پخش ویدیو

دستگاه های بسته بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین

بسته بندی انواع مواد غذایی ،دارویی، شیمایی، بهداشتی و صنعتی

صنعتی(اتوماتیک) و خانگی (نیمه اتوماتیک)

چه نوع دستگاه بسته بندی را باید بخرم؟

قبل از هرتصمیمی برای راه اندازی خط تولید و خرید دستگاه های مورد نیاز برای بسته بندی، باید نوع محصول خود  را دقیقا مشخص کنید و سپس از دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید وسپس دستگاه های لازم برای بسته بندی محصول مورد نظر خود استفاده کنید .

 1. اگر قصد بسته بندی مواد گرانولی مانند(حبوبات، خشکبار، شکر، قند، چای، چیپس، پفک، میوه خشک، ،سبزی خشک، سبزی سرخ شده ،نمک، آجیل و…) را دارید باید از (دستگاه بسته بندی توزین دار) استفاده کنید.
 1. اگر قصد بسته بندی مواد پودری مانند(ادویه جات، انواع پودر های غذایی، شیمیایی، دارویی، آرد و…) دارید (دستگاه بسته بندی پودری) یا (دستگاه پر کن پودری)مناسب شماست.
 1. برای بسته بندی و پر کردن مایعات از قبیل (مایع های بهداشتی، خوراکی، دارویی و شیمیایی و…)(دستگاه های پرکن مایعات ) مورد استفاده شماست.
 1. جهت بسته بندی انواع مواد گرانول حجیم مانند پفک، پاپ کورن و …استفاده ازدستگاه بسته بندی حجمی (پیمانه ای) مناسب می باشد.
 2. و در نهایت با توجه به ظرفیت تولید و پلتفرم کاری خود باید انتخاب کنید که دستگاه بسته بندی خانگی (نیمه اتوماتیک) نیاز دارید یا دستگاه بسته بندی صنعتی( تمام اتوماتیک) ؟

راهنمای خرید یک دستگاه بسته بندی خوب

برای تهیه دستگاه‌های بسته‌بندی مناسب باید به یکسری از نکات توجه داشت. در این مطلب قصد داریم با مطرح کردن یکسری از سوالات و جواب دادن به آنها به شما در خرید دستگاه بسته‌بندی مناسب کمک کنیم.

در ابتدا این سوال مطرح می‌شود که یک دستگاه بسته‌بندی خوب دارای چه ویژگی‌هایی است. باید به این نکته توجه داشت که انتخاب دستگاه بسته‌بندی باید مطابق با نوع محصولی که برای بسته‌بندی در نظر گرفته‌اید انجام شود.

در این مطلب به شما کمک می‌کنیم تا شاخص‌های یک دستگاه بسته‌بندی خوب را هنگام خرید بررسی کنید. شرکت نوآوران ماشین طراح، سازنده و ارائه‌کننده انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی مواد غذایی است که علاوه بر ارائه محصولات با‌کیفیت، در امر خرید ماشین‌آلات بسته‌بندی به مشتریان خود، مشاوره رایگان ارائه می‌کند تا خرید مناسبی داشته باشند. در ادامه

پرسش‌هایی مطرح می‌کنیم که پاسخ به آنها می‌تواند راهنمای خوبی برای خرید دستگاه بسته‌بندی مناسب باشد.

اولین پرسش: هدف از خرید دستگاه بسته‌بندی چیست؟

پیش از انتخاب و خرید دستگاه بسته‌بندی باید مشخص شود که چه محصولی برای بسته‌بندی انتخاب شده است. از طرف دیگر اینکه چه فضایی برای راه‌اندازی خط تولید بسته‌بندی در نظر گرفته شده اهمیت دارد. این فضا از نظر متراژ، نوع برق مصرفی و موارد دیگر باید کاملا مشخص باشد. به این ترتیب می‌توان مدل مناسبی از دستگاه بسته‌بندی  را انتخاب کرد که با این فضا دارای همخوانی باشد. همچنین اگر فضای در نظر گرفته شده برای راه‌اندازی خط تولید دارای محدودیت هایی مثلا در زمینه ارتفاع یا اندازه درب ورودی باشد، حتما باید هنگام خرید دستگاه بسته‌بندی به این موارد نیز توجه داشت.

سوال دوم: نحوه بسته‌بندی محصولات به چه صورتی است؟

از جمله موارد بسیار مهم در هنگام خرید دستگاه بسته‌بندی این است که مشخص باشد چه نوع بسته‌بندی مدنظر شماست و از چه لفاف یا ظرفی جهت بسته‌بندی محصول قرار است استفاده شود. اندازه و نوع ظروف مختلفی که برای بسته‌بندی در نظر دارید باید پیش از خرید دستگاه مشخص شود.

توجه به این نکته مهم است که هر مدلی از دستگاه بسته‌بندی مناسب سبک خاصی از بسته‌بندی است.

سوال سوم: چه سرعتی برای دستگاه بسته‌بندی و ظرفیت خط تولید خود در نظر دارید؟

شاید تصور کنید که تعیین ظرفیت تولید چندان هم در ابتدای امر مهم نیست اما حتما باید پیش از خرید دستگاه بسته‌بندی به این سوال پاسخ دهید. این مورد را در نظر بگیرید که در چه فضایی قرار است اقدام بسته‌بندی محصولات کنید و آیا در شروع کار هستید و قرار است به تازگی خط تولید راه‌اندازی کنید یا خیر. اگر فضای خانگی یا کارگاهی کوچکی در اختیار دارید، می‌توانید با خرید دستگاه کوچک‌تر با سرعت کمتر و تناژ پایین‌تر اقدام به راه‌اندازی کسب و کار خود کنید. ولی اگر در کارخانه فعالیت می‌کنید باید به سراغ خرید دستگاه‌هایی بروید که ظرفیت تولید بالاتری دارند و سرعت بسته‌بندی آنها هم بیشتر است. بنابراین میزان تولید شما می‌تواند در انتخاب دستگاه بسته‌بندی موثر باشد.

چهارمین سوال: ویژگی‌ها و مشخصات بسته‌بندی مد نظر شما چیست؟

همانطور که در سوال دوم هم مطرح شد، سبک بسته‌بندی برای خرید دستگاه مناسب، اهمیت زیادی دارد. در پاسخ به چهارمین سوال، ما باید مشخص کنیم که بسته‌بندی ما چه ویژگی‌ها و مشخصاتی دارد. مثلا در صورت انتخاب سلفون به عنوان لفاف بسته‌بندی برای استفاده در دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار، باید به انواع مختلف سلفون‌ها توجه داشت که می‌توانند به صورت‌های متالایز،opp   و cpp و … در بازار موجود باشند. از طرف دیگر اگر قصد دارید از قوطی‌ها به عنوان بسته‌بندی محصولات استفاده کنید، همین مورد می‌تواند به شکل پلاستیکی، فلزی و پت در دسترس باشد. بنابراین نوع ماده‌ای که برای بسته‌بندی در نظر دارید در انتخاب دستگاه بسته‌بندی موثر خواهد بود.

پنجمین سوال: ویژگی‌های محصولی که برای بسته‌بندی در نظر دارید چیست؟

اصولا محصولاتی که برای بسته‌بندی مشخص می‌شوند دارای سه وضعیت گرانولی، پودری و یا مایع هستند که هر کدام برای بسته‌بندی نیازمند دستگاه مخصوص خواهند بود. به عنوان مثال مواد گرانولی در انواع خوراکی و غیرخوراکی در دستگاه‌های توزین‌دار قابل بسته‌بندی هستند که خود این دستگاه‌ها به حالت‌های دو توزین، چهار توزین، ده توزین و  کیسه پرکن می‌توانند وجود داشته باشند.

