شرکت نوآوران ماشین
دستگاه-بسته-بندی-خشکبار-صنعتی،-خانگی،-صادراتی--ساخت-شرکت-نوآوران-ماشین

دستگاه بسته بندی خشکبار (صنعتی، خانگی، صادراتی)

انواع حبوبات،غلات، تخمه، بادام، پسته، فندق، انواع میوه های خشک و … با استفاده از دستگاه های بسته بندی و ماشین آلات متفاوت، بسته بندی شده و روانه بازار می شوند.آجیل و خشکبار از تنقلات بسیار پرطرفدار در بین مردم عزیز کشورمان به شمار می رود. این محصولات به صورت فله و یا در بسته بندی های متفاوت در فروشگاه ها و خشکبار فروشی ها عرضه می شود.

 شما می توانید برای خرید هر کدام از دستگاه ها و ماشین آلات مرتبط با بسته بندی آجیل و خشکبار و یا راه اندازی خط تولید فرآوری آجیل و خشکبار به سایت معتبر نوآوران ماشین مراجعه کنید و محصول موردنظر خود را انتخاب و با بهترین قیمت و بصورت مستقیم و بی واسطه با خریدی مطمئن کسب و کار خود را راه اندازی کنید و به بهره وری برسید.

دستگاه های بسته بندی خشکبار شامل چه مواردی است؟

1- دستگاه های بسته بندی خانگی

2- دستگاه های بسته بندی صنعتی

3- دستگاه های بسته بندی صادراتی

انواع دستگاه بسته بندی خانگی :

دستگاه های بسته بندی خشکبار خانگی(دستگاه بسته بندی دو و چهارتوزین) برای بسته بندی انواع خشکبار مانند:حبوبات، غلات، فندق، گردو، پسته، بادام هندی، تخمه و… استفاده می شود. دستگاه بسته بندی خشکبار خانگی در مقابله با دستگاه های بسته بندی صنعتی دارای ظرفیت و اندازه های کوچکتری هستند و نیازی به دستگاه بالابر ندارد و فرد به راحتی توانایی پر کردن مخزن دستگاه را دارد. در ادامه به معرفی انواع دستگاه های بسته بندی خشکبار خانگی می پردازیم.

– دستگاه بسته بندی خشکبار دستی :

از روش های ارزان و سریع بسته بندی خشکبار در منزل، بسته بندی به صورت دستی می باشد؛ به این صورت که محصول مورد نظر خود را در وزن های مختلف داخل نایلون های پلاستیکی می ریزید و بعد با استفاده از دستگاه پرس حرارتی سر نایلون را باید پرس کنید.

این روش مناسب فروش های معمولی و کسب وکارهای خانگی است. همچنین می توان برای بسته بندی خشکبار های خانگی به دستگاه دوخت دستی هم اشاره کرد. این دستگاه در ابعاد دهانه ها متفاوت هستند و از طول 10 سانتی متر تا 1 متر در بازار موجود می باشد.

دستگاه بسته بندی خشکبار خانگی کوچک باید دارای عرض دوخت استاندارد باشد و از تایمر و المنت حرارتی با کیفیتی برخوردار باشد.

– دستگاه بسته بندی خشکبار ریلی :

این دستگاه به همراه تاریخ زن امکان دوخت سریعتر و همچنین کیفیت بیشتر بسته بندی را شامل می شود. این دستگاه در مقایسه با دستگاه های بسته بندی خشکبار دستی، به این صورت عمل می کنند که محصولات با وزن های متفاوت روی دستگاه ریلی قرار می گیرند و به صورت اتوماتیک دستگاه با حرارت به بسته بندی می پردازد.

همانطور که گفته شد کارکرد این دستگاه به صورت اتوماتیک می باشد و این تفاوتی است که با دستگاه بسته بندی دستی دارد، بنابراین این دستگاه از کاربرد صنعتی تری برخوردار می باشد.

بسته بندی خشکبار در منزل :

با توجه به سودی که در بسته بندی مواد غذایی وجود دارد، با خرید یک دستگاه بسته بندی خشکبار در منزل از سایت نوآوران ماشین میتوانید در راه کسب و کار خانگی خود موفق باشید و حوزه ی فعالیت خود را گسترش دهید؛ بنابراین چنانچه به دنبال راهی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال هستید، پیشنهاد ما به شما خرید دستگاه بسته بندی خشکبار خانگی است.

