شرکت نوآوران ماشین
دستگاه-بسته-بندی-قند-وشکر شرکت نوآوران ماشین

دستگاه بسته بندی قند وشکر | (صنعتی و خانگی )

دستگاه بسته بندی قند وشکر شرکت نوآوران ماشین  یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها برای بسته بندی این محصول پرمصرف در بین خانواده های ایرانی می باشد.قند وشکر همواره یکی از اقلام مهم در سبد غذایی خانواده های عزیز کشورمان  می باشد بنابراین راه اندازی یک خط تولید اتوماتیک  بسته بندی با کیفیت  قند و شکر،چه بصورت صنعتی و چه بصورت کارگاهی و خانگی می تواند کسب و کار پر سودی برای شما به ارمغان بیاورد.

بنابراین استفاده از دستگاه های بسته بندی با کیفیت برای  بسته بندی این اقلام  به گونه ای که  در برابر هر گونه آلودگی محیطی محافظت  شوند و با کیفیت مناسبی در اختیار خانوا ده ها قرار بگیرد،گام بزرگی برای بازاریابی محصول شما می باشد.

 زمانیکه شما یک محصول با بسته بندی با کیفیت به بازار ارائه میدهید باعث دیده شدن شما و پیدا کردن بازار مصرف عالی این محصول پر مصرف  خواهید شد.و این کسب و کار ساده تنها با یک انتخاب درست سود سرشاری برای شما به ارمغان  خواهد آورد.

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

معرفی دستگاه های بسته بندی قند وشکر

انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب برای بسته بندی قند وشکر به مواردی همچون نوع محصول،شکل بسته بندی ،ظرفیت تولید و….بستگی دارد.و این دستگاه ها شامل :

  1. (دستگاه های توزین دار)برای بسته بندی قند در پاکت های سلفونی در اوزان 10گرم الی 2000 گرم
  2. (دستگاه ساشه ) برای بسته بندی شکر بصورت تک نفره در وزن های یک گرم الی 50 گرم
  3.  (دستگاه کیسه و کارتن پرکن) برای بسته بندی قند و شکر در وزن های بالاتر از 1 کیلو گرم  در کیسه ها و کارتن های مخصوص

ماشین آلات خط تولید قند و شکر

خط تولید، خرد کردن و  بسته بندی قند شامل :

  1. دستگاه قند خردکن:برای خرد کردن قند در مدل های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک با ظرفیت های مختلف تولید
  2. دستگاه سرند قند:  برای جداسازی خاکه های بجا مانده هنگام خرد کردن قند
  3. دستگاه غبار گیر: برای جمع آوری خاکه قند به صورت تمام اتوماتیک
  4. دستگاه های بسته بندی توزین: دار برای بسته بندی قند در اوزان زیر یک کیلوگرم،
  5. دستگاه های کارتن پرکن یا کیسه پرکن:  برای بسته بندی قند داخل کارتن یا کیسه استفاده میشود.

دستگاه های بسته بندی توزین دار قند وشکر

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

درآمد و سود حاصل از بسته بندی قند وشکر

از آنجاییکه در همه مشاغل و صنایع تقریبا همه چیز به بسته بندی ختم میشود.برای بسته بندی مواد غذایی از جمله قند وشکر پتانسیل بالایی برای رقابت و کسب سود در این حوزه وجود دارد. سود بسته بندی قند و شکر و راه اندازی کسب و کارهای تولیدی و مشاغل خانگی بسیار بیشتر از خرید دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز می باشد . بنابراین با تهیه ماشین آلات وتجهیزاتی که امکان راه اندازی یک خط تولید ساده بصورت صنعتی ویا ایجادکارگاه های کوچک خانگی را برای شما امکان پذیر میکند.بنابراین در صورت تبلیغات خوب و پیدا کردن بازار مصرف عالی، سود بسیاری در این فعالیت خواهید داشت. یک کار ساده با سود بالا.

قیمت ،خرید و خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی قند وشکر

دستگاه های ارائه شده برای بسته بندی قند و  شکر دارای تنوع بسیاری هستند. و چون بر اساس خواست و نیاز مشتری بصورت صنعتی و خانگی در ابعاد گوناگون و برای ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته میشود  بازه قیمتی متفاوتی دارد.از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و مشاوره رایگان قبل از خرید  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید دستگاه بسته قند وشکر و کلیه ماسین آلات صنایع غذایی خطوط مختلف تولید ساخت شرکت نوآوران ماشین بصورت اینترنتی ،تلفنی وحضوری در محل کارخانه امکان پذیر می باشد.

هدف شرکت نوآوران ماشین فراهم نمودن ایجاد شرایط خرید مناسب با بهترین  امکانات و قیمت مناسب می باشد تا شرایط فراهم شده به کارآفرینان عزیز این انگیزه را بدهد تا بتوانند بدون هیچ نگرانی به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها که ممکن است باعث سردرگمی و انتخاب نادرست دستگاه برای خریدارن گرامی شود بهترین خرید را از شرکت نوآوران ماشین تجربه کنند .دقت درتولید و همچنین پایین آوردن هزینه های اضافی تا رسیدن به قیمت واقعی و از طرفی توضیح آگاهانه جهت رضایت بیشتر مشتریان و رسیدن به بهره وری در خط تولید شما خریداران و کار آفرینان عزیز جزو اهداف و  افتخارات شرکت نوآوران ماشین می باشد.

  •  کلیه دستگاه‌های ساخت شرکت نوآوران ماشین دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می‌باشند.
  •   نصب ، راه‌اندازی دستگاه به صورت رایگان و آموزش نحوه کارکرد با دستگاه همواره به عنوان بخشی از رسالت شرکت نوآوران ماشین می باشد.

ما در شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و دستگاه های بسته بندی همواره سعی داریم تا با تکیه بر دانش فنی متخصصین و کارکنان متعهد خود و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان از خدمات و پشتیبانی های واقعی ارائه شده به خریداران محترم ، با ایجاد اطمینان خاطر از بابت کیفیت دستگاه و محصول نهایی، مصرف انرژی ، خدمات گارانتی، آموزش رایگان و از همه مهم تر قیمت مناسب دستگاه ها ی خط تولید، شرایط ایجاد کار را برای شما کار آفرینان محترم تسهیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×

WhatsApp Chat

×