 دستگاه‌های بسته بندی پودری مخصوص بسته‌بندی مواد پودری هستند و همچنین دستگاه‌های بسته‌بندی قوطی پرکن پودر، ساشه پودری و کیسه پرکن پودری هم برای این دسته از محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. مواد خوراکی و غیرخوراکی مایع هم به صورت تک‌نفره با استفاده از دستگاه ساشه مایع قابل بسته‌بندی هستند.

ششمین سوال: خدمات نصب و راه‌اندازی و آموزش دستگاه به چه صورت است؟

توجه داشته باشید که حتما دستگاه بسته‌بندی مورد نظر خود را از مراکز خرید و شرکت‌های معتبر انجام دهید چون در این صورت می‌توانید از گارانتی و خدمات پس از فروش، مشاوره و آموزش کار با دستگاه بهره‌مند شوید. شرکت نوآوران ماشین ماشین‌آلات بسته‌بندی تولیدی خود را ۱۸ ماه گارانتی کرده و تا ۱۵ سال هم خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. همچنین مراحل نصب و راه‌اندازی دستگاه بسته‌بندی، پس از خرید، به صورت رایگان انجام شده و نحوه کار با دستگاه به پرسنل خریدار آموزش داده خواهد شد.

 برای خرید دستگاه‌های بسته‌بندی تولیدی شرکت نوآوران ماشین می‌توانید به سه روش اینترنتی، تلفنی و حضوری با مراجعه به کارخانه اقدام کنید.

 

دستگاه بسته بندی انواع مواد غذایی (صنعتی و خانگی )

دستگاه بسته‌بندی انواع مواد غذایی در شرکت نوآوران ماشین در ظرفیت‌های مختلف صنعتی (اتوماتیک) و خانگی (نیمه اتوماتیک) و متناسب با نوع محصول، طراحی ، ساخته و را ه اندازی می‌شود.

دستگاه های بسته بندی و موضوع بسته بندی همواره به عنوان یکی از اصلی ترین و مهمترین فاکتورها در راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی محصولات غذایی ،دارویی ، گیاهی ،آرایشی ،بهداشتی ،شیمیایی ،صنعتی و… در  ابعاد ملی و بین المللی محسوب میشود. و نقش بسته بندی محصولات در بازار رقابتی آن چنان  پر رنگ شده که  موجب جابجایی رقم های باور نکردنی از فروش بین محصولات مشابه با کیفیت یکسان بین رقبا در بازار داخل و خارج از کشور شده است.

شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی و راه اندازی صدها خط تولید در داخل و خارج از کشور وبا تکیه بر دانش فنی متخصصین و کارکنان متعهد خود و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان از خدمات و پشتیبانی های واقعی  ارائه شده و با ایجاد اطمینان خاطر از بابت کیفیت و قیمت مناسب دستگاه های بسته بندی  و ماشین آلات خطوط تولید مختلف صنابع غذایی  همواره سعی دارد تا شرایط راه اندازی کار برای کارآفرینان محترم در این عرصه را تسهیل نماید.

اهمیت بسته بندی در اقتصاد و بازاریابی محصول

نقش بسته بندی در بازاریابی دقیقا یعنی تبلیغ کردن محصول یا کالای تولیدی و در نهایت فروش محصول است. بسته بندی است که تعیین می کند آیا محصول شما از بین ده ها برند مختلف دیده خواهد شد و مشتری را ترغیب به خرید خواهد کرد یا خیر؟! برای بازاریابی موفق باید بسته بندی شما کاملا کاربردی و شکیل باشد.

نقش بسته بندی با ویژگی حمل ونقل آسان در بازاریابی موفق ثابت شده است. اهمیت بسته بندی در امر بازاریابی به حدی بالاست که پرستیژ خاصی را برای برند و شرکت تولید کننده ایجاد می کند به نحوی که مشتریان ،یک محصول را با نوع بسته بندی آن محصول می شناسند.

بنابراین انتخاب درست  دستگاه های بسته بندی و موضوع بسته بندی همواره به عنوان یکی از اصلی ترین و مهمترین فاکتورها در راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی محصولات در  ابعاد ملی و بین المللی محسوب میشود.

از چه روشهای برای بسته بندی مواد و محصولات غذایی مورد نظر خود استفاده کنم؟

 • بسته بندی به صورت وزنی با استفاده از ( دستگاه های بسته بندی توزین دار)
 • بسته بندی تک عددی با استفاده از(دستگاه بسته بندی پیلوپک)
 • بسته بندی تک نفره با استفاده از (دستگاه بسته بندی ساشه )
 • بسته بندی سلفونی با استفاده از (دستگاه شرینگ پک)
 • بسته بندی در اوزان بالا با استفاده از دستگاه های کیسه و کارتن پرکن
 • بسته بندی درداخل قوطی(پلاستیکی، فلزی، پت، کاغذی و… )
 • بسته بندی بصورت وکیوم با استفاده از دستگاه بسته بندی وکیوم

پاسخ به همه این سوالها و مشخص کردن دقیق هدف ، انتخاب را برای شما راحت تر خواهد کرد . شرکت ما  با بیش از 15 سال سابقه  در زمینه  طراحی و  ساخت انواع ماشین آلات خطوط فرآوری و بسته بندی مواد غذایی مشاور و همراهی خوب برای شماست. کارشناسان ما هموراه در کنار شما هستند تا با انتخابی درست شما را در تحقق اهدافتان یاری نمایند.

سفارش ساخت انواع دستگاه بسته‎ بندی تک نفره مختص برند خودتان

امروزه بسته‎ بندی‌های تک نفره برای انواع محصولات خوراکی، شیمیایی و دارویی کاربرد بسیار زیاد و مناسبی دارد.

 اکثر تولیدکنندگان محصولات غذایی، در کنار بسته بندی‎های مختلف با اندازه‌های متفاوت از محصولات خود، اقدام به تولید بسته ‎بندی‌های تکنفره نیز می‎کنند. 

به این منظور در کارگاه‌ها و کارخانجات تولیدی خود از دستگاه‎های بسته‌بندی تک نفره مختص برند خودشان استفاده می‎کنند. 

اصولا دستگاه‎های مختلفی مانند دستگاه ساشه و دستگاه سیل، برای بسته بندیهای تکنفره محصولات غذایی کاربرد مناسبی دارند.

دستگاه بسته‌بندی ساشه از جمله دستگاه‌های بسته‌بندی پرکاربرد می‌توان به دستگاه بسته‌بندی ساشه اشاره کرد که جهت بسته‌بندی انواع محصولات غذایی، شیمیایی، بهداشتی در حالت‌های پودری، مایع و گرانولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه از سرعت بالایی در بسته‌بندی برخوردار بوده و قادر به بسته‌بندی محصولات در اندازه‌های زیر ۱۰۰ گرم است. اگر قصد بسته‌بندی محصولات به صورت تک‌نفره یا مدادی را دارید، به شما توصیه میکنیم که از دستگاه ساشه استفاده کنید. این محصول کاربرد بسیار مناسبی در هتل‌ها، کترینگ‌ها، فست‌فودها، رستوران‌ها و مواردی از این دست دارد.

تقسیم‌بندی دستگاه ساشه بر اساس نوع محصول

دستگاه بسته‌بندی ساشه از نظر محصولاتی که بسته‌بندی می‌کند می‌تواند در سه مدل پودری، مایعات و گرانولی مورد استفاده قرار گیرد. طراحی و ساخت هر کدام از این مدل‌ها کاملا بر اساس نیاز مشتری ممکن خواهد بود.

