شرکت نوآوران ماشین
دستگاه-بسته-بندی-ادویه-بصورت-پودری

دستگاه بسته بندی ادویه صنعتی(عملکرد،ویژگی و قیمت)

دستگاه بسته بندی ادویه صنعتی (عملکرد،ویژگی و قیمت)

دستگاه بسته بندی ادویه بصورت پودری، یکی از انواع دستگاه های پرکن محسوب می شود که برای بسته بندی محصولات پودری مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی پودری در حقیقت روشی است که در آن مواد و محصولات پودر شده با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات تخصصی بسته بندی می شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
در عصر حاضر استفاده از این سبک تولیدات به شدت در حال افزایش می باشد و کسب و کارهای بسیاری چه به صورت صنعتی و خانگی در حال استفاده از این نوع دستگاه ها هستند.
بسته بندی پودری باید با دقت فراوانی انجام شود و از ماشین آلاتی که این فرآیند را به خوبی می شناسند استفاده شود تا برای شما کار بسته بندی را پیش ببرند.
با استفاده از دستگاه بسته بندی پودری شما مشتریان گرامی می توانید انواع ادویه جات، نسکافه، قهوه، پودرهای پروتئینی، شیر خشک، پودر های دارویی و دیگر انواع پودرها را به شکل وزنی و ساشه ای تولید و در بازار عرضه کنید.

دستگاه بسته بندی ادویه جات به صورت پودری :

همه ما به خوبی می دانیم که ادویه جات از جمله خوراکی های مورد علاقه همه ی افراد می باشد که در دو حالات پودری و سالم مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از مواد خوراکی دارای محبوبیت بسیاری هستند و به نوعی جزء جدانشدنی انواع غذاهای ایرانی و غیر ایرانی به شمار می روند.

استفاده از ادویه جات با اهداف متفاوتی انجام می شود که چاشنی بودن، طعم دهندگی، معطر بودن و خواص درمانی از مهمترین علت های استفاده از آنها است. برای اینکه بتوان ماهیت ادویه جات را همچون روز اول حفظ کرد، باید آنها را بسته بندی نمود و در نهایت در اختیار مصرف کنندگان قرار داد. در راستای بسته بندی کردن انواع ادویه جات، ماشین آلات متنوع و تخصصی طراحی شده اند که هر یک از آنها با شیوه مختلفی اقدام به بسته بندی این دسته از محصولات می کنند. دستگاه بسته بندی پودری یکی از انواع تخصصی دستگاه بسته بندی ادویه جات است که با کیفیت بسیار زیادی قدام به بسته بندی کردن ادویه جات می کند.

همچنین این دستگاه کاربردی با برخورداری از سیستم توزین بسیار دقیق بسته هایی با حجم و وزن کاملا یکسان ایجاد می کند و از هدر رفت پودرهای ادویه پیشگیری می کند.

چنانچه شما مشتریان ارجمند خواستار اطلاعات بیشتر و یا خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری هستید، تنها کافی است به سایت نوآوران ماشین مراجعه کنید و با کارشناسان خبره ما در این حوزه درارتباط باشید.

انواع دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری :

شما مشتریان گرامی می توانید انواع دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری را از سایت نوآوران ماشین به راحتی سفارش دهید و در اختیار داشته باشید. در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید تا با انواع این دستگاه آشنا شوید.

1– دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به صورت پدالی

2- دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به صورت خانگی

3- دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری فول اتومات

4- دستگاه بسته بندی ادویه جات ساشه پودری

ویژگی های دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری :

ویژگی های دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به تولید کنندگان کمک می کند تا با راندمان و توان بیشتری محصولات مورد نظر خود را تولید و در بازار عرضه کنند. ویژگی های دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری عبارت است از:

– توان تولید در وزن های متفاوت را دارا می باشد.

– به صورت کاملا اتوماتیک فعالیت خود را انجام می دهد.

– به علت اتومات بودن نیازی به اپراتور ندارد.

– تعمیر و سرویس آن بسیار ساده و کم هزینه است.

– می توان برای کسب و کار های خانگی به راحتی از این دستگاه استفاده کرد.

– تنظیمات دستگاه بسته بندی به دو صورت فارسی و انگلیسی می باشد و می توان به صورت دلخواه بر روی حالت مورد نیاز خود قرار داد.

– طول بسته های پودری با استفاده از چشم الکترونیک رسد و کنترل می شود.

– با استفاده از دستگاه بسته بندی ادویه شما می توانید بسته های پودری با سایز و طول یکسان داشته باشید.

– حرارت دستگاه قابل تنظیم است و شما مشتریان گرامی می توانید بر روی مقدار مورد نظر خود آن را تنظیم کنید.

– حرارت اعمال شده به صورت کاملا یکنواخت است که از پارگی و سوختگی یک قسمت پیشگیری می کند.

– قابلیت تنظیم سرعت تولید، یکی از بهترین مزایای آن محسوب می شود که می توانید تولیدات را بر مبنای نیاز خود تنظیم کنید.

