شرکت نوآوران ماشین
دستگاه-ساشه-زن-پودری-ساخت-شرکت-نوآوران-ماشین

دستگاه ساشه زن پودری

دستگاه ساشه زن پودری یک دستگاه بسته بندی چند منظوره و یکی از انواع دستگاه های پرکن می باشد که برای بسته بندی انواع محصولات به صورت تک نفره کاربرد دارد.
دستگاه های ساشه زن بر اساس نحوه بسته بندی دارای دو مدل خاص است. 

بعضی دستگاه های ساشه از بسته های ساشه آماده استفاده می کنند که تنها یک طرف باز دارند و بعد از پر شدن بسته می شوند.

 بعضی مدل ها نیز ساشه های ورقه ای دارند که بعد از پر شدن چند طرف آن ها بسته می شود. در این مطلب می خواهیم درباره دستگاه ساشه پودری و هر آنچه که به آن مربوط است را برای شما توضیح دهیم با مجموعه نوآوران ماشین همراه باشید.

دستگاه ساشه چیست؟

دستگاه ساشه پودری نوآوران ماشین

ساشه به چه معناست؟

ساشه به معنی نوعی بسته ‌بندی است. این کلمه در اصل یک واژه فرانسوی (sacher) می باشد که به عبارتی کیسه کوچک یک بار مصرف است و به صورت معمول حاوی مواد گرانولی، پودری و مایع می باشد. در مجموع دستگاه ساشه برای بسته بندی محصولات تک نفره استفاده می شود.

ظرفیت دستگاه ساشه پودری برخلاف سایز کوچک بسته بندی آن بسیار زیاد بوده و شما مشتریان گرامی به آسانی می توانید مقدار بسیاری از محصولات مورد نظر خود را در بازه زمانی کوتاه بسته بندی کنید. دستگاه ساشه پودری به صورت خودکار همه ی بسته‌ ها را تک تک از هم جدا کرده و در اختیار شما قرار می دهد. دقت فوق العاده زیاد توزین، سرعت بالا، تنوع در انواع مواد قابل بسته‌ بندی از مزیت های بی نظیری این دستگاه بسته بندی محسوب می شود.

 

کارایی دستگاه ساشه پودری چیست؟

دستگاه ساشه زن پودری، برای بسته بندی محصولات پودری به شکل ساشه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه یکی از انواع دستگاه بسته بندی به شمار می رود که برای بسته بندی مواد غذایی پودری همچون نسکافه، نمک، سماق و… به صورت ساشه تک نفره کاربرد دارد. دستگاه ساشه پودری طرفداران بسیاری دارد و عمده مصرف کنندگان این نوع بسته بندی رستوران ها می باشند.

نکته حائز اهمیت این می باشد که چنانچه تمایل دارید مواد پودری را در بسته های حجمی تری بسته بندی کنید، باید از دستگاه بسته بندی پودری استفاده کنید. در این دستگاه همچون دستگاه ساشه پودری، هر نوع مواد پودری را به آسانی می توان بسته بندی کرد و در حجم و وزن بیشتری در بازار عرضه کرد.

 

 

خرید اینترنتی دستگاه ساشه پودری چگونه انجام می شود؟

برای انجام خرید اینترنتی دستگاه ساشه پودری شما مشتریان ارجمند می توانید به صفحه محصول مورد نظر خود مراجعه کنید و با مطالعه اطلاعات قرار داده شده، با نوع دستگاه مورد نظر خود به خوبی آشنا شوید. بعد از آشنایی با همه ی قسمت های دستگاه شما می توانید با شماره های قرار داده شده در سایت نوآوران ماشین تماس بگیرید و با کارشناسان خبره ما در این حوزه در ارتباط باشید و خرید اینترنتی دستگاه ساشه پودری خود را در مدت زمان بسیار کم انجام دهید.

همچنین باید یک آدرس معتبر به کارشناسان نوآوران ماشین ارائه دهید تا دستگاه خریداری شده را به آن آدرس ارسال کنند. در هنگام تحویل دستگاه بسته بندی ساشه پودری تمامی تعهدات مجموعه نوآوران ماشین به شما به همراه دستگاه ارسال می شود و در اولین استفاده می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه استفاده کنید. در صورت داشتن ابهام و یا سوال در خصوص هریک از قسمت های گفته شده، با شماره های داخل سایت نوآوران ماشین تماس بگیرید.