دستگاه بسته‌بندی ساشه پودری

این مدل از دستگاه جهت بسته‌بندی انواع محصولات پودری چه غذایی و چه غیر‌غذایی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله این محصولات می‌توان به نمک، آرد،کافی ، قهوه ،ادویه جات و پودرهای شوینده و مواد پودری دیگری از این دست اشاره کرد. برای شروع به کار دستگاه، در ابتدا بسته‌بندی مورد نظر انتخاب شده و مخزن دستگاه از محصول پودری پر خواهد شد. سپس تنظیمات دستگاه آماده انجام شده و با مشخص کردن مقدار محصول در هر ظرف، عملیات بسته‌بندی آغاز می‌شود.

مشخصات دستگاه ساشه پودری

دستگاه ساشه پودری نوآوران ماشین

شرکت نوآوران ماشین دستگاه ساشه پودری تولیدی خود را با مشخصات زیر ارائه می‌کند:

ابعاد این دستگاه دارای ارتفاع ۱۷۰ ، عرض ۷۰  و طول ۸۵ سانتی‌متری است. از مواردی مانند فویل آلومینیوم، کاغذ لمینت شده و سلفون صدفی برای لفاف بسته‌بندی استفاده می‌شود. اصولا عرض بسته‌بندی‌های دستگاه ساشه پودری نوآوران ماشین ۲/۵ الی ۱۰ سانتی‌متر بوده و طول آنها نیز بین ۳ تا ۱۵ سانتی‌متر است. این دستگاه از جنس استیل بوده و ۲۲۰ کیلوگرم وزن دارد و مجهز به سیستم شمارنده بسته است. از جمله قابلیت‌هایی که می‌توان روی این دستگاه نصب کرد، امکان تزریق گاز ازت، تاریخ‌زن، پانچ بسته‌ها و ایزی اپن است. دستگاه ساشه مجهز به چشم الکترونیک برای تنظیم طول بسته‌ها، دوخت و برش آنهاست. به سیستم عیب‌یاب هوشمند مجهز بوده، برای جابجایی آسان دارای چرخ‌هایی در زیر و دارای سیستم توزین حجمی است. نوع عملکرد دستگاه ساشه پودری کاملا اتوماتیک بوده و قابلیت پر کردن یک تا صد گرم را داراست. سرعت بسته‌بندی ۴۰ الی ۶۰ بسته در دقیقه است. همچنین دستگاه ساشه پودری با کمک یک اینورتر، دارای قابلیت تنظیم سرعت است. برق مصرفی این دستگاه ۲۲۰ ولت بوده و توان مصرفی آن یک کیلووات است.

دستگاه بسته‌بندی ساشه مایعات

کاملا مشخص است که این دستگاه جهت بسته‌بندی مایعات می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. اصولا مایعات بسته‌بندی شده با این دستگاه می‌توانند غذایی و یا بهداشتی، رقیق یا غلیظ باشند. از جمله مایعات رقیق که با این دستگاه بسته‌بندی می‌شوند، می‌توان به آب‌لیمو، آب‌نارنج و مواردی از این دست اشاره کرد. همچنین، انواع سس، شامپو و روغن زیتون هم از جمله مایعات غلیظ محسوب می‌شوند. به جهت تماس مستقیم مخزن این دستگاه با مایعات مختلف، مخزن باید خاصیت ضدزنگ‌زدگی داشته باشد و به همین دلیل جنس آن از استیل است تا در برابر اسیدهای خوراکی، آب و موارد دیگری از این دست از خود مقاومت بالایی نشان دهد. دستگاه ساشه مایع در ابتدا رول‌های مخصوص بسته‌بندی را به شکل برنامه‌ریزی شده دوخته و پس از ریخته شدن مقدار مشخصی از محصول از مخزن دستگاه در داخل بسته‌بندی‌ها، سر آنها با دوخت موردنظر بسته خواهد شد. در انتها بسته‌بندی‌ها به صورت تک به تک از هم جدا شده و داخل کارتون چیده و به بازار عرضه خواهند شد. دستگاه ساشه مایع به صورت خودکار عمل کرده و نیازی به کنترل اپراتور ندارد.

مشخصات دستگاه ساشه مایعات

دستگاه-ساشه-مایعات-شرکت-نوآوران-ماشین

دستگاه بسته‌بندی ساشه مایعات، تولید شده توسط شرکت نوآوران ماشین دارای مشخصات زیر است:

این دستگاه دارای ابعادی با طول ۸۵ ، عرض ۷۰ و ارتفاع ۱۶۵ سانتی‌متر است. دارای سیستم توزین حجمی بوده و از عملکرد تمام اتوماتیک برخوردار است. برق مورد نیاز آن ۲۲۰ ولت بوده و از وزن ۲۲۵ گرمی برخوردار است. مطابق سایر دستگاه‌های ساشه، مواردی مانند کاغذ لمینت شده، فویل آلومینیوم و سلفون صدفی به عنوان لفاف بسته‌بندی در این دستگاه استفاده می‌شود. مجهز به چشم الکترونیک برای تنظیم طول بسته است از سیستم عیب‌یاب هوشمند بوده و دارای چرخ در بخش زیرین برای سهولت در جابجایی است. تاریخ‌زن حرارتی، سیستم تزریق گاز ازت و برش صاف از جمله مواردی هستند که بر روی این دستگاه قابلیت نصب دارند. سیستم HMI و PLC جهت کنترل عملکرد دستگاه با منوی فارسی و انگلیسی برای این دستگاه و تعریف شده است.

دستگاه بسته‌بندی ساشه گرانولی

این نوع از دستگاه بسته‌بندی ساشه مخصوص مواد گرانولی مانند برنج، شکر، نمک، حبوبات و مواردی از این دست است. برخی افراد دستگاه ساشه پودری و گرانولی را با هم اشتباه می‌گیرند و تصور می‌کنند که هر دو یک عملکرد را دارند در حالیکه کاملا با هم متفاوت هستند. دقت داشته باشید که مواد گرانولی، دانه‌های نسبتا درشتی داشته و حالت پودری ندارند. تفاوت این دو در نوع مخزن‌شان است. دستگاه ساشه گرانولی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، مجهز به دستگاه دوخت بوده و المنت و تیغه‌های آن از جنس استیل است.

مشخصات دستگاه بسته‌بندی ساشه گرانولی

خرید-دستگاه-ساشه-گرانولی-نوآوران-ماشین

دستگاه بسته‌بندی ساشه گرانولی ساخت شرکت نوآوران ماشین دارای مشخصات زیر است. این دستگاه همانند دو دستگاه دیگر تمام اتوماتیک بوده و بدون دخالت دست، کار بسته‌بندی را انجام می‌دهد. صفحه نمایش این دستگاه HMI  لمسی بوده و کاربری آسانی دارد. جنس مخزن تمام استیل و سرعت تولید دستگاه ۳۰ الی ۴۰ بسته در دقیقه است. دستگاه ساشه گرانولی در محیط‌هایی مانند منازل، کارگاه‌های کوچک، کارخانه‌های صنعتی و رستوران‌ها می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه بسیار بی‌صدا بوده، لفاف‌های بسته‌بندی مورد استفاده برای آن فویل آلومینیوم، سلفون صدفی و کاغذ لمینت شده است. قابلیت پر کردن در بسته‌بندی‌های ۵ تا ۵۰ گرمی را دارد. ابعاد این دستگاه دارای طول ۱۰۰، عرض ۱۰۰ و همچنین ارتفاع ۱۸۰ سانتیمتری است. جنس بدنه دستگاه ساشه گرانولی، آهن است که با پوشش الکترو‌استاتیک ضد‌زنگ پوشانده شده است. البته در صورت تمایل مشتری این امکان وجود دارد که جنس بدنه دستگاه تمام استیل باشد. برق مصرفی دستگاه ساشه گرانولی از نوع تک‌فاز و ۲۲۰ ولت شهری است و از این جهت قابلیت استفاده در منازل را دارد. سیستم‌های تاریخ‌زن، ایزی اپن، تزریق گاز ازت و پانچ بسته‌ها بر روی این دستگاه قابلیت نصب دارند. مطابق دو دستگاه قبلی، این مورد هم به چشم الکترونیک، جهت تنظیم طول بسته، دوخت و برش آن مجهز است. برای تنظیم حرارت مجهز به سیستم PID بوده و با کمک اینورتر سرعت آن تنظیم می‌شود. مجهز به سیستم عیب‌یاب هوشمند بوده و در زیر این دستگاه چرخ‌هایی جهت جابجایی آسان تعبیه شده است. از سیستم شمارنده بسته‌ها برخوردار است و به سیستم دوخت و تیغه و المنت‌های قوی استیل مجهز است.

