شرکت نوآوران ماشین
خط تولید سبزی خشک شرکت نوآوران ماشین

خط تولید و بسته بندی سبزی خشک

خط تولید و بسته بندی سبزی خشک در شرکت نوآوران ماشین به صورت کاملاه مکانیزه و اتوماتیک برای کارخانجات بزرگ صنعتی  یا بصورت نیمه اتوماتیک برای کارگاه های کوچک وفضاهای خانگی  در ظرفیت های مختلف و با برق تک فاز یا سه فاز طراحی ،ساخته و راه اندازی میشود.   

از آنجاییکه سبزی تازه عمر کوتاهی داشته و به‌سرعت فاسد و پلاسیده می‌شود.و بعضی از سبزیجات هم بصورت فصلی موجود می باشند  یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش طول عمر و نگهداری سبزی و استفاده آنها در مصارف مختلف آشپزی ،خشک‌کردن آنها می باشد. در پروسه تولید وبسته بندی سبزی خشک باید تمامی استانداردهای بهداشتی کاملا رعایت شوند .تا محصول نهایی شما با بهترین کیفیت به بازارپرسود و پر تقاضای این محصول ارائه شود

شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی و راه اندازی صدها خط تولید در داخل و خارج از کشور همواره آماده راهنمایی و مشاوره رایگان به شما عزیزان برای راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی انواع مواد و محصولات غذایی در اشل های مختلف صنعتی یا کارگاه های کوچک خانگی می باشد. تا بهترین کسب و کار را در زمینه صنعت بسته بندی راه اندازی نمایند.

فیلم معرفی خط تولید و بسته بندی سبزیجات خشک شده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دستگاه های مورد نیاز تولید و بسته بندی سبزیجات خشک شده

1-نوار نقاله بازرسی :در شروع کار و برای پاک کردن و ساقه گیری سبزیجات در روش کارگاهی و خانگی از نیروی انسانی استفاده میشود ولی در روش صنعتی و کارخانه ای سبزی بر روی یک نوار نقاله بازرسی در حرکت قرار میگیرد و توسط چند اپراتور ساقه گیری انجام میشود. این نوار نقاله بازرسی  بر اساس نیاز مشتری و میزان تولید در سه اندازه 6،4یا 8 متری تولید و به مشتریان عزیز ارائه می‌شود

نوار نقاله بازرسی محصول ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه نوار نقاله بازرسی محصول

2-دستگاه شستشوی سبزیجات شامل :  سه دستگاه مجزا برای گلگیری ،حشره زدایی،آنزیم زدایی و گند زدایی می باشد.

(دستگاه شستشو وان گل گیر سبزیجات):

 • عملکرد دستگاه : دستگاه شامل سیستم چرخش آب بوده و سنگ و گل بطور کامل از سبزیجات جدا میشود.دستگاه از جنس تمام استیل و کاملا قابل شستشو است.در این فرایند ضمن انجام گل گیری کامل سبزی بوسیله بالابر به مرحله شستشوی بعدی منتقل میشود.
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب مصرفی: ۵۰۰ لیتر
  اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شستشوی سبزیجات و میوه جات
دستگاه وان گلگیر شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه وان گلگیر سبزیجات

(دستگاه شستشو  انگل زدا سبزیجات ):

 • عملکرد دستگاه : کارکرد دستگاه شستشو دوم در خط تولید سبزی خشک تقریبا هیچ تفاوتی با دستگاه شستشو گل گیر ندارد. تنها تفاوت در استفاده ازماده انگل زدا است بعد از انگل زدایی بوسیله بالابر به مرحله شستشوی بعدی هدایت میشود.
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز

ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر

دستگاه_شستشو_دوم__انگل_زدا-ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شستشو انگل زدای سبزیجات

(دستگاه شستشو آنزیم و گند زدایی از سبزیجات):

 • عملکرد دستگاه : دستگاه دارای سیستم چرخش آب می باشد در این مرحله شستشو نهایی  انجام شده و مواد شیمیایی و آلودگی‌های باقی‌مانده بر روی سبزی پاک میشود. سبزی شسته شده توسط نوار نقاله به سمت نوار استیل آبکشی هدایت میشود.
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر
دستگاه_شستشو_سوم_آنزیم_و_گند_زدایی-ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شستشو آنزیم و گند زدایی از سبزیجات

3- نوار استیل آبکشی : در این مرحله از خط تولید سبزی خشک محصول بر روی نوار استیل آب‌کشی قرارگرفته و با دوش های تعبیه‌شده روی دستگاه، آب‌کشی نهایی می‌شود. محصول بعد از گذر از نوار استیل آب‌کشی فاقد هرگونه آلودگی شیمیایی یا باکتریایی میشود.