– چنانچه نقصی در دستگاه به وجود آید، به صورت خودکار آن را اعلام می کند و شما می توانید به سرعت آن را برطرف کنید.

– از انواع مواد پودری بدون هیچ گونه محدودیتی، پشتیبانی می کند.

شما مشتریان گرامی در صورت نیاز به خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به سایت نوآوران ماشین مراجعه کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در مدت زمان بسیار کم دستگاه خود را با نازل ترین قیمت ها تحویل بگیرید.

نحوه عملکرد دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به چه صورت است؟

نحوه کار با این ماشین بسته بندی ادویه جات پودری پیچیده نمی باشد و با یکبار خواندن این بخش از مقاله به خوبی با رویه آن آشنا می شوید.

در وهله ی اول شما باید دستگاه را به صورت کاملا صحیح راه اندازی کنید که این توسط خود مجموعه نوآوران ماشین انجام می شود پس نگرانی خاصی برای این موضوع وجود ندارد.

بعد از انجام این کار باید موادی را که می خواهید به صورت بسته بندی پودری درآورید را در داخل مخزن دستگاه قرار دهید. از ریختن بیش از حد ادویه جات خودداری کنید تا از داخل مخزن، سرریز نشود. بعد دستگاه خود را بر روی سرعت مورد نظر خود قرار دهید تا به میزانی که می خواهید ادویه جات را بسته بندی کند.

اگر از سطح شیبدار استفاده نمی کنید، حتما یک ظرف یا سبد در زیر دستگاه قرار دهید تا پک های بسته بندی شده بر روی زمین ریخته نشود. حجم بسته ای ایجاد شده توسط دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری در اختیار خود شما مشتریان گرامی می باشد و می توانید از صد گرم تا هزار و صد گرم آن را تغییر دهید.

آموزش مربوط به تنظیمات دستگاه بسته بندی توسط خود مجموعه نوآوران ماشین به شما گفته می شود، بنابراین در خصوص این موضوع هم نگران نباشید و فقط تمرکز خود را بر روی تولیدات خود بگذارید. در صورتی که در خصوص هریک از قسمت های دستگاه بسته بندی سوال و یا ابهامی دارید می توانید با کارشناسان خبره نوآوران ماشین در ارتباط باشید و موضوع خود را مطرح کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به چه صورت است؟

اصلی ترین موضوع بعد از معرفی کلی این دستگاه کاربردی، موضوع قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری می باشد. ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که هزینه و نرخ فروش دستگاه بر چه اساسی تعیین می شود؟ چه عواملی بر روی قیمت دستگاه بسته بندی پودری تاثیر می گذارد؟ چرا قیمت این دستگاه با مابقی هم نوعان خود متفاوت می باشد؟ در این قسمت می خواهیم جواب تمامی این سوالات را در اختیار شما مشتریان گرامی بگذاریم، با ما در ادامه ی این مطلب همراه شوید.

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری بر مبنای عوامل مختلفی تعیین می شود و فاکتورهای متفاوتی بر روی نرخ نهایی آن اثر می گذارد.

قابلیت ها، توان تولید، نوع بسته بندی، محصولاتی که با آن می توان به صورت بسته بندی پودری درآورد، سرعت در بسته بندی محصولات، حجم تولید و کلی دلیل دیگر وجود دارد که بر روی نرخ نهایی دستگاه بسته بندی تاثیر می گذارد. در ادامه به بررسی بعضی از این تاثیرات خواهیم پرداخت.

1- نوع دستگاه مورد نظر شما :

حالت دستگاه در قیمت آن تاثیر فراوانی دارد که باید این موضوع را به درستی در نظر داشته باشید. دستگاهی که به صورت اتومات است با دستگاهی که نیمه اتومات و یا دستی می باشد، بسیار متفاوت است. قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری اتومات نسبت به دیگر انواع موجود آن بیشتر می باشد.

2- تنوع در بسته بندی محصولات :

بعضی از دستگاه های بسته بندی دارای تنوع بسیار زیادی در ایجاد بسته ها می باشند و می توانند طرح های متفاوتی را با آن انجام دهید. این مزایا موجب افزایش فروش شما می شود، به این دلیل که الگوهای متفاوتی برای بسته بندی در دستان شما می باشد.

بعضی از دستگاه های بسته بندی پودری دارای تنوع بسیاری در ایجاد بسته بندی نمی باشند و شما تعداد محدودی طرح برای بسته بندی دارید. به همین دلیل طبیعی است که قیمت دستگاه بسته بندی پودری با تنوع بالا در بسته بندی نسبت به دیگر انواع آن بیشتر باشد.

3- سرعت دستگاه بسته بندی :

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت دستگاه بسته بندی مواد پودری تاثیر بسیار زیادی می گذارد سرعت در تولید بسته بندی پودری می باشد. هرچه سرعت دستگاه بیشتر باشد، بسته های ایجاد شده بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند. با این کار سقف تولیدات افزایش پیدا می کند و تاثیر بسیار زیادی در سودآوری شما دارد.