 

قیمت دستگاه ساشه پودری به چه صورت است؟

قیمت دستگاه ساشه پودری بر مبنای عوامل متفاوتی مشخص می شود که در ادامه به بعضی از آنها اشاره خواهیم کرد. عوامل تاثیرگذار در قیمت دستگاه بسته بندی ساشه پودری عبارت است از:

– جنس بدنه دستگاه

– قدرت بسته بندی دستگاه

– پشتیبانی از بسته بندی انواع مواد پودری

– میزان مصرف انرژی دستگاه

– سرعت بسته بندی

– سایز دستگاه بسته بندی

1- جنس دستگاه ساشه پودری چیست؟

در ساخت دستگاه بسته بندی ساشه از جنس فلز استفاده می شود که خود یکی از موضوعات اصلی و تاثیرگذار در قیمت دستگاه ساشه پودری محسوب می شود.

این دستگاه با داشتن پوشش تمام استیل توانسته است ساختاری بسیار زیبا و مدرن داشته باشد و از اکسیده شدن پیشگیری کند. این موضوع موجب می شود تا در هرجایی با هر شرایط آب و هوایی بتوانید از دستگاه ساشه زن پودری استفاده کنید و محصولات مورد نظر خود را به راحتی بسته بندی کنید.

2- قدرت دستگاه بسته بندی ساشه پودری چقدر است؟

قدرت بسته بندی محصولات در دستگاه ساشه پودری بسیار بالا است و شما مشتریان گرامی می توانید در یک ساعت 600 تا 900 بسته تولید کنید. این میزان را چنانچه برای یک روز کاری محاسبه کنید یک عدد بسیار چشمگیر می شود. از سوی دیگر شما می توانید انواع محصولات پودری را با این دستگاه بسته بندی کنید که این امر خود بسیار ارزشمند می باشد.

3- سرعت دستگاه ساشه پودری به چه صورت است؟

سرعت بسته بندی در این دستگاه بسیار زیاد می باشد و در طول 24 ساعت شما می توانید 14400 تا 21600 بسته و یا حتی بیشتر از این مقدار به راحتی تولید کنید. این موضوع خود موجب تغییر در قیمت دستگاه ساشه پودری می شود که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. این دستگاه با حجم بالایی از تولید، دارای میزان مصرف پایینی می باشد که خود در بازگشت سرمایه تاثیر فراوانی دارد.

موارد یاد شده، همه بر روی قیمت نهایی دستگاه تاثیرگذار هستند و موجب ایجاد نوسان در قیمت دستگاه ساشه پودری می شود. همچنین شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت نهایی دستگاه با شماره های قرار داده شده در سایت نوآوران ماشین تماس بگیرید و تا کارشناسان خبره ما قیمت به روز دستگاه ساشه پودری را به شما اعلام کنند.

 

انواع دستگاه ساشه پودری :

دستگاه ساشه پودری دارای مدل های متفاوتی می‌باشد که همه ی انواع آن به صورت عمودی است. همینطور تمام آنها به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار عرضه می شوند.

دستگاه ساشه پودری بنا به سفارش شما مشتریان گرامی، در انواع 3 طرف دوخت، 4 طرف دوخت یا ساشه مدادی ارائه می‌ شود .همچنین این دستگاه از نظر تعداد نازل، دارای انواعی است که عبارتند از:

– دستگاه ساشه پودری تک نازله : اکثر دستگاه های بسته بندی ساشه از نوع تک نازله هستند. این نوع دستگاه تک نازله برای بسته بندی مواد غذایی یا مواد بهداشتی پودری به صورت تک نفره کاربرد دارند.

– دستگاه ساشه پودری چند نازله : این دستگاه از چند نازل برای بسته بندی مواد پودری استفاده می‌کند و معمولا بسته‌های ساشه را به صورت مدادی و ایستاده پر می‌کنند. مناسب ترین راه برای جمع آوری بسته های این دستگاه استفاده از نوار نقاله ی شیب دار است.

 

کاربرد دستگاه ساشه پودری در کسب و کار های متفاوت چگونه است؟

استفاده ار پودرها به طور معمول در همه ی کسب و کار ها مشاهده می شود. هریک از کسب و کار های فعال در صنعت به صورتی از این مواد استفاده می کنند که هر یک به نوبه خود دارای اهمیت فراوانی هستند. در ادامه ی این مطلب می خواهیم به بعضی از تولیدکنندگان بسته بندی ساشه پودری اشاره کنیم و آنها را به شما مشتریان ارجمند معرفی کنیم.