 • عملکرد دستگاه : مخصوص آبکشی  نهایی انواع میوه ها ، سبزي جات
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر
دستگاه نوار استیل آبکشی شرکت نوآوران ماشین خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه نوار استیل آبکشی

4دستگاه آبگیر سانتریفیوژ در خط تولید وبسته بندی  سبزی خشک:

دستگاه آبگیر سانتریفیوژ رطوبت و آب اضافی باقی‌مانده بر روی بدنه سبزی و میوه را به‌راحتی با سرعت‌بالا جدا کرده و برای مرحله بسته‌بندی در خط تولید سبزی و میوه تازه و یا خشک‌شده آماده می‌کند. آخرین مرحله در خط شستشوي اتوماتیک سبزیجات استفاده از دستگاه آبگیر ساتریفیوژ می باشد.

 • عملکرد دستگاه : استفاده از نیروی گریز از مرکز برای جداسازی آب از بدنه محصول
 • ابعاد دستگاه: طول ۱۲۰ ،عرض ۱۰۰ ،ارتفاع ۱۵۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/1 کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر
دستگاه آبگیر و رو غن گیر سانتریفیوژ ساخت شرکت نوآوران ماشین خط تولید وبسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ

5-دستگاه خشک کن : در این مرحله سبزی رطوبت‌گیری شده به داخل دستگاه خشک‌کن منقل شده و به‌طور کامل خشک می‌شود.دستگاه خشک کن در شرکت نوآوران ماشین در سه مدل ( تک کابین ،دو کابین و خشک کن تونلی ) و برای ظرفیت های مختلف   صنعتی یا کارگاهی طراحی وساخته میشود.

 • دستگاه خشک‌کن تک کابین: دستگاه خشک‌کن تک کابین کوچک ‌ترین نمونه از ماشین‌آلات خشک‌کن شرکت نوآوران ماشین می باشد.این دستگاه قابلیت خشک کردن  انواع مواد غذایی و شیمیایی را دارد. نمونه تک فاز این دستگاه به راحتی  قابلیت راه‌اندازی در هر مکان غیر صنعتی را دارد. گزینه خوبی برای تولید کنندگان با ظرفیت پایین می باشد و مناسب استفاده در کارگاه های کوچک  و  منازل می باشد.
  1. ابعاد دستگاه: طول ۱۰۰ عرض ۱۵۰ ارتفاع ۲۳۰ سانتیمتر
  2. برق مصرفی تکفاز یا سه فاز ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت
  3. ظرفیت تولید:  ظرفیت این دستگاه بسته به نوع محصول تعیین می‌شود.
  4. کاربرد :  جهت خشک کردن انواع میوه ، سبزی و هر نوع ماده ای که رطوبت داشته باشد .
دستگاه_خشک_کن_میوه تک کابین
اطلاعات بیشتردر مورد دستگاه خشک کن تک کابین
 • دستگاه خشک‌کن دو کابین : عملکرد این دستگاه دقیقاً همانند دستگاه خشک کن تک کابین عمل می‌کند. تنها تفاوت در حجم و سرعت تولید است که ظرفیت و سرعتد نمونه دو کابین ، دو برابر نمونه تک کابین است. دستگاه خشک‌کن دو کابین گزینه  مناسبی  برای تولید کنندگان با ظرفیت متوسط و کارگاهی محسوب میشود.
دستگاه_خشک_کن_دو_کابین-شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه خشک کن دو کابین
 • دستگاه خشک‌کن تونلی : نحوه کار این دستگاه با نمونه‌های خشک‌کن کابینی کاملاً متفاوت است. این مدل خشک‌کن همانند یک تونل دو سرباز می باشد که محصول از یک‌ سمت واردشده و از سمت  دیگر رطوبت‌گیری  شده و خارج می‌شود. این نمونه خشک‌کن مناسب شرکت‌های بزرگ و تولیدکنندگان محصولات خشک‌شده غذایی با تناژ بالا است.
دستگاه_خشک_کن_تونلی-شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه خشک کن تونلی

6- دستگاه بالابرZ  :  در این مرحله محصول به مخزن بالابر z دوم منتقل شده و به دستگاه بسته بندی انتقال میابد.