با خرید دستگاه های بسته بندی ادویه جات پودری مجموعه نوآوران ماشین می توانید سرعت تولید دستگاه خود را بر روی مقدار دلخواه قرار دهید و به میزانی که می خواهید این کار را انجام دهید.

با وجود این مزیت قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری افزایش پیدا می کند که در حقیقت این افزایش قیمت به معنای افزایش تولیدات و فروش شما است.

دلایل دیگری که مطرح شد را چنانچه بررسی کنید خواهید فهمید که این دلایل اگرچه باعث افزایش هزینه ها می شود ولی از طرف مقابل سودآوری بسیار بیشتری را برای شما مشتریان گرامی خواهند داشت. برای آگاهی از قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید و آن را از کارشناسان ما در این حوزه استعلام نمایید.

خرید اینترنتی دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری :

امروزه یک روش بسیار راحت برای تهیه همه ی نیازها وجود دارد و آن هم خرید تمامی وسایل از طریق اینترنت است. این روش برای خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری هم وجود دارد و شما مشتریان گرامی می توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

برای انجام این کار باید ابتدا در صفحه محصولی که می خواهید آن را خریداری کنید، وارد شوید و در گام بعدی با شماره های قرار داده شده در آن صفحه تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را استعلام بگیرید و همچنین می توانید از قیمت آن اطلاع پیدا کنید.

شما می توانید به کارشناسان متخصص مجموعه نوآوران ماشین نوع دستگاه بسته بندی پودری خود را بگویید تا کارشناسان ما اطلاعات راجع به آن محصول را به صورت کامل به شما بگویند و پروسه خرید اینترنتی دستگاه بسته بندی مورد نظر شما را به اتمام برسانند.

بعد از انجام این کار کارشناسان مجموعه نوآوران ماشین تمامی کارهای خرید محصول مورد نظر شما را انجام داده و دستگاه را به نشانی که درج کرده اید به سرعت ارسال می کنند. این سبک از خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری به شما کمک می کند تا بدون اتلاف وقت نیاز خود را رفع کنید و ماشین تهیه شده را در کسب و کار خود استفاده کنید.

مزایای خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری :

اهمیت دانستن مزایای کار با دستگاه بسته بندی پودری به شما کمک می کند تا با ذهنیت کاملتری از آن استفاده کنید.

همانطور که در بخش های ابتدای مقاله یاد شد، این دستگاه می تواند انواع محصولاتی که به صورت پودر باشند را در پک های متنوعی تولید کند. این دستگاه بسته بندی پودری می تواند این کار را به صورت کاملا متفاوت و در ابعاد و اندازه های دلخواه بسته بندی کند.

مزایای استفاده از بسته بندی پودری عبارت است از:

– برای بسته بندی محصولات مواد به صورت پودری یا گرانول های ریز بسیار مناسب می باشد.

– این دستگاه برای بسته بندی محصولات گرانولی ریز به شکل بسته های کوچک تا یک کیلوگرم مورد استفاده قرار می گیرد.

– برای جمع آوری بسته های خود در کنار این دستگاه می توانید از نوار نقاله استفاده کنید.

– این دستگاه دقت بسیار زیادی در تولیدات خود دارد و خطاهای دستگاه های دیگر در این دستگاه بسیار پایین می باشد.

– عمل بسته بندی محصولات را با سرعت بسیاری انجام می دهد.

– به راحتی می توانید در محیط های کم حجم از این دستگاه استفاده کنید و تولیدات خود را انجام دهید.

– پشتیبانی بسیار بالایی از بسته بندی پودری دارد که این مزیت به شما کمک فراوانی می کند تا با آن به راحتی انواع پودرها را بسته بندی کنید.

– تمامی بسته ها دارای وزن کاملا یکسان با ضریب اختلاف بسیار پایین است.

– بسته بندی محصولات پر تقاضا را می توانید تا سطح هزار گرم با این دستگاه انجام دهید.

– قسمت های مهم دستگاه همچون مخزن از جنس استیل هستند.

– دارای ولتاژ و توان بسیار خوبی در تولیدات خود است.

– کار با دستگاه بسته بندی بسیار ساده و آسان می باشد.

– دوخت دستگاه بسیار قوی و محکم است.

– به موجب دقت بالا در بسته بندی مواد پودری از اتلاف مواد پیشگیری می کند.

– تنوع بسیار بالایی در حجم بسته های دارد و شما مشتریان گرامی می توانید به دلخواه خود این مقدار را تنظیم کنید.

موارد بیان شده نشان می دهد که مزایای استفاده از این دستگاه بسیار زیاد است و می توانید در حوزه های متفاوتی از تولیدات ورود کنید.

شما مشتریان گرامی برای آگاهی از قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات پودری با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید و آن را استعلام کنید و همچنین برای خرید این دستگاه با کارشناسان خبره ما در ارتباط باشید تا از طریق روش های تعریف شده، دستگاه مورد نظر شما را برایتان ارسال کنند.

جهت مشاوره رایگان برای راه اندازی خط تولید و بسته بندی ادویه (مواد پودری ) و خرید دستگاه های مورد نیاز و استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

×

WhatsApp Chat

×