1- دستگاه ساشه پودری در صنعت بسته بندی مواد خوراکی :

اکثر پودر های موجود در بازار خوراکی هستند که می توانید از آنها به صورت روزمره استفاده کنید. پودر های طعم دهنده، پودر میوه، شربت، نوشابه و دیگر موارد از جمله پودرهایی هستند که در بسته بندی مواد خوراکی به صورت ساشه ای مورد استفاده قرار می گیرند. میزان استقبال از این دسته از ساشه پودرها بسیار زیاد است و به صورت زیاد در صنعت بسته بندی مواد خوراکی از آنها استفاده می شود.

2- دستگاه ساشه پودری در بسته بندی ادویه جات :

ادویه جات از مهمترین چاشنی های غذایی در تمام جهان محسوب می شوند و در همه ی منازل مشاهده می شوند. اهمیت ادویه ها تنها به موجب طعم دهندگی آنها نیست بلکه دلایل مهمتری در کنار این موضوع وجود دارد که نیاز به مصرف آنها را افزایش می دهد. پیشگیری از ابتلا به بیماری، خواص درمانی شگفت انگیز، کنترل کنندگی سرطان ها، وجود ویتامین های حیاتی و هزاران مورد دیگر موجب شده است که تقاضا برای تهیه ادویه جات به تدریج افزایش پیدا کند.

حفظ کیفیت ادویه ها، سلامت، خواص درمانی، طعم و عطر آنها بسیار مهم است، به همین علت باید آنها را بسته بندی کرد تا همچون روز اول حفظ شوند. همین موضوع باعث می شود که دستگاه ها و ماشین آلات بسته بندی اهمیت ویژه خود را نشان دهند. دستگاه بسته بندی ساشه پودری یکی از انواع ماشین آلات محسوب می شود که در بسته بندی ادویه ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای بسته بندی ادویه جات با استفاده از دستگاه ساشه پودری باید در گام اول ادویه مورد نظر خود را آسیاب کنید و بعد از این دستگاه برای بسته کردن آن استفاده کنید.

3- دستگاه ساشه پودری در شرکت های رنگ سازی :

شرکت های رنگ سازی تولیدات و محصولات خود را در قالب بسته های ساشه پودری تولید می کنند و آنها را به عنوان نمونه کار در اختیار محل های مورد نظر خود عرضه می کنند. بعضی از رنگ ها که در حوزه های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند معمولا در قالب پودر هستند و به صورت ساشه ای بسته بندی می شوند. رنگ نخ، الیاف، کتان، پشم و دیگر موارد به صورت ساشه پودری هم در بازار عرضه می شوند.

4- دستگاه ساشه پودری در صنعت داروسازی :

دارو های بسیاری هستند که به صورت پودر عرضه می شوند و در حالت ساشه شده در اختیار مشتریان قرار داده می شود. ساشه کردن پودر های دارویی به موجب ایجاد نظم در دوز مصرفی می باشد تا در حجم های کاملا یکسان مورد استفاده قرار گیرند. بسته بندی کردن به صورت دستی با احتمال خطای بالا صورت می گیرد که امکان دارد نه تنها تاثیرات درمانی نداشته باشد بلکه به دلیل مصرف دوز های نامنظم، موجب ایجاد آسیب برای افراد شود.

پسیلیوم، سوربیتول، سین کاست از جمله داروهایی هستند که در حالت بسته بندی ساشه پودری در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده می شود. همه ی رویه بسته بندی این دسته از محصولات توسط دستگاه بسته بندی ساشه پودری انجام می شود. این عمل باعث استفاده دارو در دورهای کاملا یکسان و افزایش خاصیت درمانی آن صورت می پذیرد.

5- دستگاه ساشه پودری در صنعت مواد شیمیایی :

مواد شیمیایی در شکل های متفاوتی تولید می شوند که تولید هریک از آنها با توجه به نیاز حوزه مصرف کنندگان می باشد. تولید پودر شیمیایی یکی از حالات بسیار مهم در صنعت مواد شیمیایی است که توجه بسیار ویژه ای بر روی آن می باشد. در بعضی از حالات پودر ها را به شکل ساشه ای در حجم های تعیین شده تولید می کنند؛ معمولا این کار برای دسته ای از ترکیبات شیمیایی انجام می شود که دارای میزان مشخصی از مصرف هستند.

برای رعایت حجم مصرفی و پیشگیری از کم و زیاد شدن حجم پودر در ترکیبات، ساشه کردن یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود. اینجاست که اهمیت استفاده از دستگاه بسته بندی ساشه پودری نمایان می شود.

