شرکت نوآوران ماشین
دستگاه-بسته-بندی-حبوبات-و-غلات-نوآوران-ماشین

دستگاه بسته بندی حبوبات (صنعتی و خانگی)

دستگاه بسته بندی حبوبات صنعتی (اتوماتیک)و خانگی (نیمه اتوماتیک) ساخت شرکت نوآوران ماشین  یکی از پرکاربردترین دستگاه های بسته بندی برای بسته بندی حبوبات ،خشکبار،انواع مواد غذایی و شیمایی گرانولی (دانه درشت) می باشد.و مناسب برای افراد دارای شغل بسته بندی در منزل ،کارگاه بسته بندی  و خطوط تولید بسته بندی حبوبات وخشکبار می باشد.

بنابراین به دلیل تنوع بالای دستگاه های  بسته بندی با قیمت های مختلف و وجود واسطه ها در بازار ،داشتن اطلاعات کافی در زمینه نحوه عملکرد،مشخصات فنی ،قابلیت ها و قیمت واقعی یک دستگاه بسته بندی حبوبات با کیفیت به  افراد شاغل و صاحبان کسب و کار در این زمینه  کمک میکند که خریدی را انجام دهند تا واقعا  آنها را در جهت بهره وری هر چه بیشتر از کسب و کارشان  کمک کند.

از آنجاییکه تکنولوژی و ساخت کامل  دستگاه‌های بسته‌بندی حبوبات توسط متخصیصن مجرب شرکت نو آوران ماشین انجام میشود. ازاین‌ رو قیمت تمام شده و هزینه تأمین و نگهداری آن بخاطر 15 سال خدمات پس از فروش واقعی و 18 ماه گارانتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر از نمونه های مشابه آن می باشد

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

فیلم دستگاه بسته بندی حبوبات صنعتی (تمام اتوماتیک)

دستگاه اتوماتیک بسته بندی حبوبات

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف تولید صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دستگاه بسته بندی فویل سیل برای بسته بندی حبوبات داخل ظروف پلاستیکی

از دستگاه بسته بندی فویل سیل برای  بسته بندی انواع مواد غذایی مانند حبوبات، خشکبار، سبزیجات، صیفی جات، گوشت و مرغ و… استفاده میشود .

 • طرز کار دستگاه فویل سیل: محصول مورد نظر را داخل ظرف ریخته و درون قالب دستگاه قرار میدهیم سپس با استفاده از فشار و حرارت یک لایه از سلفون روی دهانه ظرف پرس شده و به لبه های ظرف دوخت می شود که اصطلاحا به این کار سیل کردن میگویند.
 • عملکرد دستگاه : الکترومکانیک- پنوماتیک
 • ابعاد: طول 80 عرض 100 ارتفاع 80 سانتیمتر
 • جنس بدنه : استیل
 • برق مصرفی : تک فاز 220 ولت
 • ظرفیت: بسته به تعداد قالب متغیر
 • قابل استفاده برای بسته بندی انواع محصولات خشک و تر
 • قابل استفاده در کارخانجات صنایع غذایی، رستوران ها، هتل ها، کارگاه ها
 • قابلیت ساخت با قالب های مختلف
دستگاه-وکیوم-سیل-شرکت-نوآوران-ماشین

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

دستگاه بسته بندی وکیوم برای بسته بندی حبوبات بصورت وکیوم

دستگاه بسته بندی وکیوم  در مدل های مختلف تک کابین و دوکابین ساخته می شود و برای وکیوم کردن انواع مواد غذایی مانند حبوبات، خکشبار، سبزی جات، صیفی جات، گوشت و مرغ و… مورد استفاده قرار می گیرند.

 • طرز کار دستگاه بسته بندی وکیوم : این دستگاه با ایجاد خلا، هوای داخل کیسه های پلاستیکی را خارج می کند و مواد غذایی به صورت وکیوم شده با قابلیت ماندگاری بالا بسته بندی می شوند.
 • عملکرد دستگاه : الکترومکانیک
 • ابعاد: طول 110 عرض 100 ارتفاع 120 سانتیمتر
 • جنس بدنه : شاس آهن با پوشش الکترواستاتیک
 • برق مصرفی : سه فاز 380 ولت
 • ظرفیت: متغیر
 • قابل استفاده برای بسته بندی برای بسته بندی انواع مواد غذایی مانند سبزی تازه، گوشت، میوه، خرما، قطعات فلزی، پلاستیکی و… درون کیسه های پلاستیکی استفاده می شود.
 • قابلیت ساخت در ابعاد و اندازه های مختلف
دستگاه-بسته-بندی-وکیوم-شرکت-نوآوران-ماشین