برای بسته بندی خشکبار در منزل می توانید انواع دستگاه های بسته بندی خانگی را با کارایی بالا خریداری کنید و امکان گسترش کسب و کار خود را افزایش دهید؛ به همین منظور خرید یک دستگاه ضمانت‌ دار می تواند به شما این امکان را دهد تا بتوانید در این حوزه‌ ی کاری بسیار موفق باشید.

انواع دستگاه های بسته بندی صنعتی :

در ادامه ی این مطلب به معرفی بهترین دستگاه های بسته بندی خشکبار صنعتی می پردازیم.

– دستگاه وکیوم خشکبار :

یکی از بهترین روش های بسته بندی خشکبار، استفاده از دستگاه وکیوم به همراه تزریق گاز می باشد. جالب است بدانید که نوع بسته بندی موجب افزایش عمر محصول می شود و همچنین ارزش افزوده و سود فروش این محصولات بیشتر می باشد.

– دستگاه شیرینگ بسته بندی خشکبار :

احتمالا برخی از بسته بندی های انواع خشکبار در فروشگاه ها توجه شما را به خود جذب کرده است، باید بگویم که این بسته بندی های شکیل و حرفه ای، بسته بندی با استفاده از شیرینگ پک می باشد.

دستگاه بسته بندی شیرینگ پک با سایزهای بزرگ و متوسط در بازار موجود می باشد که همه ی شرکت ها اعم از شرکت های صنعتی و کسب و کارهای خانگی امکان بسته بندی خشکبار با این دستگاه را دارند.

دستگاه های بسته بندی خشکبار صنعتی :

باید بدانید که دستگاه های بسته بندی حبوبات و خشکبار یکسان هستند و برای محصولاتی مانند آجیل، خشکبار، پفک، قند و… مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات، محصولات گرانولی هستند که پودری و مایع نمی باشند.

برخی از دستگاه های بسته بندی خشکبار صنعتی شامل موارد زیر هستند :

– دستگاه بسته بندی دو توزین

– دستگاه بسته بندی چهار توزین

– دستگاه بسته بندی شش توزین

– دستگاه بسته بندی ده توزین

– دستگاه بسته بندی آجیل

– دستگاه بسته بندی دو توزین :

دستگاه بسته بندی دو توزین دارای 2 ترازوی دیجیتال برای وزن کشی دقیق محصولات به شمار می رود. این دستگاه ها تمام اتوماتیک می باشد و از رول چاپ شده پاکتی استفاده می کند و محصول وزن شده را در این پاکت می ریزد و تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت محصول را روی هر بسته ثبت می کند. در پایان گاز ازت برای ماندگاری بالاتر محصول داخل بسته تزریق می کند.

این دستگاه توانایی بسته‌ بندی انواع محصولات شیمیایی و غذایی گرانولی را در بسته‌ بندی‌ های لفاف سلفونی، پلی‌ استر، ترسبافون صدفی، فویل آلومینیوم و… را دارد.

علاوه بر آن این دستگاه دارای مانیتوری به زبان فارسی و زبان های دیگر می باشد که می توان برای صادرات به سایر کشورها اقدام کرد.

دستگاه_دو_توزین-شرکت-نوآوران-ماشین

دستگاه بسته بندی چهار توزین :

این دستگاه یکی از ماشین آلات بسته بندی خشکبار صنعتی است که برای بسته‌ بندی حبوبات، خشکبار و انواع مواد گرانولی به کار برده می شود. از مزیت های این دستگاه دقت بسیار بالا، تنوع اجناس قابل بسته‌ بندی و فناوری پیشرفته را می توان نام برد. این دستگاه بسته‌ بندی دارای چهار عدد ترازو برای وزن‌ کشی دقیق محصولات می باشد.

نحوه استفاده این دستگاه به این صورت می باشد که بعد از شارژ مخزن دستگاه با استفاده از بالابر، دستگاه شروع به کار می کند. مواد گرانولی از طریق چهار عدد ویبراتور به جلو رانده می شود و در همان حال توزین می شود.

دستگاه_بسته_بمدی_4توزین شرکت نوآوران ماشین

– دستگاه بسته بندی شش توزین :

این دستگاه همچون دستگاه های بسته بندی دو توزین و چهار توزین برای بسته بندی انواع محصولات مانند خشکبار، غلات، شکلات، میوه و سبزیجات خشک شده حبوبات، چای، موارد دارویی و گیاهی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت دستگاه بسته بندی شش توزین با چهار توزین در افزایش سرعت و توان تولید آن می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی شش توزین نوآوران ماشین

انواع بسته بندی خشکبار شامل چه مواردی است؟

شما می توانید محصولات خود را با دستگاه های متفاوت بسته بندی کنید و با بهترین شکل آنها را به فروش برسانید. بسته بندی ها می تواند در وزن های مختلف در بازار عرضه شود. در ادامه به معرفی برخی از دستگاه های بسته بندی می پردازیم.