تقسیم‌بندی دستگاه ساشه بر اساس نوع بسته‌بندی

دستگاه ساشه از نظر نوع بسته‌بندی نیز قابل تقسیم‌بندی هستند. انواع بسته‌بندی‌ها عبارتند از: مدادی، سه طرف دوخت و چهارطرف دوخت.

در بسته‌بندی‌های مدادی فقط یک طرف بسته باز بوده که از همان طرف پر شده و سپس بسته می‌شود. دستگاه ساشه برای بسته‌بندی مدادی معمولا تک نازله است.

دستگاه‌های ساشه سه و چهار طرف دوخت، دارای ساشه‌های ورقه‌ای و معمولا چند نازله هستند. در نوع سه دوخت، هر سه طرف و در بسته‌بندی چهار دوخت هر چهار طرف پس از پر شدن به صورت کامل بسته می‌شوند.

قابلیت‌های دستگاه ساشه خوب و باکیفیت

یک دستگاه بسته‌بندی ساشه خوب و باکیفیت برخلاف اینکه بسته‌بندی‌های کوچکی را ایجاد می‌کند، از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است. به این شکل که حجم زیادی از محصول داخل مخزن این دستگاه قرار گرفته و امکان اندازه‌گیری دقیق آن، برای قرارگیری در بسته‌های مختلف وجود دارد. دستگاه ساشه بسیار پرسرعت است و در هر ساعت حدودا قادر به تولید ۲۰۰۰ بسته‌ تک‌نفره است.

قیمت دستگاه بسته‌بندی ساشه

قیمت دستگاه بسته‌بندی ساشه می‌تواند متفاوت باشد و دلیل آن هم تنوع کیفیت و همچنین نوع محصول و قطعات به کار رفته در ساخت آن است. دقت داشته باشید که شرکت نوآوران ماشین قادر به طراحی و ساخت انواع دستگاه‌های بسته‌بندی ساشه، مطابق با نیاز مشتری است. به همین دلیل هم با توجه به قابلیت‌های مختلفی که در هر دستگاه لحاظ می‌شود قیمت‌ها متفاوت خواهند بود. در کل متخصصین شرکت نوآوران ماشین با بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین قطعات، محصولات باکیفیتی را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

خرید دستگاه بسته‌بندی ساشه

شرکت نوآوران ماشین فعال در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات بسته‌بندی محصولات غذایی، با هدف به وجود آوردن شرایط مناسبی برای خرید، تسهیلاتی را برای کارآفرینان در نظر گرفته است. به این ترتیب که با حذف واسطه‌ها و دادن مشاوره صحیح پیش از خرید، مانع از هدر‌رفت هزینه و زمان خواهد شد. دستگاه‌های تولید شده توسط این شرکت، همگی دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش هستند.همچنین نصب و راه‌اندازی این دستگاه‌ها به صورت رایگان انجام شده و پس از راه‌اندازی خط تولید،نحوه کارکرد آنها به تیم خریدار آموزش داده خواهد شد. برای خرید محصولات بسته‌بندی ساخته شده توسط شرکت نواوران ماشین، می‌توانید به سه روش اینترنتی، تلفنی و حضور در محل کارخانه، اقدام کنید.

 

دستگاه بسته بندی توزین دار

دستگاه بسته‌بندی توزین دار صنعتی

از جمله ماشین‌آلات رایجی که برای بسته‌بندی محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار است. این دستگاه‌ها در توزین‌های مختلف می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند که عبارتند از تک توزین، دو توزین، چهار توزین، شش توزین و دوازده توزین.

هرچه تعداد توزین‌های این نوع از دستگاه‌های بسته‌بندی بیشتر باشد، سرعت دستگاه بالاتر بوده و قابلیت‌های بیشتری نیز دارد. دستگاه‌های با تعداد توزین کمتر، مانند تک توزین، دو توزین و چهار توزین سرعت پایین‌تری داشته و از قیمت مناسب‌تری نسبت به موارد با توزین بالاتر برخوردار هستند و به همین جهت در فضاهای خانگی و کارگاهی نیز می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

اما دستگاه‌هایی مانند ۶ توزین و ۱۲ توزین تنها در محیط‌های صنعتی و کارخانجات بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این مطلب قصد داریم به بررسی دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی بپردازیم.

-چه دستگاه‌هایی می توانند در کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار گیرند؟

همانطور که گفتیم دستگاه‌های بسته‌بندی با تعداد توزین بالاتر، مناسب جهت استفاده در خط تولید صنعتی هستند، چون ظرفیت تولید بالاتری دارند. اصولا دستگاه‌های صنعتی دارای ابعاد بزرگتری بوده و معمولا با برق سه‌فاز کار می‌کنند.

البته دستگاه‌های بسته‌بندی با تعداد توزین پایین، مانند دو توزین و چهار توزین نیز می‌توانند در محیط‌های صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. هر کدام از این موارد به دو شکل پنوماتیک و مکانیک ساخته می‌شوند. در مدل پنوماتیک، ابعاد دستگاه به نسبت کوچکتر بوده و دارای قابلیت استفاده از برق تک‌فاز است. اما نمونه‌های مکانیک به جهت استفاده در فضاهای صنعتی طراحی شده و اصولا دارای ابعاد بزرگتری هستند.

دستگاه‌های توزین‌دار مکانیک و پنوماتیک تفاوتی در نحوه عملکرد با همدیگر نداشته و تنها از نظر نوع کاربری با هم متفاوت هستند. دستگاه‌های ۶ توزین و ۱۲ توزین هم که تنها مناسب استفاده صنعتی بوده و به دلیل ظرفیت تولید بالا استفاده از آنها در محیط‌های کارگاهی و خانگی مناسب نیست.

-خرید دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی

برای راه‌اندازی خط تولید بسته‌بندی محصولات غذایی گرانولی، نیاز به تهیه دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی خواهید داشت. حتما باید برای خرید به شرکت‌های معتبر طراح و سازنده این دستگاه‌ها مراجعه کنید. توجه داشته باشید که دستگاه‌ بسته‌بندی خریداری شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی باشد.

شرکت نوآوران ماشین، فعال در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی محصولات غذایی، سازنده انواع دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار در مدل‌های خانگی کارگاهی و صنعتی است و شما می‌توانید برای راه‌اندازی خط تولید صنعتی خود از دستگاه‌های ساخت این شرکت استفاده کنید.

در ادامه باید گفت که دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی شرکت نوآوران ماشین دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش واقعی هستند. به این ترتیب اطمینان خواهید داشت که در صورت بروز مشکل در خط تولید شما، امکان استفاده از خدمات مناسب جهت تعمیر و یا تعویض قطعات وجود دارد. همچنین کارشناسان این شرکت پیش از خرید به مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه می‌کنند تا بهترین مدل دستگاه بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی متناسب با خط تولید خود را انتخاب کنند.

