شرکت نوآوران ماشین
دستگاه بسته بندی پفک و پاپ کورن شرکت نوآوران ماشین

دستگاه های بسته بندی پفک وپاپ کورن

دستگاه های بسته بندی پفک و پاپ کورن  شرکت نوآوران ماشین یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها برای راه اندازی خط تولید و بسته بندی پفک و پاپ کورن می باشد . 

راه اندازی خط تولید و بسته بندی پفک  باتوجه به افزایش میزان مصرف پفک نمکی و پاپ کورن در میان کودکان و حتی بزرگسالان فرصت مناسبی می باشد برای تامین نیاز این محصول برای بازار داخلی و خارجی  که از نظر سود آور بودن هم  جزو سرمایه گذاری های  پر سود محسوب میشود.

ماده اصلی در خط تولید پفک نمکی و پاپ کورن بلغور ذرت می باشد .پفک یکی از تنقلاتی  است که همیشه مورد علاقه افراد زیادی بوده و به همین دلیل تولید آن سالهای زیادی است که انجام می شده و همچنان نیز ادامه دارد.

البته به شرط اینکه در راه اندازی خط تولید و بسته بندی این محصول از ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی استفاده شود که کلیه اصول بهداشتی در فرآوری درست این محصول  با طعم های مختلف رعایت شود و در نهایت یک محصول با کیفیت ،با بهترین شیوه و شکل بسته بندی به بازار مصرف ارائه شود بطوریکه شما در بازاریابی و فروش محصول نهایی خود موفق و همیشه انتخاب اول باشید .

کارشناسان ما در نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنایع غذایی وبسته بندی ،همواره آماده ارائه مشاوره در انتخاب دستگاه بسته‌ بندی متناسب با نیاز شما ، با کیفیت عالی و قیمت مناسب و همچنین مشاوره رایگان قبل از خرید و راهنمایی جهت راه اندازی هر گونه خطوط تولید در اشل صنعتی و خانگی می باشند.

مواد تشکیل دهنده پفک

مواد تشکیل دهنده پفک و پاپ کورن عبارت است از پودر ذرت، روغن نباتی، پودرپنیر ، شیر خشک و البته نمک و رنگ‌های خوراکی مجاز می باشد .اولین مرحله فرآیند تولید پفک افزودن رطوبت به ذرت می باشد و بعد وارد دستگاه تولید پفک نمکی اکسترودر که به شکل لوله های خالی در این خط تولید قرار دارند میشوند .سپس خط تولید پفک نمکی با افزودن طعم دلخواه محصول دلخواه را آماده برای یک بسته بندی با کیفیت و شکیل می نماید.

ماشین آلات مربوط به خط تولید پفک و پاپ کورن

  • سیلوی رطوبت زن : بابت ذخیره سازی ذرت جهت تزریق به خط تولید

 

  • بالابر حلزونی : جهت انتقال ذرت به قسمت های مختلف خط تولید از جمله سیستم اکسترودر

 

  • اکسترودر پفک : مهمترین بخش خط تولید و بسته بندی پفک اکسترودر پفک می باشد. کیفیت ترد شوندگی پفک از طریق این دستگاه تعیین می شود. این دستگاه با انتقال حرارت ، ذرت را تحت فشار مستقیم و حرارت قرارداده و حجم دهی به ذرت به صورت همزمان با دو اتفاق قبلی صورت می پذیرد. به صورت کلی تولید نهایی پفک در این قسمت از طریق این دستگاه انجام می شود.

 

  • خشک کن کانتینویس : عملیات خشک کنی و کاهش حرارت از طریق این دستگاه صورت می پذیرد. این دستگاه خشک کن که جزو دسته های خشک کن تونلی محسوب می گردد کاملا اتوماتیک بوده و عملیات خشک کردن پفک تولید شده را انجام میدهد. این خشک کن مجهز به سیستم های تهویه هوا و جداسازی داخلی روغن نیز میباشد.

 

  • مرحله بسته بندی: بعد از خشک شدن نهايي ، محصول توسط نوار نقاله به قسمت بسته بندي انتقال يافته و با دستگاه های بسته بندی گرانول حجمی یا توزین دار در بسته هاي ۲۵-۲۰ گرمي بسته بندي و سپس کارتن گذاري مي شود.

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

بسته بندی اتوماتیک پاپ کورن بصورت سلفونی با دستگاه های بسته بندی توزین دار

از دستگاه بسته بندی حجمی و دستگاه بسته بندی توزین دار برای بسته بندی پاپ کورن بصورت سلفونی  استفاده میشود. دستگاه بسته بندی حجمی  که جهت تعیین وزن بسته با مکانیزم پیمانه کردن عمل می کند.

