شرکت نوآوران ماشین
دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت شرکت نوآوران ماشین

دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت(کاست دار)

دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین یکی از جدیدترین و به روز ترین انواع دستگاه های بسته بندی جهت بسته بندی مواد گرانولی می باشد.

بسته بندی ها انجام شده توسط این دستگاه از چهار طرف دوخت انجام میشود به شکل پاکت ایستاده با نما وظاهری بسیار زیبا.

طراحی و ساخت این دستگاه ها با توجه به سرعت و ظرفیت وزن کشی آن ها متفاوت می باشد و  هر دستگاه با توجه به نوع کاربرد دارای ویژگی های خاصی می باشد.

کارشناسان ما در نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنایع غذایی وبسته بندی ،همواره آماده ارائه مشاوره در انتخاب دستگاه بسته‌ بندی متناسب با نیاز شما ، با کیفیت عالی و قیمت مناسب و همچنین مشاوره رایگان قبل از خرید و راهنمایی جهت راه اندازی هر گونه خطوط تولید در اشل صنعتی و خانگی می باشند.

فیلم عملکرد دستگاه چهار طرف دوخت

فیلم عملکرد دستگاه چهار طرف دوخت

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

انواع دستگاه بسته‌بندی توزین دار چهار طرف دوخت بر اساس ظرفیت تولید و سرعت بسته‌بندی

دستگاه های بسته بندی چهار طرف دوخت شرکت نوآوران ماشین با بهترین کیفیت در دومدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و ساخته میشود .هر دو مدل قابلیت کارکرد هم با برق تگ و هم برق سه فاز رادارند ولی:

دستگاه های بسته بندی چهار طرف دوخت پنوماتیک دارای بدنه یک تکه می باشند و از حجم و ارتفاع پایین تری برخوردارند. یکی از مدل های بسیار پر کاربرد برای استفاده در مکان های کوچک همچون کارگاه های بسته بندی با مقیاس کم  می باشد.

در مقابل، دستگاه های چهار طرف دوخت مکانیک با حجم و ارتفاع بیشتر و مناسب برای مکان های بزرگ تر همچون سوله ها و کارخانه های بسیار بزرگ می باشد.

این دستگاه بر اساس ظرفیت تولید و سرعت بسته بندی در اوزان 2توزین،4توزین ،6 توزین و12 توزین ارائه میشود

دستگاه بسته‌ بندی چهار طرف دوخت پودری سلفونی

دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت پودری  شرکت نوآوران ماشین برای بسته بندی انواع مواد پودری نظیر (ادویه، زردچوبه، فلفل، سماق، دارچین، پودرهای خوراکی، پودرهای شیمیایی، پودرهای دارویی و….) در اوزان 20 گرم تا 900 گرم به صورت تمام اتوماتیک به شکل چهار طرف دوخت طراحی و ساخته میشود.ابعاد دستگاه 170 *150 *290 سانتیمتر ،جنس بدنه آهن با پوشش الکترو استاتیک و مخزن استیل و با ظرفیت تولید 20 الی 30 بسته در دقیقه

در داخل مخزن این دستگاه یک ماردون حلزونی وجود دارد که   بر اساس میزان گردش این ماردون، وزن مشخصی از ماده پودری به پایین ریخته شده و بسته‌بندی انجام می‌شود.

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت دستگاه با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

قیمت ،خرید و خدمات پس از فروش دستگاه های چهار طرف دوخت شرکت نوآوران ماشین

قیمت دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت نوآوران ماشین  با توجه به ظرفیت تولید وسرعت بسته بندی و نوع کارکرد دستگاه متفاوت می باشد.

ولی همواره هدف شرکت نوآوران ماشین فراهم نمودن ایجاد شرایط خرید  با بهترین  امکانات و قیمت مناسب می باشد تا شرایط فراهم شده به کارآفرینان عزیز این انگیزه را بدهد تا بتوانند بدون هیچ نگرانی به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها که ممکن است باعث سردرگمی و انتخاب نادرست دستگاه برای خریدارن گرامی شود بهترین خرید را از شرکت نوآوران ماشین تجربه کنند .دقت درتولید و همچنین پایین آوردن هزینه های اضافی تا رسیدن به قیمت واقعی و از طرفی توضیح آگاهانه جهت رضایت بیشتر مشتریان و رسیدن به بهره وری در خط تولید شما خریداران و کار آفرینان عزیز جزو اهداف و  افتخارات شرکت نوآوران ماشین می باشد.

خرید دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت و کلیه ماشین آلات صنایع غذایی خطوط مختلف تولید،ساخت شرکت نوآوران ماشین بصورت اینترنتی ،تلفنی وحضوری در محل کارخانه امکان پذیر می باشد.

  •  کلیه دستگاه‌های ساخت شرکت نوآوران ماشین دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می‌باشند.
  •   نصب ، راه‌اندازی دستگاه به صورت رایگان و آموزش نحوه کارکرد با دستگاه همواره به عنوان بخشی از رسالت شرکت نوآوران ماشین می باشد.

ما در شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و دستگاه های بسته بندی همواره سعی داریم تا با تکیه بر دانش فنی متخصصین و کارکنان متعهد خود و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان از خدمات و پشتیبانی های واقعی ارائه شده به خریداران محترم ، با ایجاد اطمینان خاطر از بابت کیفیت دستگاه و محصول نهایی، مصرف انرژی ، خدمات گارانتی، آموزش رایگان و از همه مهم تر قیمت مناسب دستگاه ها ی خط تولید، شرایط ایجاد کار را برای شما کار آفرینان محترم تسهیل کنیم.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×