در نهایت عملیات نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های خریداری شده در محل کارخانه به صورت رایگان انجام شده و نحوه کار با آنها به تیم خریدار آموزش داده می‌شود.

-قیمت دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی

زمانی که در مورد دستگاه‌های توزین‌دار صنعتی صحبت می‌کنیم، قطعاً دستگاهی با ظرفیت تولید بالا و سرعت مناسب مدنظر ماست. اصولا دستگاه‌هایی که تعداد توزین بالاتری داشته باشند، علاوه بر اینکه سرعت و قابلیت‌های بیشتری دارند، از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند.

لزوم استفاده از کیفیت مناسب قطعات بکار رفته در ساخت این دستگاه‌ها به دلیل بالا بودن ظرفیت تولید بیش از پیش احساس می‌شود. البته متفاوت بودن کیفیت قطعات بکار رفته، جنس بدنه دستگاه، قابلیت‌های مختلفی که برای آن قابل تعریف است و موارد دیگری از این دست، همگی سبب ایجاد تفاوت در قیمت نهایی این دسته از دستگاه‌های بسته‌بندی صنعتی می‌شوند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی با کارشناسان شرکت نوآوران ماشین تماس بگیرید.

دستگاه بسته‌بندی توزین دار خانگی

دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار دارای کاپه یا وزن‌کش هستند که این امکان را می‌دهد که محصولات پس از وزن‌کشی در اندازه‌های مشخص داخل بسته‌بندی‌ها ریخته شده و سپس با دوخت نهایی بسته‌بندی آماده عرضه به بازار شود. به این ترتیب این اطمینان حاصل می‌شود که تمام بسته‌بندی‌ها دارای وزن یکسانی بوده و از هدررفت محصول حین بسته‌بندی جلوگیری می‌شود.

دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دارمناسب بسته‌بندی انواع محصولات گرانولی اعم از خوراکی، شیمیایی و دارویی است. این دستگاه‌ها می‌توانند دارای تعداد توزین‌های مختلف مانند تک توزین، دو توزین، چهار توزین، شش توزین و دوازده توزین باشند.  مثلاً در دستگاه چهار توزین چهار کاپه یا وزن‌کش وجود دارد که به صورت همزمان عمل وزن‌کشی محصولات را انجام داده و به این ترتیب می‌توان گفت که هرچه تعداد توزین‌های دستگاه بسته‌بندی بالاتر باشد، سرعت عمل بیشتری داشته و از قابلیت‌های بالاتری برخوردار است.

البته باید توجه داشت که دستگاه‌های بسته‌بندی با تعداد توزین پایین‌تر مانند تک توزین، دو توزین و ۴ توزین، مناسب استفاده در فضاهای کارگاهی و خانگی هستند. اگر شما قصد راه‌اندازی خط تولید بسته‌بندی محصولات گرانولی در کارگاه یا منزل را دارید، می‌توانید اقدام به خرید انواع دستگاه‌های بسته‌بندی تک توزین، دو توزین و چهار توزین کنید. توجه داشته باشید مواردی مانند دستگاه‌های بسته‌بندی ۶ توزین و ۱۲ توزین تنها مناسب استفاده در فضاهای صنعتی و کارخانجات بزرگ هستند. دلیل این امر نیز سرعت بالا و ظرفیت روزانه بیشتر و عملکرد و قابلیت‌های بالاتر به جهت بیشتر بودن تعداد وزن‌کش‌های آنها است. اما برای محیط‌های خانگی و کارگاهی ظرفیت تولید دستگاه‌هایی مانند تک توزین، دو توزین و چهار توزین کاملا مناسب است.

البته دستگاه‌های دو توزین و چهار توزین نیز دارای قابلیت استفاده در فضاهای صنعتی هستند. در حقیقت این دستگاه‌ها در دو نمونه مکانیک و پنوماتیک ساخته می‌شوند. نمونه مکانیک مناسب استفاده در فضاهای صنعتی و کارخانجات است. دلیل آن هم بیشتر بودن ابعاد دستگاه و طراحی آن متناسب با فضای کارخانجات صنعتی است.

نمونه‌های پنوماتیک مطابق با استفاده در فضاهای کارگاهی کوچک و منازل طراحی می‌شود و به همین دلیل می‌توان از آنها در خط تولید بسته‌بندی خانگی استفاده کرد. اگر می‌خواهید ظرفیت تولید روزانه خود را افزایش دهید استفاده از دستگاه پنوماتیک دو توزین و چهار توزین برای شما مناسب‌تر است.

-خرید دستگاه بسته‌بندی توزین‌دار خانگی

امروزه راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی از جمله ایده‌های پرسودی محسوب می‌شود که بدون نیاز به داشتن سرمایه زیاد می‌توان شروع به کار کرد.

راه‌اندازی خط تولید بسته‌بندی محصولات غذایی به صورت خانگی بسیار سودآور بوده و در صورت استفاده از دستگاه مناسب و بالا بردن کیفیت بسته‌بندی، می‌توان طی مدت زمانی نسبتا مناسب به یک درآمد قابل قبول دست یافت. علاوه بر اینکه در این زمینه نیاز دارید که شناخته شوید و برندسازی کنید. قطعا هر چه کیفیت بسته‌بندی محصولات شما بالاتر باشد و از محصولاتی با درجه کیفی بالا استفاده کنید، به سرعت عملیات برندسازی شکل گرفته و جایگاه خود را در بازار خواهید یافت. برای خرید دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار خانگی حتماً باید پس از دریافت مشاوره و شناخت نوع بسته‌بندی که در نظر دارید، اقدام به خرید دستگاه بسته‌بندی مناسب کنید.

شرکت نوآوران ماشین این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که پیش از خرید مشاوره رایگان دریافت کنند. این مورد به خصوص برای صاحبان کسب و کارهای خانگی که به تازگی قصد دارند وارد کار بسته‌بندی محصولات شوند بسیار اهمیت دارد. چون با فضای کاری آشنایی چندانی نداشته و ممکن است دستگاهی را خریداری کنند که نیاهای آنها را به صورت کامل برآورده نکند و یا اینکه بیش از حد نیاز آنها بوده و به این شکل سرمایه خود را از دست بدهند. شرکت نوآوران ماشین فعال در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی توزین‌دار خانگی، پس از ارائه مشاوره رایگان، به خریداران کمک می‌کند که انتخاب مناسبی برای خط تولید بسته‌بندی خانگی خود داشته باشند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات این شرکت دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش واقعی است. به این ترتیب اطمینان خواهید داشت که در صورت بروز اشکال در عملکرد خط تولید، می‌توانید با کارشناسان فنی شرکت تماس گرفته و از خدمات مناسب پس از فروش برخوردار شوید. همچنین پس از خرید دستگاه، تیم فنی به محل کارگاه یا منزل اعزام شده و خط تولید را به صورت رایگان راه‌اندازی کرده و نحوه عملکرد دستگاه را به اپراتور آموزش خواهند داد.

-قیمت دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار خانگی

دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار خانگی، اعم از تک توزین، دو توزین و چهار توزین، می‌توانند دارای قابلیت‌های مختلفی باشند و امکان سفارشی‌سازی محصولات وجود دارد یعنی خریدار می‌تواند با توجه به نیاز خود، به شرکت طراح و سازنده، مواردی که در نظر دارد را ارائه کرده تا دستگاه مناسب خود را پس از ساخت، دریافت کند.

به این شکل تفاوت در قیمت این محصولات را شاهد هستیم. البته مواردی مانند جنس بدنه، ابعاد آن، سرعت بسته‌بندی و مواردی دیگر از این دست می‌تواند بر قیمت نهایی این دستگاه تاثیرگذار باشد. برای اطلاع از شرایط خرید دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار خانگی می‌توانید با کارشناسان شرکت نوآوران ماشین از طریق مراجعه حضوری در محل کارخانه، به صورت تلفنی و یا از طریق وبسایت در تماس باشید.

