شرکت نوآوران ماشین
خط-تولید-بسته-بندی-آجیل-و-خشکبار-1

خط فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار

 خط فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار یکی از پرسودترین کسب و کارها می باشد. چون بازار متنوع و طیف گسترده  انواع آجیل و خشکبار در ایران و علاقه شدید مردم به استفاده از تنقلات سالم این امکان را به شما میدهد که بتوانید در یک خط تولید ثابت بسته بندی چندین محصول با نرخ سود دهی بالا و هزینه کم را داشته باشید. 

این خط تخصصی وکاملا اتوماتیک بوده و با حداقل میزان هزینه واستفاده از نیروی انسانی توسط متخصصین مجرب شرکت نوآوران ماشین طراحی و راه اندازی می شود.

 برای رسیدن به بهره وری  بالا شما باید اطلاعات دقیق از نحوه راه اندازی این خط تولید و دستگاه های مورد نیاز داشته باشید. تا با رعایت تمامی استاندارد های جهانی درفرآوری و  بسته بندی محصولاتتان  بتوانید سهم بسزایی از سود سرشار حاصل از فروش این محصول ارزشمند را چه در بازار داخلی و چه در بازار خارجی کسب کنید.

شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی و راه اندازی صدها خط تولید در داخل و خارج از کشور همواره آماده راهنمایی و مشاوره رایگان به شما عزیزان برای راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی انواع مواد و محصولات غذایی در اشل های مختلف صنعتی یا کارگاه های کوچک خانگی می باشد. تا بهترین کسب و کار را در زمینه صنعت بسته بندی راه اندازی نمایند.

فیلم معرفی دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید بسته بندی آجیل و خشکبار

1-دستگاه سورتینگ حبوبات و خشکبار: دستگاه سورتینگ خشکبار کیفیت محصول را درجه‌بندی می‌کند. به زبان ساده این دستگاه دانه‌های بزرگ‌تر محصول را از دانه‌های کوچک جدا می‌کند. این دستگاه مجهز به یک سرند و یک ویبراتور است که دانه‌های محصول را بر روی سرند حرکت می‌دهد. این سرند دانه‌های کوچک‌تر را رد کرده و دانه‌های بزرگ‌تر را جدا می‌کند.

دستگاه سورتینگ ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سورتینگ

2- بالابر Z : دستگاه بالابر Z برای محصولات غذایی ظریف‌ (پسته، تخمه، قند…) کاربرد داشته و مناسب خط تولید آجیل و خشکبار است. به دلیل وجود خاصیت ویبراتوری در این دستگاه از خرد شدن محصول جلوگیری می‌شود.

 • ارتفاع دستگاه  : ۳.۵ متر، قابل تغییر
 • جنس کاسه ها : پلی اتیلن بهداشتی
 • برق مصرفی: ۱کیلو وات ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت تکفاز و سه فاز
 • بالا بر Z مخصوص حمل کلیه مواد گرانولی شامل انواع حبوبات، خشکبار، غلات، قند و … و انتقال آنها به دستگاه های بسته بندی است بالابر محصول را به‌آرامی به مرحله بعدی منتقل می‌کند.
دستگاه-بالابر-Z خط تولید و بسته بندی شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه بالابر

3 دستگاه تفت خشکبار: این دستگاه مجهز به یک مخزن کاملاً عایق‌بندی شده است. ابتدا مخزن دستگاه تفت از نمک پرشده و در مرحله دوم محصول اضافه می‌شود. با توجه به نوع محصول سرعت گردش و زمان تفت تعریف می‌شود. محصول همراه بانمک داغ کاملاً تفت‌داده می‌شود.

 • ابعاد : طول ۲۰۰ ، عرض ۱۳۵ ، ارتفاع ۱۰۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۲٫۵ کیلووات تکفاز و سه فاز ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت
 • جنس درام : تمام استنلس استیل
 • ظرفیت تولید : ۳۰۰ الی ۵۰۰ کیلوگرم در ساعت
 • کاربرد : تفت و برشته کردن انواع آجیل مانند پسته، تخمه، فندق، بادام و
دستگاه-تفت-و-شورکاری ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه تفت خشکبار

4- دستگاه سرند شور کن خشکبار: محصول تفت‌داده شده و از دستگاه تفت خشکبار به سرند شور کن خشکبار هدایت می‌شود

 • ابعاد دستگاه: طول۱۸۰ ، عرض۸۰ ،ارتفاع ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی:۷۵/۰کیلو وات، تکفاز یا سه فاز ۲۲۰الی ۳۸۰ولت
 • ظرفیت: ۵۰۰کیلوگرم در ساعت
 • کاربرد: جداسازي نمک از آجیل
دستگاه_سرند_شور_کن_خشکبارشرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سرند شور کن خشکبار

5- دستگاه لووک(طعم زن مایع): محصول موردنظر به درام دستگاه لووک منتقل‌شده و با انواع طعم زن (سرکه، آب‌نمک، گل پر…) مزه دار می‌شود. درام دستگاه با چرخش خود ،خشکبار را با طعم زن موردنظر کاملاً مخلوط می‌کند.