معمولا در گذشته از این دستگاه برای بسته بندی استفاده میشد دقت بسته بندی این دستگاه بخاطر عملکرد  حجمی یا پیمانه ای از دستگاه های توزین دار کمتر است .

در حال حاضر با وجود دستگاه های مولتی هد یعنی 6و 12 توزین عمل بسته بندی توسط این دستگاه ها بیشتر انجام میشود. 

البته دستگاه های بسته بندی توزین دار در مدل های دو توزین،4توزین، 6توزین و 12توزین در شرکت نوآوران ماشین طراحی و ساخته میشود وکار بسته بندی انواع مواد گرانولی از 20 تا 1000 گرم بصورت کاملا اتوماتیک انجام میدهند.

این دستگاه ها برای بسته بندی انواع مواد گرانولی دیگر  مانند شکر، نمک، حبوبات، خشکبار، چای، قند، چیپس،  آجیل، کشمش، غلات، شکلات، سویا و … نیز کاربرد دارند.

بسته بندی اتوماتیک پفک بصورت سلفونی با دستگاه های بسته بندی توزین دار

از دستگاه های بسته بندی توزین داربرای بسته بندی پفک به صورت تمام اتوماتیک داخل سلفون در اوزان مختلف استفاده میشود.البته در گذشته از دستگاه های بسته بندی حجمی نیز برای بسته بندی پفک استفاده میشد  ولی اکنون با تولید دستگاه های مولتی هد و تمام اتوماتیک توزین دار بیشتر کارخانه های تولید پفک از این دستگاه استفاده می کنند. دستگاه های بسته بندی دو توزین یا دستگاه بسته بندی چهار توزین نیز با ظرفیت تولید پایین تر برای بسته بندی این محصول در کارگاه های کوچک و خانگی مناسب می باشند.

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

قیمت ، خرید و خدمات پس از فروش دستگاه های بسته بندی پفک و پاپ کورن شرکت نوآوران ماشین

دستگاه ها و ماشین آلات بکار رفته در خط تولید وبسته بندی پفک و پاپ کورن با توجه به ظرفیت تولیدی و در ابعاد مختلف و نیاز مشتریان عزیز طراحی و ساخته میشود.

ولی همواره هدف شرکت نوآوران ماشین فراهم نمودن ایجاد شرایط خرید  با بهترین  امکانات و قیمت مناسب می باشد تا شرایط فراهم شده به کارآفرینان عزیز این انگیزه را بدهد تا بتوانند بدون هیچ نگرانی به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها که ممکن است باعث سردرگمی و انتخاب نادرست دستگاه برای خریدارن گرامی شود بهترین خرید را از شرکت نوآوران ماشین تجربه کنند .دقت درتولید و همچنین پایین آوردن هزینه های اضافی تا رسیدن به قیمت واقعی و از طرفی توضیح آگاهانه جهت رضایت بیشتر مشتریان و رسیدن به بهره وری در خط تولید شما خریداران و کار آفرینان عزیز جزو اهداف و  افتخارات شرکت نوآوران ماشین می باشد.

خرید دستگاه بسته بندی پفک و پاپ کورن  و کلیه ماشین آلات صنایع غذایی خطوط مختلف تولید،ساخت شرکت نوآوران ماشین بصورت اینترنتی ،تلفنی وحضوری در محل کارخانه امکان پذیر می باشد.

  •  کلیه دستگاه‌های ساخت شرکت نوآوران ماشین دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می‌باشند.
  •   نصب ، راه‌اندازی دستگاه به صورت رایگان و آموزش نحوه کارکرد با دستگاه همواره به عنوان بخشی از رسالت شرکت نوآوران ماشین می باشد.

ما در شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و دستگاه های بسته بندی همواره سعی داریم تا با تکیه بر دانش فنی متخصصین و کارکنان متعهد خود و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان از خدمات و پشتیبانی های واقعی ارائه شده به خریداران محترم ، با ایجاد اطمینان خاطر از بابت کیفیت دستگاه و محصول نهایی، مصرف انرژی ، خدمات گارانتی، آموزش رایگان و از همه مهم تر قیمت مناسب دستگاه ها ی خط تولید، شرایط ایجاد کار را برای شما کار آفرینان محترم تسهیل کنیم.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×

WhatsApp Chat

×