دستگاه پر کن پودری

معرفی دستگاه بسته بندی و پرکن پودری صنعتی :

همان طور که از نام دستگاه پرکن پودری صنعتی معلوم است، از این دستگاه برای بسته بندی و پر کردن انواع مواد پودری که در کارخانه و کارگاه های صنعتی تولید می کنند؛ استفاده می شود و به صورت چشمگیری موجب افزایش روند سرعت رشد تولید می شود. دستگاه های پرکن پودری این قابلیت را دارند که علاوه بر انواع پودر، مواد گرانولی یا نرم و چسبنده را در ظرف ها و یا کیسه هایی که طبق استانداردهای مناسب که با توجه به مقدار و نوع ماده می باشد، بسته بندی می کند.
این دستگاه ها با توجه به شاخص های بیان شده و همچنین میزان توجه مورد نیاز دستگاه های توزین دار، فنجانی یا حجمی و همچنین مارپیچی را شامل می شوند.
آنچه در استفاده از این دستگاه مهم می باشد که مورد توجه قرار گیرد، حجم ماده مورد نظر می باشد که با توجه به حجم آن می توان از دستگاه های ساشه یا کیسه پرکن استفاده کرد؛ ساشه کیسه هایی هستند که می توانند حداکثر 50 گرم پودر را در خود جای دهند.
نکته ی قابل توجه این است که دیگر در مورد اینگونه دستگاه ها با توجه به کاربرد آنها در دامنه ی وزنی متغیر، استفاده از سیستم سنجش وزنی می باشد که بتواند میزان خطا را به پایین ترین سطح خود کاهش دهد و حداکثر بهره وری را داشته باشد؛ بنابراین یکی از مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی و پرکن صنعتی تعیین وزن دقیق کیسه یا قوطی های پر شده می باشد.
نکته بسیار مهم در دستگاه بسته بندی و پرکن صنعتی این می باشد که شما با خرید یک دستگاه، می توانید از دو عملکرد بهره مند شوید، به عبارتی هم می توانید محصولات خود را در انواع کیسه پر کنید و همچنین آنها را بسته بندی کنید. شما مشتریان گرامی با مراجعه به سایت نوآوران ماشین می توانید از انواع دستگاه های مربوط به بسته بندی و پرکن بهره مند شوید و با ارزان ترین قیمت ها آنها را خریداری کنید.

-انواع دستگاه بسته بندی و پرکن پودری صنعتی به چه صورت است؟

به صورت کلی دستگاه بسته بندی و پرکن پودری صنعتی در دو مدل اتومات و نیمه اتومات تولید می شود که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم.

1- دستگاه بسته بندی و پرکن پودری نیمه اتوماتیک :

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک مواد پودری همچون حبوبات، مواد غذایی، نمک، ادویه، پودر لباسشویی و… به درون ظروف پلاستیکی و یا کیسه های بسته بندی می ریزد و برای انجام این کار نیاز به اپراتور می باشد. دستگاه پرکن پودری نیمه اتومات با توجه به سرعت و عملکرد بسیار زیادی که دارد بسیار کارآمد در کسب و کار شما عزیزان است.

2- دستگاه بسته بندی و پرکن پودری اتوماتیک :

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک نیز همچون دستگاه نیمه اتومات بوده و با استفاده از این دستگاه می توان انواع مواد پودری را به درون ظروف بسته بندی پلاستیکی، شیشه ای  کیسه و… هدایت کرد. این دستگاه برخلاف پرکن نیمه اتوماتیک نیازی به نیروی کار و یا اپراتور ندارد و به صورت کاملا اتوماتیک همه ی مراحل را انجام می دهد. علاوه بر آن این دستگاه دقت و سرعت بسیار زیادی نسبت به دیگر مدل ها دارد که این امر باعث محبوبیت بیشتر در استفاده از این دستگاه شده است. دستگاه پرکن پودری اتوماتیک صنعتی بوده و در کارگاهای تولیدی، کارخانجات و صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه بسته بندی پودری

دستگاه بسته بندی پودری چیست؟

دستگاه بسته بندی پودری، یکی از انواع دستگاه های پرکن محسوب می شود که برای بسته بندی محصولات پودری مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی پودری در حقیقت روشی است که در آن مواد و محصولات پودر شده با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات تخصصی بسته بندی می شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
در عصر حاضر استفاده از این سبک تولیدات به شدت در حال افزایش می باشد و کسب و کارهای بسیاری چه به صورت صنعتی و خانگی در حال استفاده از این نوع دستگاه ها هستند.
بسته بندی پودری باید با دقت فراوانی انجام شود و از ماشین آلاتی که این فرآیند را به خوبی می شناسند استفاده شود تا برای شما کار بسته بندی را پیش ببرند.
با استفاده از دستگاه بسته بندی پودری شما مشتریان گرامی می توانید انواع ادویه جات، نسکافه، قهوه، پودرهای پروتئینی، شیر خشک، پودر های دارویی و دیگر انواع پودرها را به شکل وزنی و ساشه ای تولید و در بازار عرضه کنید.

-دستگاه بسته بندی ادویه جات به صورت پودری :

همه ما به خوبی می دانیم که ادویه جات از جمله خوراکی های مورد علاقه همه ی افراد می باشد که در دو حالات پودری و سالم مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از مواد خوراکی دارای محبوبیت بسیاری هستند و به نوعی جزء جدانشدنی انواع غذاهای ایرانی و غیر ایرانی به شمار می روند.

استفاده از ادویه جات با اهداف متفاوتی انجام می شود که چاشنی بودن، طعم دهندگی، معطر بودن و خواص درمانی از مهمترین علت های استفاده از آنها است. برای اینکه بتوان ماهیت ادویه جات را همچون روز اول حفظ کرد، باید آنها را بسته بندی نمود و در نهایت در اختیار مصرف کنندگان قرار داد. در راستای بسته بندی کردن انواع ادویه جات، ماشین آلات متنوع و تخصصی طراحی شده اند که هر یک از آنها با شیوه مختلفی اقدام به بسته بندی این دسته از محصولات می کنند. دستگاه بسته بندی پودری یکی از انواع تخصصی دستگاه بسته بندی ادویه جات است که با کیفیت بسیار زیادی قدام به بسته بندی کردن ادویه جات می کند.

همچنین این دستگاه کاربردی با برخورداری از سیستم توزین بسیار دقیق بسته هایی با حجم و وزن کاملا یکسان ایجاد می کند و از هدر رفت پودرهای ادویه پیشگیری می کند.

چنانچه شما مشتریان ارجمند خواستار اطلاعات بیشتر و یا خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری هستید، تنها کافی است به سایت نوآوران ماشین مراجعه کنید و با کارشناسان خبره ما در این حوزه درارتباط باشید.

-انواع دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری :

شما مشتریان گرامی می توانید انواع دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری را از سایت نوآوران ماشین به راحتی سفارش دهید و در اختیار داشته باشید. در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید تا با انواع این دستگاه آشنا شوید.

1- دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به صورت پدالی

2- دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به صورت خانگی

3- دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری فول اتومات

4- دستگاه بسته بندی ادویه جات ساشه پودری

-ویژگی های دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری :

ویژگی های دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به تولید کنندگان کمک می کند تا با راندمان و توان بیشتری محصولات مورد نظر خود را تولید و در بازار عرضه کنند. ویژگی های دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری عبارت است از:

– توان تولید در وزن های متفاوت را دارا می باشد.

– به صورت کاملا اتوماتیک فعالیت خود را انجام می دهد.

