شرکت نوآوران ماشین
دستگاه بسته بندی ادویه و مواد پودری خانگی شرکت نوآوران ماشین

دستگاه بسته بندی ادویه جات خانگی

بعضی از دستگاه های بسته بندی مواد پودری خصوصا ادویه جات برای کسب و کار های خانگی مناسب هستند. این دستگاه های خانگی در مقایسه با انواع صنعتی دارای حجم و راندمان کمتری می باشد و بسته بندی ادویه جات را در حجم های کمتری انجام می دهند. برای راه اندازی کسب و کار در منزل، استفاده از این گروه ماشین آلات بسیار مناسب است و شما مشتریان گرامی می توانید با به کارگیری یک عدد از آنها یک خط تولید کوچک راه اندازی کنید.

خیلی از کاربران برای بسته بندی های حجم پایین از دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل استفاده می کنند و درآمدهای خوبی را از این راه به دست می آورند.

ویژگی های دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل چیست؟

دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل دارای ویژگی های مختلفی در مقایسه با سایر انواع دستگاه ها می باشد. این تفاوت ها باعث می شود تا یک دستگاه مناسب بسته بندی ادویه جات در منزل داشته باشید و بعضی دیگر برای این کار مناسب نباشند.

در ادامه ی این مطلب می خواهیم به ویژگی های دستگاه کاربردی بسته بندی ادویه جات خانگی بپردازیم تا به راحتی با این دستگاه آشنا شوید.

– بدنه دستگاه از جنس فولاد ضد زنگ است و مقاوم در برابر خوردگی هستند.

– PLC و سیستم servo هسته کنترل را ایجاد می کنند و موجب می شوند دستگاه دقیق و مطمئن شروع به کار کند.

دستگاه بسته بندی ادویه جات خانگی موجب صرفه جویی در اشغال فضا می شود.

– این دستگاه محبوب دارای یک کنترل دمای هوشمند چهار طرفه است که دقت کنترل دما را می تواند نمایش دهد.

– دارای سیستم کالیبراسیون و کنترل موقعیت یابی رنگ فوتوالکتریک هوشمند، با عملکرد موقعیت یابی خودکار کیسه می باشد.

دستگاه بسته بندی ادویه کوچک مجهز به سوئیچ سطح پیشرفته مواد کوچک، دستگاه حذف الکترواستاتیک و دستگاه جذب گرد و غبار است.

– با استفاده از مدرن ترین دستگاه قیف، تنظیم آسان، تسهیل تمیز کردن، بهبود بهره وری کار.

شما مشتریان گرامی برای آگاهی از قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات خانگی با شماره های قرار داده شده در سایت نوآوران ماشین تماس بگیرید و قیمت آن را استعلام کنید. همچنین اگر در خصوص بسته بندی ادویه جات در منزل سوالی دارید، آن را در قسمت کامنت ها برای ما قرار دهید تا در اولین فرصت به آن پاسخ دهیم.

دستگاه بسته بندی ادویه خانگی شرکت نوآوران ماشین سازنده دستگاه بسته بندی و ماشین آلات خطوط تولید

مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل چیست؟

استفاده از دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل دارای مزایای بسیار زیادی است که امروزه خیلی از افراد برای ایجاد اشتغال به آن روی می آورند. میزان سود حاصل استفاده از دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل بسیار زیاد است و استقبال فراوانی برای محصولات تولیدی آن وجود دارد.

در واقع نمی توان مزیت های استفاده از دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل را در یک قسمت مختصر بیان کرد، به این دلیل که میزان آن به اندازه ای زیاد می باشد که باید یک مقاله تخصصی را به آن اختصاص داد.

چنانچه بخواهیم به بعضی از مزیت های استفاده از این دستگاه محبوب بپردازیم، عبارت است از:

– بهترین گزینه برای کسب و کارهای خانگی محسوب می شود.

– بهترین گزینه برای ایجاد کارگاه های کوچک تولید که مرتبط به بسته بندی ادویه جات هستند.

