شرکت نوآوران ماشین

دستگاه اتوماتیک شستشوی سبزیجات | قیمت و خرید

دستگاه اتوماتیک شستشوی سبزی طراحی و ساخته شده توسط شرکت نوآوران ماشین یکی از دستگاه های مورد نیاز و مهم برای  راه اندازی خط تولید و فرآوری میوه و سبزیجات تازه ، سبزی خشک شده و سبزی سرخ شده می باشد.با استفاده از این دستگاه ها شستشوی سبزیجات با استانداردهای بالای بهداشتی انجام می شودو با حفظ کیفیت سبزی کوچک‌ترین آلودگی‌ در سبزیجات شستشه شده وجود نخواهد داشت.

 دستگاه اتوماتیک شستشوی سبزیجات شرکت نوآوران ماشین شامل سه دستگاه مجزا برای گلگیری ،حشره زدایی،آنزیم زدایی و گند زدایی و در نهایت نوار استیل آبکشی می باشد

شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی و راه اندازی صدها خط تولید در داخل و خارج از کشور همواره آماده راهنمایی و مشاوره رایگان به شما عزیزان برای راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی انواع مواد و محصولات غذایی در اشل های مختلف صنعتی یا کارگاه های کوچک خانگی می باشد. تا بهترین کسب و کار را در زمینه صنعت بسته بندی راه اندازی نمایند.

مراحل شستشو و مشخصات فنی دستگاه های اتوماتیک شستشوی سبزیجات

 مرحله اول شستشو  بوسیله دستگاه شستشو گل گیر سبزیجات:

 • عملکرد دستگاه : دستگاه شامل سیستم چرخش آب بوده و سنگ و گل بطور کامل از سبزیجات جدا میشود.دستگاه از جنس تمام استیل و کاملا قابل شستشو است.در این فرایند ضمن انجام گل گیری کامل سبزی بوسیله بالابر به مرحله شستشوی بعدی منتقل میشود.
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب مصرفی :500لیتر
دستگاه وان گلگیر شرکت نوآوران ماشین
وان گلگیرمورد استفاده در مرحله اول شستشوی سبزیجات

مرحله دوم  شستشو  بوسیله دستگاه شستشو انگل زدا:

 • عملکرد دستگاه : کارکرد دستگاه شستشو ی دوم تقریبا هیچ تفاوتی با دستگاه شستشو گل گیر ندارد. تنها تفاوت در استفاده از ماده انگل زدا است بعد از انگل زدایی بوسیله بالابر به مرحله شستشوی بعدی هدایت میشود.
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب مصرفی : 500 لیتر
دستگاه_شستشو_دوم__انگل_زدا-ساخت شرکت نوآوران ماشین
دستگاه شستشوی دوم انگل زدا

مرحله سوم شستشو  بوسیله دستگاه شستشو آنزیم و گند زدایی:

 • عملکرد دستگاه : دستگاه دارای سیستم چرخش آب می باشد در این مرحله شستشو نهایی  انجام شده و مواد شیمیایی و آلودگی‌های باقی‌مانده بر روی سبزی پاک میشود. سبزی شسته شده توسط نوار نقاله به سمت نوار استیل آبکشی هدایت میشود.
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر
دستگاه_شستشو_سوم_آنزیم_و_گند_زدایی-ساخت شرکت نوآوران ماشین
دستگاه آنزیم وگند زدا

مرحله نهایی

نوار استیل آبکشی : در این مرحله از خط تولید سبزی خشک محصول بر روی نوار استیل آب‌کشی قرارگرفته و با دوش های تعبیه‌شده روی دستگاه، آب‌کشی نهایی می‌شود. محصول بعد از گذر از نوار استیل آب‌کشی فاقد هرگونه آلودگی شیمیایی یا باکتریایی میشود.

 • عملکرد دستگاه : مخصوص آبکشی  نهایی انواع میوه ها ، سبزي جات
 • ابعاد دستگاه: طول ۲۰۰ ،عرض ۱۰۰ ،عمق ۸۰ سانتیمتر
 • برق مصرفی : ۵/۲ کیلووات ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت ، تک فاز و سه فاز
 • ظرفیت آب : ۵۰۰ لیتر
دستگاه نوار استیل آبکشی شرکت نوآوران ماشین خط تولید و بسته بندی
دستگاه نوار استیل آبکشی

مزایای دستگاه های اتوماتیک شستشوی سبزیجات

 1. کاهش میزان مصرف آب
 2. کاهش تعدا د نیروی انسانی در خط تولید
 3. بالابردن کیفیت شستشو و حفظ کیفیت و بافت سبزیجات
 4. افزایش سلامت و کاهش بیماری های عفونی

قیمت ،خرید وخدمات پس از فروش دستگاه های اتوماتیک شستشوی سبزیجات

دستگاه های اتوماتیک  شستشوی سبزیجات و میوه توسط متخصصین شرکت نوآوران ماشین در مدل ها و ظرفیت های متفاوت طراحی و ساخته میشود .به همین دلیل قیمت دستگاه ها با توجه به ظرفیت و مدل برای ساخت سفارشی دستگاه تعیین میشود.ولی همواره هدف شرکت نوآوران ماشین ایجاد شرایط خرید دستگاه ها با قیمت مناسب می باشد  تا شرایط کار برای کارآفرینان عزیز مهیا شود.

خرید دستگاه های اتوماتیک شستشوی سبزیجات می تواند هم  به صورت اینترنتی و با مشاوره گرفتن از کارشناسان ما و هم  بصورت حضوری و با تشریف فرمایی در محل کارخانه انجام شود.

کلیه ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز خطوط تولید  طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین با 18 ماه گارانتی و 15  سال خدمات پس از فروش واقعی ارائه میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×