– به علت اتومات بودن نیازی به اپراتور ندارد.

– تعمیر و سرویس آن بسیار ساده و کم هزینه است.

– می توان برای کسب و کار های خانگی به راحتی از این دستگاه استفاده کرد.

– تنظیمات دستگاه بسته بندی به دو صورت فارسی و انگلیسی می باشد و می توان به صورت دلخواه بر روی حالت مورد نیاز خود قرار داد.

– طول بسته های پودری با استفاده از چشم الکترونیک رسد و کنترل می شود.

– با استفاده از دستگاه بسته بندی ادویه شما می توانید بسته های پودری با سایز و طول یکسان داشته باشید.

– حرارت دستگاه قابل تنظیم است و شما مشتریان گرامی می توانید بر روی مقدار مورد نظر خود آن را تنظیم کنید.

– حرارت اعمال شده به صورت کاملا یکنواخت است که از پارگی و سوختگی یک قسمت پیشگیری می کند.

– قابلیت تنظیم سرعت تولید، یکی از بهترین مزایای آن محسوب می شود که می توانید تولیدات را بر مبنای نیاز خود تنظیم کنید.

– چنانچه نقصی در دستگاه به وجود آید، به صورت خودکار آن را اعلام می کند و شما می توانید به سرعت آن را برطرف کنید.

– از انواع مواد پودری بدون هیچ گونه محدودیتی، پشتیبانی می کند.

شما مشتریان گرامی در صورت نیاز به خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به سایت نوآوران ماشین مراجعه کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در مدت زمان بسیار کم دستگاه خود را با نازل ترین قیمت ها تحویل بگیرید.

-نحوه عملکرد دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به چه صورت است؟

نحوه کار با این ماشین بسته بندی ادویه جات پودری پیچیده نمی باشد و با یکبار خواندن این بخش از مقاله به خوبی با رویه آن آشنا می شوید.

در وهله ی اول شما باید دستگاه را به صورت کاملا صحیح راه اندازی کنید که این توسط خود مجموعه نوآوران ماشین انجام می شود پس نگرانی خاصی برای این موضوع وجود ندارد.

بعد از انجام این کار باید موادی را که می خواهید به صورت بسته بندی پودری درآورید را در داخل مخزن دستگاه قرار دهید. از ریختن بیش از حد ادویه جات خودداری کنید تا از داخل مخزن، سرریز نشود. بعد دستگاه خود را بر روی سرعت مورد نظر خود قرار دهید تا به میزانی که می خواهید ادویه جات را بسته بندی کند.

اگر از سطح شیبدار استفاده نمی کنید، حتما یک ظرف یا سبد در زیر دستگاه قرار دهید تا پک های بسته بندی شده بر روی زمین ریخته نشود. حجم بسته ای ایجاد شده توسط دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری در اختیار خود شما مشتریان گرامی می باشد و می توانید از صد گرم تا هزار و صد گرم آن را تغییر دهید.

آموزش مربوط به تنظیمات دستگاه بسته بندی توسط خود مجموعه نوآوران ماشین به شما گفته می شود، بنابراین در خصوص این موضوع هم نگران نباشید و فقط تمرکز خود را بر روی تولیدات خود بگذارید. در صورتی که در خصوص هریک از قسمت های دستگاه بسته بندی سوال و یا ابهامی دارید می توانید با کارشناسان خبره نوآوران ماشین در ارتباط باشید و موضوع خود را مطرح کنید.

-قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به چه صورت است؟

اصلی ترین موضوع بعد از معرفی کلی این دستگاه کاربردی، موضوع قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری می باشد. ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که هزینه و نرخ فروش دستگاه بر چه اساسی تعیین می شود؟ چه عواملی بر روی قیمت دستگاه بسته بندی پودری تاثیر می گذارد؟ چرا قیمت این دستگاه با مابقی هم نوعان خود متفاوت می باشد؟ در این قسمت می خواهیم جواب تمامی این سوالات را در اختیار شما مشتریان گرامی بگذاریم، با ما در ادامه ی این مطلب همراه شوید.

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری بر مبنای عوامل مختلفی تعیین می شود و فاکتورهای متفاوتی بر روی نرخ نهایی آن اثر می گذارد.

قابلیت ها، توان تولید، نوع بسته بندی، محصولاتی که با آن می توان به صورت بسته بندی پودری درآورد، سرعت در بسته بندی محصولات، حجم تولید و کلی دلیل دیگر وجود دارد که بر روی نرخ نهایی دستگاه بسته بندی تاثیر می گذارد. در ادامه به بررسی بعضی از این تاثیرات خواهیم پرداخت.

1- نوع دستگاه مورد نظر شما :

حالت دستگاه در قیمت آن تاثیر فراوانی دارد که باید این موضوع را به درستی در نظر داشته باشید. دستگاهی که به صورت اتومات است با دستگاهی که نیمه اتومات و یا دستی می باشد، بسیار متفاوت است. قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری اتومات نسبت به دیگر انواع موجود آن بیشتر می باشد.

2- تنوع در بسته بندی محصولات :

بعضی از دستگاه های بسته بندی دارای تنوع بسیار زیادی در ایجاد بسته ها می باشند و می توانند طرح های متفاوتی را با آن انجام دهید. این مزایا موجب افزایش فروش شما می شود، به این دلیل که الگوهای متفاوتی برای بسته بندی در دستان شما می باشد.

بعضی از دستگاه های بسته بندی پودری دارای تنوع بسیاری در ایجاد بسته بندی نمی باشند و شما تعداد محدودی طرح برای بسته بندی دارید. به همین دلیل طبیعی است که قیمت دستگاه بسته بندی پودری با تنوع بالا در بسته بندی نسبت به دیگر انواع آن بیشتر باشد.

3- سرعت دستگاه بسته بندی :

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت دستگاه بسته بندی مواد پودری تاثیر بسیار زیادی می گذارد سرعت در تولید بسته بندی پودری می باشد. هرچه سرعت دستگاه بیشتر باشد، بسته های ایجاد شده بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند. با این کار سقف تولیدات افزایش پیدا می کند و تاثیر بسیار زیادی در سودآوری شما دارد.

با خرید دستگاه های بسته بندی ادویه جات پودری مجموعه نوآوران ماشین می توانید سرعت تولید دستگاه خود را بر روی مقدار دلخواه قرار دهید و به میزانی که می خواهید این کار را انجام دهید.

با وجود این مزیت قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری افزایش پیدا می کند که در حقیقت این افزایش قیمت به معنای افزایش تولیدات و فروش شما است.

دلایل دیگری که مطرح شد را چنانچه بررسی کنید خواهید فهمید که این دلایل اگرچه باعث افزایش هزینه ها می شود ولی از طرف مقابل سودآوری بسیار بیشتری را برای شما مشتریان گرامی خواهند داشت. برای آگاهی از قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید و آن را از کارشناسان ما در این حوزه استعلام نمایید.

خرید اینترنتی دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری :

امروزه یک روش بسیار راحت برای تهیه همه ی نیازها وجود دارد و آن هم خرید تمامی وسایل از طریق اینترنت است. این روش برای خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری هم وجود دارد و شما مشتریان گرامی می توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

برای انجام این کار باید ابتدا در صفحه محصولی که می خواهید آن را خریداری کنید، وارد شوید و در گام بعدی با شماره های قرار داده شده در آن صفحه تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را استعلام بگیرید و همچنین می توانید از قیمت آن اطلاع پیدا کنید.

شما می توانید به کارشناسان متخصص مجموعه نوآوران ماشین نوع دستگاه بسته بندی پودری خود را بگویید تا کارشناسان ما اطلاعات راجع به آن محصول را به صورت کامل به شما بگویند و پروسه خرید اینترنتی دستگاه بسته بندی مورد نظر شما را به اتمام برسانند.