– دستگاه بسته بندی قوطی پرکن :

این دستگاه به صورت یک توزین، دو توزین، چهارتوزین برای افزایش سرعت کار و بسته بندی ساخته می شود که البته فرق آن با دستگاه توزین دار قبلی این می باشد که این دستگاه بعد از توزین، خشکبار یا مواد گرانولی را در داخل قوطی قرار می دهد و بسته بندی می کند.

– دستگاه بسته بندی فویل سیل :

دستگاه بسته بندی سیل ظرف یکی از انواع پرکاربرد دستگاه بسته بندی مواد غذایی محسوب می شود که به صورت کلی برای بسته بندی مواد غذایی متفاوت در ظروف یکبار مصرف با سرعت زیاد و کاملا بهداشتی استفاده می شود.

این دستگاه برای انواع بسته بندی محصولات از جمله حبوبات، خشکبار، سبزیجات، صیفی جات، انواع مواد پروتئینی و… به کار برده می شود.

نحوه کار این دستگاه به این صورت می باشد که بعد از پر شدن ظروف پلاستیکی از محصول مورد نظر، دستگاه سیل یک روکش پلاستیکی محکم با حرارت روی ظرف می‌کشد. دستگاه سیل با نام دستگاه سیل پک و سیل ظرف نیز در بازار شناخته می‌شود.

– بسته بندی خشکبار در سلفون :

این دستگاه برای بسته بندی انواع آجیل و خشکبار همچون پسته، فندق، بادام، تخمه آفتابگردان، میوه خشک و… قابل استفاده است.

برای این نوع بسته بندی در وزن های 20 تا 1000 گرمی داخل سلفون از دستگاه های بسته بندی توزین دار استفاده می شود. این دستگاه ها به صورت تمام اتوماتیک انواع مواد گرانولی حبوبات، خشکبار، قند، چایی و… را بسته بندی می کند.

نکات حائز اهمیت در بسته بندی خشکبار :

رقابت در صادرات محصولات خشکبار به دیگر کشورها فراوان است. تعداد کارخانجاتی که محصول خود را صادر می کنند کم نیست، به همین دلیل باید محصول شما از نظر ظاهر از جذابیت بسیاری برخوردار باشد و کیفیت خوبی داشته باشد. نکته دیگر در صادرات محصولات خشکبار مقصد است. به دلیل فاصله زیاد، جابجایی محصول در مقایسه با موارد داخلی بیشتر صورت می گیرد. بنابراین رعایت نکات زیر بسیار حائز اهمیت است که عبارتند از :

1- جذب خریدار احتمالی و ترغیب او برای خرید نهایی خود

2- محصول ارائه شده باید با نیازهای مشتری همسو باشد.

3- استانداردها، مقررات و قوانین کشور باید به خوبی رعایت شود.

4- محصول بسته بندی شده از نظر طعم، رنگ، بو و… کاملا حفظ شود.

خصوصیات یک بسته بندی خشکبار مناسب شامل چه مواردی است؟

– سطح بسته بندی باید درخشان باشد که مشتری بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

– از ورود اشعه ها و نور خورشید در بسته پیشگیری شده باشد.

– باید مانع ورود رطوبت به بسته بندی شود.

– تحمل تغییرات حرارتی هنگام نگهداری و استفاده را داشته باشد.

– در تهیه محصولات از مواد سمی استفاده نشده باشد.

– مقرون به صرفه و با کیفیت زیاد بسته بندی شده باشد.

– از وارد شدن هوا داخل بسته اجتناب شود.

– بسته بندی از مقاومت خوبی برخوردار باشد.

ما در شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و دستگاه های بسته بندی همواره سعی داریم تا با تکیه بر دانش فنی متخصصین و کارکنان متعهد خود و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان از خدمات و پشتیبانی های واقعی ارائه شده به خریداران محترم ، با ایجاد اطمینان خاطر از بابت کیفیت دستگاه و محصول نهایی، مصرف انرژی ، خدمات گارانتی، آموزش رایگان و از همه مهم تر قیمت مناسب دستگاه ها ی خط تولید، شرایط ایجاد کار را برای شما کار آفرینان محترم تسهیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×

WhatsApp Chat

×