شرکت نوآوران ماشین
خط-تولید-و-بسته-بندی-پیاز-سرخ-شده شرکت نوآوران ماشین

خط تولید و بسته بندی پیاز داغ (پیاز سرخ شده)

خط تولید و بسته بندی پیاز داغ (پیاز سرخ شده ) یکی از خطوط زود بازده و پر کاربرد برای ظرفیت های مختلف صنعتی و کارگاه های کوچک خانگی  جهت مصرف بالا در آشپزخانه هتل ها، رستورانها ،کترینگ ها و ….میباشد. کلیه دستگاه های مورد نیاز این خط تولید  توسط متخصصان شرکت نوآوران ماشین طراحی ،ساخته و پیاده سازی میشوند.

ما در شرکت نوآوران ماشین همواره سعی داریم تا با تکیه بر دانش فنی متخصصین و کارکنان متعهد خود و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان از خدمات و پشتیبانی های واقعی  ارائه شده به خریداران محترم ، با ایجاد اطمینان خاطر از بابت کیفیت دستگاه و محصول نهایی، مصرف انرژی ، خدمات گارانتی، آموزش رایگان و از همه مهم تر قیمت مناسب دستگاه ها ی خط تولید، شرایط راه اندازی این کار پر سود را برای شما کار آفرینان محترم تسهیل کنیم.

شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی و راه اندازی صدها خط تولید در داخل و خارج از کشور همواره آماده راهنمایی و مشاوره رایگان به شما عزیزان برای راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی انواع مواد و محصولات غذایی در اشل های مختلف صنعتی یا کارگاه های کوچک خانگی می باشد. تا بهترین کسب و کار را در زمینه صنعت بسته بندی راه اندازی نمایند.

فیلم معرفی چند دستگاه خط تولید پیاز داغ

دستگاه سرخ کن پیاز و سبزی

دستگاه آبگیر سانتریفیوژ

دستگاه روغن گیر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دستگاه های خط تولید و بسته بندی پیاز داغ (پیاز سرخ شده)

1- دستگاه پوست گیر و سر وته زن پیاز: دستگاه پوست کن و سر و ته زن پیاز به منظور پوست گرفتن و همینطور سر و ته زن پیاز به کار گرفته میشود.و به  صورت اتوماتیک قادر به پوست گیری انواع پیاز در ابعاد مختلف میباشد. دستگاه پوست کن و سر و ته زن پیاز در شرکت نوآوران ماشین طبق استاندارد های جهانی و همچنین رعایت تمامی اصول بهداشتی طراحی و تولید میشود . با توجه به اینکه دستگاه پوست کن و سر و ته زن پیاز یک دستگاه کاملا صنعتی میباشد خرید این دستگاه برای انواع کارخانه های صنعتی که در تولید پیاز خلال شده، چیپس پیاز، پودر پیاز و دیگر مشتقات فعالیت دارند، و همچنین هتل های بزرگ و رستوران ها بسیار مناسب میباشد.

 • ابعاد دستگاه : طول 470 عرض 98 ارتفاع 174 سانت
 • کاربرد : سر و ته زنی و پوست گیری پیاز
 • اندازه های قابل پوست گیری : 48 تا 150میلیمتر(دارای تنظیم کننده اتوماتیک )
 • جنس بدنه : جنس تمام استیل و کاملا“قابل شستشو 
 • ظرفیت :  3600 عدد در ساعت
 • برق مصرفی:  4/2 کیلو وات برق سه فاز
 • با امکان اضافه نمودن بارگیری اتوماتیک دستگاه و تخلیه پوست و ضایعات (اختیاری )
 • با امکان نصب تغذیه کننده اتوماتیک و نقاله جمع کننده پوست (انتخابی )
 • گارانتی و خدمات پس از فروش : 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی
دستگاه سرو ته زن پیاز شرکت نوآوران ماشین خط تولید پیاز داغ
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سرو ته زن پیاز

2- دستگاه بلانچر شستشو  : دستگاه بلانچر یکی از دستگاه های ضروری در خط تولید پیاز داغ میباشد. کار این دستگاه شستشو، آنزیم زدایی، گل گیری و نشاسته گیری محصولات میباشد. 