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

دستگاه های بسته بندی توزین دار برای بسته بندی حبوبات در سلفون

رایج ترین نوع بسته بندی حبوبات بسته بندی بصورت سلفونی می باشد. برای بسته بندی انواع حبوبات و همچنین سایر مواد گرانولی مانند شکر، نمک، قند، چای، خشکبار و…بصورت کاملا اتوماتیک از دستگاه های بسته بندی توزین دار استفاده می شود. این دستگاه در مدل های گوناگون دوتوزین، چهارتوزین، شش توزین و 12 توزین ساخته می شود و سیستم های مکملی همچون بالابر، نوار جلو، سیستم تاریخ زن، سیستم فرم پاکت زن و سیستم تزریق گاز ازت جز ملزومات این دستگاه به شمار می آیندکه کلیه این دستگاه ها ی بسته بندی توزین دار و ملزومات آن در شرکت نوآوران ماشین بصورت کاملا سفارشی و براساس آخرین تکنولوژی و دانش روز طراحی و ساخته میشود.

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

دستگاه قوطی پرکن دو توزین و چهار توزین گرانولی برای بسته بندی حبوبات در قوطی

از دستگاه  قوطی پرکن گرانولی دو و چهار توزین  برای پرکردن و بسته بندی انواع مواد گرانولی مانند (شکر، نمک، چای، قند، حبوبات و خشکبار) داخل ظروف استوانه ای شکل : قوطی فلزی، پلاستیکی، پت و…مورد استفاده میشود.  

  1. طرز کار دستگاه بسته بندی قوطی پر کن گرانولی : در این دستگاه ابتدا مواد گرانولی توسط بالابر به درون مخزن دستگاه ریخته می شود، سپس توسط ماردون مقدار (پیمانه) مورد نیاز در بسته ها تنظیم شده و به درون قوطی ها توسط نازل ریخته می شوند.
  2. .عملکرد دستگاه : این دستگاه تمام اتوماتیکبوده و دارای قسمت توزین با دو یا چهارعدد ترازوی دیجیتالی و سیستم نازل و ریل انتقال دهنده می باشد
  3. ابعاد: طول 200 عرض 100 ارتفاع 320 سانتیمتر
  4. جنس بدنه : شاس آهن با پوشش الکترواستاتیک _مخزن استیل
  5. برق مصرفی : سه فاز 380 ولت
  6. ظرفیت: 10-15 قوطی در دقیقه
  7. دارای نمایشگر لمسی PLC، منوی چهار زبانه، دقت وزن بالا و تلرانس پایین
  8. قابل استفاده برای بسته بندی انواع مواد گرانولی غذایی ، دارویی و شمیایی و..
دستگاه-قوطی-پر-کن-حبوبات

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

دستگاه کیسه پرکن برای بسته بندی حبوبات و خشکبار بصورت کیسه ای

از دستگاه  کیسه پرکن برای بسته بندی انواع مواد گرانولی مانند (حبوبات، خشکبار، غلات، برنج، گندم، جو، چای، شکر و …) در اوزان بالاتر از یک کیلوگرم (2-3-5-10-15-20-25 کیلوگرم) داخل کیسه، گونی و… استفاده می شود.

 1. طرز کار دستگاه کیسه پر کن : در این دستگاه ابتدا مواد گرانولی توسط بالابر به درون مخزن دستگاه ریخته می شود، سپس توسط ماردون مقدار (پیمانه) مورد نیاز در بسته ها تنظیم شده و به درون قوطی ها توسط نازل ریخته می شوند.
 2. .عملکرد دستگاه : این دستگاه در دو مدل تک توزین، دو توزین ساخته می شود.
 3. ابعاد: طول 200 عرض 100 ارتفاع 320 سانتیمتر
 4. جنس بدنه : شاس آهن با پوشش الکترواستاتیک و مخزن استیل
 5. برق مصرفی : سه فاز 380 ولت
 6. ظرفیت: 5- 10 کیسه در دقیقه
 7. دارای نمایشگر لمسی و مجهز به سیستم PLC، منوی چهار زبانه، دقت وزن بالا و تلرانس پایین
 8. دستگاه های جانبی این دستگاه شامل بالابر، نوار انتقال دهنده کیسه، کارتن، سیستم کیسه گیر، دستگاه دوخت پارچه یا نایلون می باشد.
دستگاه-کیسه-پر-کن-دو-توزین شرکت نوآوران ماشین

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

معرفی دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی (نیمه اتوماتیک)+فیلم

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک حبوبات خانگی

برای بسته بندی حبوبات بصورت خانگی از دستگاه بسته بندی 2 توزین استفاده میشود .