 • ارتفاع : ۳.۵ متر، قابل تغییر
 • جنس کاسه ها : پلی اتیلن
 • برق مصرفی : ۱کیلو وات ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت تکفاز و سه فاز
دستگاه-بالابر-Z خط تولید و بسته بندی شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه بالابر Z

7دستگاه های بسته بندی توزین دار: در این مرحله سبزی های خشک شده توسط دستگاه های بسته بندی توزین دار طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشی بسته بندی میشود. البته اگر مقیاس کار شما در حد کارگاهی یا خانگی می باشد از دستگاه های تک توزین ، دو توزین و چهار توزین مینوانید استفاده کنید .ولی برای بسته بندی در مقیاس صنعتی و با ظرفیت و سرعت بیشتر از دستگاه های 6 ،10 و 12 توزین استفاده میشود. بسته بندیها بصورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست و اپراتور انجام میشود.تفاوت این دستگاه ها تنها در سرعت و ظرفیت  بسته‌بندی است.

دستگاه بسته بندی توزین دارخط تولید و بسته بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی توزین دار

8-نوار نقاله جلوی بسته بندی : در مرحله آخر هم محصول بسته‌بندی‌شده برای حمل بر روی نوار نقاله دست‌چین قرار می‌گیرد. از نظر وزن و سلامت توسط اپراتور کنترل می شود و در نهایت داخل کارتن چیده میشود.8

نوارنقاله-جلوی-بسته-بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین در خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه نوار نقاله جلوی بسته بندی

9-دستگاه شرینگ پک: .دستگاه شیرینگ پک،یک دستگاه بسیار مهم در بسته بندی نهایی محصول می باشد تا محصولات کاملا سالم و به دور از هر نوع آلودگی بسته بندی و نگهداری ‌شوند.

دستگاه_شیرینگ_پک شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شرینگ پک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کار تولید و بسته بندی سبزیجات خشک در منزل

راه‌اندازی کسب و کار خشک کردن سبزی در منزل و بسته بندی با کیفیت و رعایت تمامی اصول بهداشتی در نگهداری آنها یک کار بسیار سود آور است چون کشور عزیزمان  ایران به دلیل دارا بودن شرایط آب و هوایی متنوع قابلیت پرورش انواع سبزیجات  و صیفی جات  را داراست.پس با خرید چند دستگاه لازم برای این کار در منزل و  با ارائه متنوع سبزیجات خشک با کیفیت ، شما هم میتوانید درسود سرشار این بازار پر سود و پر تقاضا سهیم شوید.

قیمت دستگاه های تولید سبزی خشک

قیمت دستگاه های تولید سبزی خشک  به عوامل مختلفی از جمله نوع دستگاه ، مصرف سوخت ، ظرفیت تولید دستگاه برای کارخانجات بزرگ یا برای کارگاه های کوچک  منازل ، گارانتی و خدمات پس از فروش و… بستگی دارد. که باید قبل از خرید تمام این فاکتور ها را بررسی کنید  و با توجه به نیاز خود و ظرفیت مورد نیاز در خشک کردن سبزی ، دستگاه خود را تهیه کنید. در نظر داشته باشید که تنوع ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی موجود در شرکت نوآوران ماشین باعث شده است تا هر شخصی با توجه به بودجه خود بتواند دستگاهی  کاملا باکیفیت را خریداری کرده و کسب و کار خود را راه اندازی کند.

خرید ،نصب و خدمات پس از فروش دستگاه های خط تولید و بسته بندی سبزی خشک شرکت نوآوران ماشین

 خرید دستگاه های تولید سبزی خشک   باید با توجه به اشل کاری شما و فضایی که میخواهید کسب و کارتان را در آن  راه اندازی کنید( خانگی ،کار گاهی و صنعتی) و ظرفیت تولید روزانه و نوع بسته بندی صورت بگیرد.برای خرید دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی این خط تولید هم میتوانید به صورت اینترنتی و با مشاوره گرفتن از کارشناسان ما و یا اینکه به صورت حضوری و با تشریف فرمایی در محل کارخانه خرید خودتان را انجام دهید.

کلیه ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین با 18 ماه گارانتی و 15  سال خدمات پس از فروش واقعی ارائه میشود.

 در صورت نیاز به  مشاوره برای راه اندازی خط تولید صنایع مختلف غذایی ، طراحی و ساخت انواع  ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی مواد غذایی و دریافت اطلاعات  بیشتر برای دستگاه مورد نظرتان لطفاً با کارشناسان ما درشرکت نوآوران ماشین  ارتباط باشید

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×