 • ابعاد دستگاه: طول ۱۲۰، عرض ۸۰، ارتفاع ۱۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی: ۱.۵ کیلو وات، تکفاز یا سه فاز ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت
 • ظرفیت: ۵۰۰ کیلوگرم در ساعت
 • کاربرد: جهت طعم زنی با آب نمک، زعفران، گلپر و طعم دهنده های مختلف
 • جنس دستگاه :دستگاه دارای مخزن استنلس استیل می باشد.
دستگاه-لووک طعم-زن ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه لووک(طعم زن)

6- دستگاه خشک کن خشکبار  در خط بسته بندی آجیل و خشکبار : این دستگاه مخصوص خشک‌کردن رطوبت اضافه خشکبار است. محصول خیس از مخزن دستگاه لووک به سینی دستگاه خشک‌کن خشکبار منتقل می‌شود. دستگاه خشک‌کن خشکبار مجهز به یک مشعل یا هیتر و یک موتور دمنده است که حرارت را به سطح سینی ویبراتور منتقل می‌کند. در انتهای سینی محصول کاملاً خشک‌شده و به بالابر z منتقل می‌شود.

 • ابعاد دستگاه: طول ۲۷۰، عرض ۹۰، ارتفاع ۹۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی:۱.۵ کیلو وات، تکفاز یا سه فاز ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت
 • توان تولید: ۵۰۰ کیلو در ساعت
 • کاربرد : مخصوص رطوبت گیری و خشک کردن سطح آجیل و خشکبار بعد از شورکردن و طعم زدن
دستگاه-خشک-آجیا-و-خشکبار شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه خشک کن خشکبار

7- دستگاه بالابرZ  دوم:  در این مرحله محصول به مخزن بالابر z دوم منتقل شده و به دستگاه بسته بندی انتقال میابد

 • ارتفاع: ۳.۵ متر، قابل تغییر
 • جنس کاسه ها: پلی اتیلن بهداشتی
 • برق مصرفی: ۱کیلو وات ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت تکفاز و سه فاز
 • بالا بر Z مخصوص حمل کلیه مواد گرانولی شامل انواع آجبل ،حبوبات، خشکبار، غلات، قند و … و انتقال آنها به دستگاه های بسته بندی است.
دستگاه-بالابر-Z خط تولید و بسته بندی شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه بالابر

۸دستگاه های بسته بندی توزین دار: حالا نوبت به بسته بندی  آجیل و خشکبار فرآوری شده میرسد ..برای این منظور از دستگاه های بسته بندی توزین دار استفاده میشود.دستگاه های  بسته ‌بندی توزین دار شرکت نوآوران ماشین در 5 ظرفیت (تک توزین، دو توزین ،چهار توزین،6 توزین و 12توزین ) طراحی و ساخته می‌شوند. بسته بندیها بصورت کاملا اتوماتیمک و بدون دخالت دست و اپراتور انجام میشود.تفاوت این دستگاه ها تنها در سرعت و ظرفیت  بسته‌بندی است.

دستگاه بسته بندی توزین دارخط تولید و بسته بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی توزین دار

9-نوار نقاله جلوی بسته بندی : در مرحله آخر هم محصول بسته‌بندی‌شده برای حمل بر روی نوار نقاله دست‌چین قرار می‌گیرد. از نظر وزن و سلامت توسط اپراتور کنترل می شود و در نهایت داخل کارتن چیده میشود.

نوارنقاله-جلوی-بسته-بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین در خط تولید و بسته بندی
اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه نوار نقاله جلوی بسته بندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کار بسته بندی آجیل و خشکبار در منزل

آجیل از جمله محصولات محبوب و پرمصرفی است که همیشه به عنوان یک میان وعده غذایی سالم در سبد غذایی خانوده های ایرانی می باشد. بسته بندی آجیل و خشکبار  در منزل جزو مشاغلی می باشد که میتوان با صرف هزینه پایین کار پر سودی را شروع کرد. اگر می خواهید بسته بندی آجیل و خشکبار  را به عنوان کسب و کار خانگی انتخاب کنید لازم است برای تولید بیشتر وبسته بندی با کیفیت دستگاهی مناسب با فضای منزلتان را خریداری کنید.

قیمت دستگاه های بسته بندی آجیل و خشکبار

قیمت دستگاه های بسته بندی مورد نیاز راه اندازی خط فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار بر اساس خواست ونیاز مشتری براساس سفارشی سازی که در طراحی و ساخت دستگاه ها صورت میگیرد  تعیین میشود و همچنین نوع دستگاه، ظرفیت بسته بندی ،سرعت بسته بندی ، کاربرد آن و در نهایت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن آن همگی در میزان بازه قیمت این دستگاه تاثیر گذار می باشد.

خرید و خدمات پس از فروش دستگاه های بسته بندی آجیل و خشکبار

 خرید دستگاه های بسته بندی آجیل و خشکبار باید با توجه به اشل کاری شما و فضایی که میخواهید کسب و کارتان را در آنجا راه اندازی کنید( خانگی ،کار گاهی و صنعتی) و ظرفیت تولید روزانه و نوع بسته بندی صورت بگیرد. کلیه ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین با 18 ماه گارانتی و 15  سال خدمات پس از فروش واقعی ارائه میشود.

 در صورت نیاز به  مشاوره برای راه اندازی خط تولید صنایع مختلف غذایی ، طراحی و ساخت انواع  ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی مواد غذایی و دریافت اطلاعات  بیشتر برای دستگاه مورد نظرتان لطفاً با کارشناسان ما درشرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×