 1. کاربرد دستگاه بسته بندی دو توزین : دستگاه بسته بندی دو توزین دارای 2 ترازوی دیجیتال  برای وزن‌کشی دقیق محصولات می باشد و برای بسته بندی  انواع محصولات در وزنهای بین 20 تا 2000گرم از قبیل حبوبات، گردو، پسته، تخمه،چای، برنج، چیپس سیب زمینی، ماکارونی ، شکلات، تافی، شکر پنیر، خشکبار، قند خرد شده و شکر، میوه و سبزیجات خشک، جو و گندم پوست کنده و پرک شده، گیاهان دارویی، مواد داروئی و شیمیایی به صورت اتوماتیک می باشد.
 2. از نظر سرعت: تقریبا از سرعت متوسطی برخورداراست ولی قابلیت ارتقا دستگاه دو توزین به چهار توزین وبالاتر  با کمترین هزینه ممکن برای افزایش سرعت وظرفیت بسته بندی وحود دارد.
 3. لفاف مورد نیازبرای بسته بندی: سلفون، ترسبافون صدفی، پلی استر، متالایز، فویل آلومینیوم و پاکت های مخصوص
 4. از نظر تنظیمات :دستگاه بسته بندی دو توزین دارای مانیتور لمسی با منوی فارسی و زبان های دلخواه (مخصوص صادرات) می باشد
 5. مجهز به سیستم عیب یاب اتوماتیک می باشد.
 6. ابعاد دستگاه: طول 200 ، عرض 170 ، ارتفاع از مخزن تا کف زمین با احتساب چرخها 290 سانتیمتر ، ابعاد و اندازه دستگاه  با تغییر قطعه ای به نام لوله و یقه نیز قابل تغییر است
 7. وزن دستگاه : 1600 کیلوگرم می باشد .

 برق مورد نیاز : برق مورد نیاز این دستگاه سه فاز و بسته به نوع درخواست مشتری قابل تغییر به تک فاز است

دستگاه_دو_توزین-شرکت-نوآوران-ماشین

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار یکی از پر طرفدارترین دستگاه ها  برای بسته بندی مواد خشک در کارگاه های کوچک و منازل می باشد.بنابراین  قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار خانگی برای بسته بندی انواع محصولات غذایی مانند حبوبات و خشکبار، معمولاً مناسب‌تر از دستگاه‌های صنعتی مورد نیاز برای  بسته بندی مواد می باشد. چرا که این دستگاه‌ها ساده‌تر و کوچک‌تر می باشند.

قیمت ،خرید و خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی حبوبات تمام اتوماتیک شرکت نوآوران ماشین

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات تحت تاثیر فاکتورهایی از قبیل عملکرد، توانایی و ظرفیت تولید ،سرعت بسته بندی و ابعاد دستگاه و اینکه صنعتیطراحی شود یا برای استفاده در منازل و کارگاه های کوچک  کاملا متفاوت است

دستگاه های  بسته بندی حبوبات با مهندسی دقیق و بهترین قطعات  توسط متخصصین  شرکت نوآوران ماشین و بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته میشود.

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات  و کلیه ماسین آلات صنایع غذایی خطوط مختلف تولید ساخت شرکت نوآوران ماشین بصورت اینترنتی ،تلفنی وحضوری در محل کارخانه امکان پذیر می باشد.

هدف شرکت نوآوران ماشین فراهم نمودن ایجاد شرایط خرید مناسب با بهترین  امکانات و قیمت مناسب می باشد تا شرایط فراهم شده به کارآفرینان عزیز این انگیزه را بدهد تا بتوانند بدون هیچ نگرانی به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها که ممکن است باعث سردرگمی و انتخاب نادرست دستگاه برای خریدارن گرامی شود بهترین خرید را از شرکت نوآوران ماشین تجربه کنند .دقت درتولید و همچنین پایین آوردن هزینه های اضافی تا رسیدن به قیمت واقعی و از طرفی توضیح آگاهانه جهت رضایت بیشتر مشتریان و رسیدن به بهره وری در خط تولید شما خریداران و کار آفرینان عزیز جزو اهداف و  افتخارات شرکت نوآوران ماشین می باشد.

 •  کلیه دستگاه‌های ساخت شرکت نوآوران ماشین دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می‌باشند.
 •   نصب ، راه‌اندازی دستگاه به صورت رایگان و آموزش نحوه کارکرد با دستگاه همواره به عنوان بخشی از رسالت شرکت نوآوران ماشین می باشد.

ما در شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و دستگاه های بسته بندی همواره سعی داریم تا با تکیه بر دانش فنی متخصصین و کارکنان متعهد خود و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان از خدمات و پشتیبانی های واقعی ارائه شده به خریداران محترم ، با ایجاد اطمینان خاطر از بابت کیفیت دستگاه و محصول نهایی، مصرف انرژی ، خدمات گارانتی، آموزش رایگان و از همه مهم تر قیمت مناسب دستگاه ها ی خط تولید، شرایط ایجاد کار را برای شما کار آفرینان محترم تسهیل کنیم.

3 پاسخ

 1. لطفا در مورد طرح توجیهی راه اندازی خط تولید و بسته بندی حبوبات و غلات هم توضیح بفرمایید

 2. ایا راه اندازی خط تولید و بسته بندی حبوبات و غلات سود آور هست ؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×