات این دستگاه می باشد.

دستگاه_قوطی_پر_کن-شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه قوطی پر کن

5. نوار نقاله : نوار نقاله برای انتقال محصول بسته‌بندی شده به اپراتور کاربرد دارد. همینطور شما برای تکمیل خط تولید و بسته بندی مواد پودری و ادویه  به دستگاه‌های ازت زن، پاکت زن و جت پرینت نیز نیاز خواهید داشت.

نوارنقاله-جلوی-بسته-بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین در خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه نوار نقاله

6. دستگاه شرینگ پک : دستگاه شرینگ برای بسته بندی نهایی و برای محصولاتی است که به طور پک و چندتایی بسته بندی می‌شوند مانند پک انواع آب معدنی، نوشابه و …. استفاده میشود .دستگاه شیرینگ یک دستگاه بسیار مهم در بسته بندی نهایی محصول می باشد تا محصولات کاملا سالم و به دور از هر نوع آلودگی بسته بندی و نگهداری ‌شوند.

دستگاه شرینگ پک کابینی ساخت شرکت نوآوران ماشین در خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شرینگ پک

جهت مشاوره رایگان برای راه اندازی خط تولید و بسته بندی ادویه (مواد پودری ) و خرید دستگاه های مورد نیاز و استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فیلم معرفی دستگاه پر کن پودری در منزل

خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل

تمامی دستگاه های بسته بندی ادویه جات در شرکت نوآوران ماشین بر اساس خواست و نیاز مشتریان عزیز با هر سایز و ابعادی طراحی و ساخته میشود . به راحتی میتوانید در منزل، یا یک کارگاه کوچک، حتی مغازه، پارکینگ، حیاط یا  زیر زمین منزلتان کارخانه فرآوری خود را راه اندازی کنید.  هدف شرکت نوآوران ماشین ایجاد انگیزه و فراهم آوردن شرایط مناسب برای کار آفرینی بیشتر و کسب درآمد با کمترین هزینه و ارائه دستگاه هایی با قیمت مناسب می باشد.

قیمت دستگاه های خط تولید و بسته بندی ادویه و مواد پودری

 دستگاه های بسته بندی ادویه جات و مواد پودری چون بر اساس خواست و نیاز مشتری سفارشی سازی میشود و بر اساس نوع دستگاه، ظرفیت بسته بندی ،سرعت بسته بندی ، کاربرد آن و در نهایت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن آن ارائه میشود.بازه قیمتی متفاوتی دارد.

خرید و خدمات پس از فروش دستگاه های بسته بندی ادویه جات و مواد پودری

خرید دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی این خط تولید با توجه به اشل کاری شما و فضایی که میخواهید کسب و کارتان را در آن راه اندازی کنید( خانگی ،کار گاهی و صنعتی) و ظرفیت تولید روزانه و نوع بسته بندی هم  به صورت اینترنتی و با مشاوره گرفتن از کارشناسان ما و هم  بصورت حضوری و با تشریف فرمایی در محل کارخانه میسر می باشد.

کلیه ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین با 18 ماه گارانتی و 15  سال خدمات پس از فروش واقعی ارائه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×