 •  ابعاد دستگاه : طول 180، عرض 100، ارتفاع 150 سانتی متر
 • جنس بدنه : استنلس استیل ( استیل ضد زنگ )
 • برق مصرفی:  5 کیلو وات ، قابلیت کار با برق تک فاز و سه فاز بنا به سفارش مشتری
 • ظرفیت شستشو: یک تن در ساعت
 • گارانتی و خدمات پس از فروش : 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی
دستگاه بلانچر شستشو شرکت نواوران ماشین خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه بلانچر شستشو

3- دستگاه نوار استیل آبکشی  : در این مرحله از خط تولید پیاز داغ محصول بر روی نوار استیل آب‌کشی قرارگرفته و با دوش های تعبیه‌شده روی دستگاه، آب‌کشی نهایی انجام می‌شود. محصول بعد از گذر از نوار استیل آب‌کشی فاقد هرگونه آلودگی شیمیایی یا باکتریایی بوده و آماده مرحله آبگیری پیاز  می باشد.

 • ابعاد :  طول ۳۵۰ ، عرض ۷۵ ، ارتفاع ۹۵ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۱ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت تولید  : یک تن در ساعت
 • کاربرد : مخصوص آبکشی انواع میوه ها ، سبزي جات ،سیب زمینی، قارچ، صیفی جات و…بدنه دستگاه و تـمامی بـخــش هایـــــی که با مــــواد غـــــذایی در ارتــباط هســتند  از جنس تمام استیل بوده و تمامی استاندارد هاي لازم جهت تولید مواد غذایی در ساخت این دستگاه به خوبی رعایت شده است.
دستگاه نوار استیل آبکشی شرکت نوآوران ماشین خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه نوار استیل آبکشی

4- دستگاه اسلایسر : دستگاه های اسلایسر در حوزه های صنعتی و نیمه صنعتی برای ورقه کردن و خرد کردن انواع مواد استفاده می شود.این دستگاه مجهز به ۸ سری تیغه بوده که بسته به نیاز تولیدکننده تنظیم‌شده و پیازها را به ضخامت‌های مختلف خلال می‌کند. طراحی و ساخت دستگاه اسلایسر در مدل ها ، ابعاد و برای ظرفیت ها در شرکت نوآوران ماشین طراحی وساخته میشود.

 • ابعاد :  طول 150 ،عرض 100و ارتفاع 110 سانتیمتر
 • وزن دستگاه : ۱۷۰-۲۰۰ کیلوگرم
 • برق مصرفی : ۱.۵ کیلو وات
 • ظرفیت تولید  : با توجه به میزان تولید وسفارش مشتری متغییر است
 • با تیغه های استیل قابل تعویض
دستگاه_اسلایسرشرکت نوآوران ماشین خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه اسلایسر

5- دستگاه آبگیر سانتریفیوژ(آبگیر پیاز) جهت آبگیری اسلایس های پیاز با دور 3.000 دور در دقیقه، این دستگاه با چرخش حول محور و نیروی گریز از مرکز کار می کند. مهمترین کاربرد این دستگاه در خط تولید سبزیجات ،میوه جاتو سبزیجات خشک شده می باشد.

 • ابعاد  80*50*150 سانتیمتر
 • وزن دستگاه : ۱۷۰-۲۰۰ کیلوگرم
 • برق مصرفی تکفاز یا سه فاز
 • ظرفیت آبگیری : 500 کیلوگرم
 • جنس بدنه : استیل
 • جنس آبکش : پلاستیک
دستگاه آبگیر و رو غن گیر سانتریفیوژ ساخت شرکت نوآوران ماشین خط تولید وبسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ

6- دستگاه سرخ کن پیاز : پیاز سرخ شده تقریبا در هر غذایی استفاده می‌شود به همین دلیل در بیشتر آشپزخانه‌ها از دستگاه پیاز سرخ کن استفاده می‌کنند. این دستگاه که یکی از مهم‌ترین تجهیزات خط تولید پیاز داغ است، مقدار زیادی پیاز را در زمانی کوتاه با بهترین کیفیت سرخ می‌کند. با وجود دستگاه پیاز سرخ کن و تایمر آن، دیگر نباید نگران سوختن پیازها باشید. می‌توان گفت وجود دستگاه سرخ کن پیاز در هر رستوران و آشپزخانه‌ای ضروری است.

 • ابعاد  طول ۴۵۰، عرض ۱۵۰ ارتفاع ۱۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی  ۲ کیلو وات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آبگیری : ۱۰۰ الی ۱۵۰ کیلو در ساعت
 • جنس بدنه : استیل
دستگاه سرخ کن صنعتی پیاز و سبزی سه سبده ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سرخ کن پیاز سه سبده

7- دستگاه روغن گیر : در این مرحله پیاز سرخ‌شده نیاز به روغن‌گیری دارد.روغن اضافه باقیمانده بر روی پیاز باعث کاهش عمر مفید محصول می‌شود.درنتیجه این روغن اضافه حتماً باید جداسازی شود.ابعاد این دستگاه ۲/۵ در ۱/۳۰ در ۱/۷ بوده و از استیل ساخته‌شده است.

