شرکت نوآوران ماشین
دستگاه-بسته-بندی-توزین-دار-صنعتی نوآوران ماشین

دستگاه بسته‌بندی توزین دار صنعتی

دستگاه بسته بندی توزین دار صنعتی شامل دستگاه بسته بندی 6 توزین و دستگاه بسته بندی 12 توزین ساخت شرکت نوآوران ماشین می باشد.

تنها در محیط‌های صنعتی و کارخانجات بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند.جهت بسته‌بندی انواع مختلف مواد گرانولی مثل حبوبات و خشکبار، قند، چای، شکر، نمک، برنج، چیپس و پفک، سبزی و میوه خشک و محصولات دارویی و شیمیایی گرانولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در مقالات قبلی توضیح دادیم که دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار دارای کاپه‌ها یا وزن‌کش‌هایی هستند که پیش از بسته‌بندی اقدام به وزن کردن محصولات میکنند.

هرچه تعداد توزین‌های این نوع از دستگاه‌های بسته‌بندی بیشتر باشد، سرعت دستگاه بالاتر بوده و قابلیت‌های بیشتری نیز دارد.

 دستگاه‌های با تعداد توزین کمتر، مانند تک توزین، دو توزین و چهار توزین سرعت پایین‌تری داشته و از قیمت مناسب‌تری نسبت به موارد با توزین بالاتر برخوردار هستند و به همین جهت در فضاهای خانگی و کارگاهی نیز می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

چه دستگاه‌هایی می توانند در کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار گیرند؟

همانطور که گفتیم دستگاه‌های بسته‌بندی با تعداد توزین بالاتر، مناسب جهت استفاده در خط تولید صنعتی هستند، چون ظرفیت تولید بالاتری دارند. اصولا دستگاه‌های صنعتی دارای ابعاد بزرگتری بوده و معمولا با برق سه‌فاز کار می‌کنند.

البته دستگاه‌های بسته‌بندی با تعداد توزین پایین، مانند دو توزین و چهار توزین نیز می‌توانند در محیط‌های صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. هر کدام از این موارد به دو شکل پنوماتیک و مکانیک ساخته می‌شوند. در مدل پنوماتیک، ابعاد دستگاه به نسبت کوچکتر بوده و دارای قابلیت استفاده از برق تک‌فاز است. اما نمونه‌های مکانیک به جهت استفاده در فضاهای صنعتی طراحی شده و اصولا دارای ابعاد بزرگتری هستند.

دستگاه‌های توزین‌دار مکانیک و پنوماتیک تفاوتی در نحوه عملکرد با همدیگر نداشته و تنها از نظر نوع کاربری با هم متفاوت هستند. دستگاه‌های ۶ توزین و ۱۲ توزین هم که تنها مناسب استفاده صنعتی بوده و به دلیل ظرفیت تولید بالا استفاده از آنها در محیط‌های کارگاهی و خانگی مناسب نیست.

خرید و خدمات پس از فروش دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی

برای راه‌اندازی خط تولید بسته‌بندی محصولات غذایی گرانولی در اشل صنعتی، نیاز به تهیه دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی خواهید داشت. حتما باید برای خرید به شرکت‌های معتبر طراح و سازنده این دستگاه‌ها مراجعه کنید. توجه داشته باشید که دستگاه‌ بسته‌بندی خریداری شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی باشد.

شرکت نوآوران ماشین، فعال در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی محصولات غذایی، سازنده انواع دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار در مدل‌های خانگی کارگاهی و صنعتی است و شما می‌توانید برای راه‌اندازی خط تولید صنعتی خود از دستگاه‌های ساخت این شرکت استفاده کنید.

در ادامه باید گفت که دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی شرکت نوآوران ماشین دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش واقعی هستند. به این ترتیب اطمینان خواهید داشت که در صورت بروز مشکل در خط تولید شما، امکان استفاده از خدمات مناسب جهت تعمیر و یا تعویض قطعات وجود دارد. 

همچنین کارشناسان این شرکت پیش از خرید به مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه می‌کنند تا بهترین مدل دستگاه بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی متناسب با خط تولید خود را انتخاب کنند.

در نهایت عملیات نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های خریداری شده در محل کارخانه به صورت رایگان انجام شده و نحوه کار با آنها به تیم خریدار آموزش داده می‌شود.

قیمت دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی

زمانی که در مورد دستگاه‌های توزین‌دار صنعتی صحبت می‌کنیم، قطعاً دستگاهی با ظرفیت تولید بالا و سرعت مناسب مدنظر ماست. اصولا دستگاه‌هایی که تعداد توزین بالاتری داشته باشند، علاوه بر اینکه سرعت و قابلیت‌های بیشتری دارند، از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند.

لزوم استفاده از کیفیت مناسب قطعات بکار رفته در ساخت این دستگاه‌ها به دلیل بالا بودن ظرفیت تولید بیش از پیش احساس می‌شود. البته متفاوت بودن کیفیت قطعات بکار رفته، جنس بدنه دستگاه، قابلیت‌های مختلفی که برای آن قابل تعریف است و موارد دیگری از این دست، همگی سبب ایجاد تفاوت در قیمت نهایی این دسته از دستگاه‌های بسته‌بندی صنعتی می‌شوند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه‌های بسته‌بندی توزین‌دار صنعتی با کارشناسان شرکت نوآوران ماشین تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×