6- دستگاه ساشه پودری در حوزه دامپزشکی :

دارو های مورد استفاده برای دام و طیور معمولا به صورت پودری هستند که باید در حجم مشخصی از آب یا مایعات ویتامینی حل شوند و به دام یا طیور خورانده شود. برای حفظ کیفیت و سلامت دارو باید آنها را بسته بندی کرد که ساشه کردن یکی از این روش های بسته بندی این دسته از مواد دارویی به شمار می رود.

بعضی از ویتامین های دامی نیز به صورت پودر هستند که محلول در آب می باشند و بعد از حل شدن استفاده می شوند. این دسته از دارو های دامی که به موجب تقویت دام ها مورد استفاده قرار می گیرد باید در حجم مشخص و دقیقی مصرف شوند تا باعث لاغری و آسیب به دام ها نشود.به همین دلیل در این حالت هم ساشه کردن یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود.

7- دستگاه ساشه پودری برای تولید کنندگان قهوه و نسکافه :

قهوه و نسکافه دو نمونه از پودرهایی محسوب می شود که به صورت گسترده در صنعت بسته بندی ساشه پودری کاربرد دارند. این دو نمونه از پودرها بیشترین میزان استفاده را در این حوزه دارند.

شرکت های تولید کننده قهوه و نسکافه برای افزایش فروش خود و در اختیار قرار دادن محصولات خود از دستگاه های ساشه پودری به صورت گسترده استفاده می کنند. قطعا این گروه از شرکت ها باید از این ماشین آلات برای بسته بندی های خود استفاده کنند، به این دلیل که فروش بسته های ساشه ای قهوه و نسکافه فروش بیشتری به نسبت دیگر انواع بسته بندی این دسته از محصولات دارد.

8- دستگاه ساشه پودری برای استفاده شرکت های تبلیغاتی :

یکی از روش هایی که شرکت های تبلیغاتی برای معرفی محصول مورد نظر خود استفاده می کنند، ساشه کردن محصولات خود است. در این روش یک نمونه کار را برای تبلیغات دریافت می کنند و نمونه محصول خود را در انواع متفاوتی از بسته های کوچک بسته بندی می کنند و به عنوان تست محصول و معرفی برند خود در اختیار افراد قرار می دهند.

چنانچه محصولی که در اختیار دارند از نوع پودری باشد، برای ایجاد بسته های تستی و تک نفره آن را به صورت بسته بندی ساشه پودری در می آورند. این کار را یا خود شرکت با تهیه دستگاه بسته بندی ساشه پودری و استفاده از آن برای همه ی نمونه های پودری استفاده می کند یا به تولید کنندگان می دهد تا پروسه بسته بندی به صورت تک نفره را انجام دهند.

مزایای خرید و استفاده از دستگاه ساشه پودری چیست؟

یکی از مهم ترین موضوعات مورد بحث این دستگاه مهم و کاربردی در زمینه بسته بندی مواد پودری به صورت ساشه تک نفره، مزیت های آن می باشد. در این قسمت تصمیم داریم در خصوص ویژگی ها و مزیت های استفاده از این دستگاه کاربردی صحبت کنیم و مهمترین موارد را بیان کنیم.

بنابراین مزایای خرید و استفاده از دستگاه ساشه پودری عبارت است از:

– با استفاده از دستگاه ساشه شما مشتریان گرامی می توانید همه ی محصولات پودری را بسته بندی کنید.

– همه ی بسته ها دارای وزن کاملا یکسان با ضریب اختلاف بسیار پایین هستند.

– امکان بسته بندی محصولات پر مخاطب همچون قهوه و نسکافه.

– استفاده از فلز استیل در دستگاه بسته بندی ساشه پودری که از زنگ زدگی دستگاه پیشگیری می کند.

– این دستگاه دارای ولتاژ بسیار مناسبی است.

– شما مخاطبان ارجمند می توانید بسته بندی محصولات را به راحتی از طریق این دستگاه انجام دهید.

– خطای بسیار پایین آن در بسته بندی ساشه باعث می شود تا از هدر رفتن مواد پیشگیری شود.

 

 

شما مشتریان گرامی می توانید برای ثبت سفارش و خرید دستگاه بسته بندی ساشه پودری به سایت نوآوران ماشین مراجعه کنید و با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و دستگاه خود را سفارش دهید تا در مدت زمان بسیار کم در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید و از خدمات پس از فروش و گارانتی ویژه ای بهره مند شوید. نوآوران ماشین در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×

WhatsApp Chat

×