دستگاه روغن گیر مجهز به اینورتر ،فن و یک کوره استیل است که با پشم سنگ عایق‌بندی شده .اینورتر سرعت حرکت نوار نقاله را کنترل می‌کند.فن دستگاه حرارت حاصل از مشعل را به گردش درمیاورد.هوای گرم به بدنه خلال پیاز برخورد کرده و روغن اضافی را جدا می‌کند.

 • ابعاد  طول 2.5، عرض 1 و ارتفاع 2 متر
 • برق مصرفی  1/5 kw. تک فاز یا 3 فاز (بسته به نیاز مشتری) 
 • درصد روغن‌گیری بستگی به میزان ورودی و خروجی محصول دارد
 • جنس بدنه : استیل
 • این دستگاه قابلیت ساخت در عرض‌های متفاوت و با توری استیل یا توری کنافی (پلی‌اتیلن) را دارد. همچنین قابلیت نصب اینورتور برای کنترل دور کانوایر. قابلیت نصب فن به تعداد دلخواه و بنا به سفارش مشتری نیز وجود دارد
دستگاه_آبگیر وروغن گیر_ساتریفیوژ-ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ

8-بسته بندی پیاز داغ به روش دستی با استفاده از دستگاه شرینگ پک: در این روش توسط چند اپراتور میزان مشخصی از پیاز سرخ‌شده در داخل ظرف‌های یک‌بارمصرف ریخته شده و توسط دستگاه شرینگ پک کابینی بسته‌بندی می‌شود. این دستگاه نیمه اتوماتیک بوده و نیاز به یک اپراتور دارد. ظرف‌های حاوی پیازداغ داخل دستگاه قرارگرفته، سلفون کشی و پک می‌شود.

دستگاه شرینگ پک کابینی ساخت شرکت نوآوران ماشین در خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شرینگ پک کابینی

9-بسته بندی به رو ش اتوماتیک با استفاده از دستگاه های توزین دار: دراین روش پیاز سرخ‌شده در مخزن بالابر z ریخته شده و به‌آرامی به مخزن دستگاه  های بسته‌بندی توزین دار ریخته میشود.دستگاه های  بسته ‌بندی توزین دار شرکت نوآوران ماشین در 5 ظرفیت (تک توزین، دو توزین ،چهار توزین،6 توزین و 12توزین ) طراحی و ساخته می‌شوند. بسته بندیها بصورت کاملا اتوماتیمک و بدون دخالت دست و اپراتور انجام میشود.تفاوت این دستگاه ها تنها در سرعت و ظرفیت  بسته‌بندی است.

دستگاه بسته بندی توزین دارخط تولید و بسته بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی توزین دار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کار تهیه پیاز و سیر داغ و بسته بندی آن در منزل

آماده سازی پیاز داغ و سیر خشک برای بسیاری از افراد آزاردهنده و خسته کننده و زمان بر می باشد. شما می‌توانید در خانه پیاز داغ و سیر خشک تهیه کنید. مقداری از هرکدام را در بسته بندی مناسب و جذاب قرار دهید و به فروش برسانید. شاید تعجب کنید اما با چنین کارهای ساده و بدون  هیچ سرمایه‌گذاری هم می‌توانید در منزل کسب درآمد داشته باشید.

قیمت دستگاه های خط تولید وبسته بندی پیاز داغ

قیمت دستگاه های تولید پیاز داغ ، چون با توجه به نیاز و ظرفیت تولید خریدارن محترم طراحی و ساخته میشود، بازه قیمتی متفاوتی دارد.ولی همواره هدف شرکت نوآران ماشین ارائه دستگاه هایی با کیفیت و قیمت مناسب  می باشد تا شرایط کارآفرینی برای کارآفرینان محترم تسهیل شود

خرید و نصب دستگاه های خط تولید و بسته بندی پیاز داغ شرکت نوآوران ماشین

خرید دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی این خط تولید هم  به صورت اینترنتی و با مشاوره گرفتن از کارشناسان ما و هم  بصورت حضوری و با تشریف فرمایی در محل کارخانه میسر می باشد.

کلیه ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین با 18 ماه گارانتی و 15  سال خدمات پس از فروش واقعی ارائه میشود.

راه اندازی و نصب دستگاه ها و آموزش کارکنان بر ععده متخصصین مجموع نوآوران ماشین میباشد.

در صورت نیاز به  مشاوره برای راه اندازی خط تولید صنایع مختلف غذایی ، طراحی و ساخت انواع  ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی مواد غذایی و دریافت اطلاعات  بیشتر برای دستگاه مورد نظرتان لطفاً با کارشناسان ما درشرکت نوآوران ماشین  ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×