– امکان استفاده از دستگاه بسته بندی ادویه جات خانگی بسیار راحت و آسان است.

– به نسبت دیگر دستگاه های صنعتی دارای حجم کمتری است.

– وزن پایینی به نسبت دستگاه های بسته بندی ادویه جات صنعتی دارد.

– میزان سود حاصل از تولیدات این دستگاه بسیار زیاد است.

– قابلیت تولید بسته بندی ادویه جات در حجم های کم را به خوبی دارد.

– به راحتی می توان دستگاه بسته بندی را جابجا کرد.

– قابلیت های بسیار خوبی برای بسته بندی ادویه جات در منزل برای آن تعریف شده است.

– بسته بندی های باکیفیتی را ایجاد می کند.

– کار با این دستگاه کاربردی بسیار ساده و راحت می باشد.

– می توان از این دستگاه برای بسته بندی انواع ادویه جات و مواد معطر استفاده کرد.

– می توان از این دستگاه برای بسته بندی مواد پودری استفاده کرد.

– قیمت این دستگاه بسیار مناسب است.

موارد یاد شده اشاره ای به بعضی از مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل داشت. شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب مشاوره رایگان خرید و یا برای استعلام قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل با کارشناسان خبره شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل چقدر است؟

دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل به نسبت دیگر هم نوعان خود که در نوع صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند، دارای هزینه پایین تری است. قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل به بعضی از فاکتورها بستگی دارد که در هنگام خرید دستگاه باید به آنها توجه بسیاری داشته باشید.

بعضی از دستگاه های بسته بندی ادویه جات در منزل در حالت تمام اتومات می باشند و بعضی دیگر در حالت نیمه اتومات موجود هستند. قیمت هر یک از این دستگاه ها با یکدیگر متفاوت می باشد، به این دلیل که قابلیت ها و فاکتورهای تعریف شده در آنها مختلف است.

هریک از دستگاه های بسته بندی ادویه جات خانگی دارای یک مخزن هستند که هرچه حجم آن بیشتر باشد، ادویه جات بیشتری را می توان در آن بریزید و نیازی به شارژهای مجدد ندارد.

موارد بسیاری وجود دارد که به صورت مستقیم بر روی قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل تاثیرگذار است. شما مشتریان ارجمند می توانید با شماره های قرار داده شده در داخل سایت نوآوران ماشین تماس بگیرید و قیمت هریک از انواع آن را استعلام کنید.

چگونه با استفاده از خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل کسب و کار راه بندازیم؟

یکی از شغل هایی که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است بسته بندی ادویه در منزل با دستگاه بسته بندی می باشد. این کار علاوه بر درآمد خوبی که دارد، تنوع زیادی هم داشته و فرد انجام دهنده را خسته نمی کند. چنانچه شما هم مدت ها به دنبال راه اندازی کسب و کار هستید، توصیه می شود تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مراحل راه اندازی کسب و کار با استفاده از دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل در منزل :

تمامی کسب و کارها برای رسیدن به موفقیت باید مراحلی را دنبال کنند. ما در اینجا مراحل اصلی برای راه اندازی شغل بسته بندی ادویه جات در منزل را به شما مشتریان گرامی آموزش می دهیم.

– اخذ مجوز :

به علت اینکه ادویه جات ارتباط مستقیمی با سلامتی مردم دارند، بنابراین شما باید قبل از شروع کار نسبت به گرفتن مجوز اقدام کنید. به این صورت که ابتدا باید از طریق جهاد کشاورزی به قسمت مشاغل خانگی مراجعه کنید و سپس با ارائه نامه از سوی جهاد کشاورزی به اداره بهداشت و در صورت تایید بازرسان بهداشت، مجوز مربوطه را از سازمان جهاد کشاورزی اخذ کنید.

– خرید دستگاه و وسایل مورد نیاز برای شروع کار :

شروع کار با دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل نیازمند یک سری از ابزارها و تجهیزات می باشد. بعد از اخذ مجوز شما باید این دستگاه ها را تهیه کنید.