بعد از انجام این کار کارشناسان مجموعه نوآوران ماشین تمامی کارهای خرید محصول مورد نظر شما را انجام داده و دستگاه را به نشانی که درج کرده اید به سرعت ارسال می کنند. این سبک از خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به شما کمک می کند تا بدون اتلاف وقت نیاز خود را رفع کنید و ماشین تهیه شده را در کسب و کار خود استفاده کنید.

مزایای خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری :

اهمیت دانستن مزایای کار با دستگاه بسته بندی پودری به شما کمک می کند تا با ذهنیت کاملتری از آن استفاده کنید.

همانطور که در بخش های ابتدای مقاله یاد شد، این دستگاه می تواند انواع محصولاتی که به صورت پودر باشند را در پک های متنوعی تولید کند. این دستگاه بسته بندی پودری می تواند این کار را به صورت کاملا متفاوت و در ابعاد و اندازه های دلخواه بسته بندی کند.

-مزایای استفاده از بسته بندی پودری عبارت است از:

– برای بسته بندی محصولات مواد به صورت پودری یا گرانول های ریز بسیار مناسب می باشد.

– این دستگاه برای بسته بندی محصولات گرانولی ریز به شکل بسته های کوچک تا یک کیلوگرم مورد استفاده قرار می گیرد.

– برای جمع آوری بسته های خود در کنار این دستگاه می توانید از نوار نقاله استفاده کنید.

– این دستگاه دقت بسیار زیادی در تولیدات خود دارد و خطاهای دستگاه های دیگر در این دستگاه بسیار پایین می باشد.

– عمل بسته بندی محصولات را با سرعت بسیاری انجام می دهد.

– به راحتی می توانید در محیط های کم حجم از این دستگاه استفاده کنید و تولیدات خود را انجام دهید.

– پشتیبانی بسیار بالایی از بسته بندی پودری دارد که این مزیت به شما کمک فراوانی می کند تا با آن به راحتی انواع پودرها را بسته بندی کنید.

– تمامی بسته ها دارای وزن کاملا یکسان با ضریب اختلاف بسیار پایین است.

– بسته بندی محصولات پر تقاضا را می توانید تا سطح هزار گرم با این دستگاه انجام دهید.

– قسمت های مهم دستگاه همچون مخزن از جنس استیل هستند.

– دارای ولتاژ و توان بسیار خوبی در تولیدات خود است.

– کار با دستگاه بسته بندی بسیار ساده و آسان می باشد.

– دوخت دستگاه بسیار قوی و محکم است.

– به موجب دقت بالا در بسته بندی مواد پودری از اتلاف مواد پیشگیری می کند.

– تنوع بسیار بالایی در حجم بسته های دارد و شما مشتریان گرامی می توانید به دلخواه خود این مقدار را تنظیم کنید.

موارد بیان شده نشان می دهد که مزایای استفاده از این دستگاه بسیار زیاد است و می توانید در حوزه های متفاوتی از تولیدات ورود کنید.

شما مشتریان گرامی برای آگاهی از قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید و آن را استعلام کنید و همچنین برای خرید این دستگاه با کارشناسان خبره ما در ارتباط باشید تا از طریق روش های تعریف شده، دستگاه مورد نظر شما را برایتان ارسال کنند.

 

دستگاه بسته‌بندی سیل

دستگاه دیگری که برای بسته‌بندی تک نفره انواع محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‎گیرد، دستگاه بسته ‎بندی سیل است. 

این دستگاه با ریختن مقدار مشخصی از محصول داخل هر کدام از ظرف‎ها و سپس کشیدن درب روی آنها، بسته ‎بندی مناسب تک نفره ارائه می‎کند. 

از دستگاه سیل می‎توان در آبمیوه‌فروشی‌ها، بستنی‌فروشی‌ها، رستوران‎ها و کترینگ‌ها استفاده کرد.

هر کدام از دستگاه‌های سیل و دستگاه بسته بندی ساشه می‌توانند متناسب با نیاز مشتری و خواست خریداران محترم در شرکت نوآوران ماشین  طراحی و سفارشی‌سازی شوند.

 همچنین این امکان وجود دارد که قالب مشخصی برای ظرف‎های دستگاه سیل تعبیه شود تا نمایانگر برند موردنظر باشد.

 در حقیقت کاملا امکان شخصی‌سازی بسته‌بندی برای هر دو دستگاه ساشه و سیل وجود دارد.

 از طرف دیگر امکان تعریف کردن قابلیت‎های دیگر مثل افزودن سیستم تزریق گاز ازت، تاریخ‌زن و موارد دیگر وجود دارد. هر کدام از این‎ها کاملا در راستای شخصی‌سازی بسته  بندی در راستای اهداف برند موردنظر انجام می‌شود.

 

خرید دستگاه‌های بسته‌بندی تک نفره محصولات غذایی

برای خرید دستگاه‌های بسته‌بندی ساشه و سیل که جهت بسته‌بندی تک نفره انواع محصولات خوراکی به شکل‌های مختلف مایع، پودری و گرانولی، مورد استفاده قرار می‎گیرند، باید به شرکت‌های معتبر طراح و سازنده مراجعه کرد. 

این شرکت‎ها هر چه دارای سابقه درخشان‌تر و تجربه بیشتر در زمینه طراحی و ساخت ماشین ‎آلات بسته ‎بندی باشند، بهتر می‎توانند محصول را مطابق با نظر شما و در راستای اهداف برندتان طراحی کرده و تحویل دهند.

شرکت نوآوران ماشین دارای سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه‎های بسته‎ بندی محصولات غذایی، بخصوص دستگاه‎های بسته‌بندی تک نفره مانند ساشه و سیل است.

 شما می‎توانید برای سفارش انواع دستگاه بسته‌بندی تک نفره مختص برند خودتان، به سه صورت تلفنی، حضوری در محل کارخانه و یا از طریق همین وبسایت، با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

حتما توجه داشته باشید که دستگاه‎های بسته بندی خریدای شده، باید دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی باشند. به این شکل اطمینان خواهید داشت که تا مدت زمان زیادی خط تولید شما به فعالیت مفید خود ادامه خواهد داد.

 تمامی دستگاه‌های بسته‌بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین، از جمله دستگاه‎های سیل و ساشه دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی هستند.

همچنین پیش از خرید مشاوره رایگان ارائه شده که به انتخاب هر چه بهتر و مقرون بصرفه‌تر کمک می‎کند.

 از طرف دیگر پس از خرید، عملیات نصب و راه‌اندازی خط تولید در محل پروژه، توسط کارشناسان فنی انجام شده و نحوه کار با دستگاه به تیم خریدار آموزش داده می‌شود.

قیمت دستگاه‌های بسته‌بندی تک نفره سفارشی‌سازی برند شما

باید توجه داشت که دستگاه‎های بسته ‎بندی تک نفره محصولات غذایی، مانند دستگاه‎های سیل و ساشه، می‎توانند دارای کیفیت طراحی و ساخت متفاوت و همچنین امکانات مختلفی باشند. 

موارد متعددی از جمله جنس بدنه دستگاه، ابعاد آن، سرعت بسته‎بندی، ظرفیت تولید، نوع برق مصرفی، افزودن امکانات اضافی، مثل تزریق گاز ازت، تاریخ‎زن و مواردی از این دست، همگی می‎توانند بر قیمت نهایی دستگاه بسته ‎بندی محصولات تکنفره تاثیرگذار باشند.

 برای اطلاع از قیمت واقعی این دستگاه‌ها شما می‎توانید همین حالا با کارشناسان شرکت نوآوران ماشین تماس بگیرید.