دستگاه هایی همچون دستگاه دوخت حرارتی، دستگاه شیرینگ دستی، ترازو دیجیتالی و دستگاه درج لیبل و قیمت از جمله دستگاه های مورد نیاز در این کسب و کار به شمار می روند. در کنار این دستگاه ها ابزارهایی همچون قیف پلاستیکی، سینی بزرگ، پیمانه کوچک و بزرگ و آبکش نیز از لوازم ضروری و لازم برای بسته بندی ادویه جات محسوب می شوند.

– نکات مهم برای خرید دستگاه های بسته بندی ادویه جات در منزل شامل:

1- دستگاه بسته بندی ادویه جات خانگی را خریداری کنید، به این دلیل که دستگاه های صنعتی ابعاد بزرگتر و قیمت بالایی دارند.

2- به ابعاد و ارتفاع دستگاه توجه بسیاری کنید تا با مکان مورد نظر شما همخوانی های لازم را داشته باشد.

3- خدمات پس از فروش دستگاه مورد نظر خود را چک کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید پیگیری های لازم را انجام دهید.

4- برق مصرفی دستگاه باید از نوع تک فاز باشد به این نکته هم توجه کنید.

– خرید مواد اولیه :

شما مشتریان گرامی باید لیستی از ادویه جاتی که قصد بسته بندی آن را دارید مشخص کنید و سپس برای خرید آن اقدام کنید. خرید ادویه جات از مراکز فروش عمده، سود بیشتری را عاید شما می کند اما باید به کیفیت ادویه جات دقت فراوانی کرده و تا حد امکان قبل از فروش آن را تست کنید.

– اندازه گیری و بسته بندی ادویه جات :

با استفاده از ترازوی دیجیتال باید ادویه ها و میزان آنها را مشخص کنید و سپس در بسته بندی های مشخص قرار دهید. پت ها یا همان بطری های کوچکی که همچون نمکدان هستند از جمله بسته بندی های رایج در زمینه ادویه جات شناخته می شوند. در سمتی از پت باید لیبل بزنید و مشخصات محصول، اسم برند، مجوزها و آدرس خود را درج کنید.

می توانید بعد از تکمیل پت ها آنها را در تعداد مشخص داخل سینی قرار داده و با نایلون شیرینگ بسته بندی ادویه ها را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که در بسته بندی ادویه جات در منزل با دستگاه باید خلاقیت خود را به کار ببرید و به بسته بندی توجه بسیاری کنید تا مشتریان بیشتری داشته باشید.

– بازاریابی :

بدون شک در ابتدای کار، شناخته شده نیستید و باید خود را به بهترین شکل به دیگران معرفی کنید. همه ی برندهای معروف نیز این مراحل را پشت سر گذاشته اند، بنابراین باید با خلاقیت خود و کیفیت بالای ادویه ها، مشتریان را جذب خود کنید. در صورتی که بتوانید مزیتی را برای محصولات خود مشخص کنید که دیگر رقیبان از آن بی بهره اند، قطعا معاملات بزرگی خواهید داشت.

– جمع بندی :

بسته بندی ادویه جات در منزل با دستگاه یکی از شغل های مدرنی محسوب می شود که با گذراندن مراحل آن می توانید صاحب این کسب و کار پر از سود شوید. برای شروع توصیه می شود اهداف خود را مشخص کرده و در این مسیر ثابت قدم باشید.

اخذ مجوز، خرید دستگاه ها، تهیه مواد اولیه، بسته بندی و فروش ادویه ها باید مطابق با برنامه و اصول خاص خود انجام شود، بنابراین در این راه با پشتکار عمل کنید و از کسانی که در این زمینه به موفقیت رسیده اند مشاوره بگیرید.

شرکت نوآوران ماشین همراه شما عزیزان است تا در تمام مراحل موفق و پیروز شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×

WhatsApp Chat

×