شرکت نوآوران ماشین
عوامل-موثر-در-افزایش-فروش-نسکافه-و-کاپوچینو

قیمت دستگاه بسته‌بندی کاپوچینو و نسکافه

در میان ماشین آلات بسته‌بندی صنعتی، دستگاه بسته‌بندی کاپوچینو و نسکافه بسیار کاربردی و پرطرفدار است. محصولاتی نظیر نسکافه و کاپوچینو در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای استفاده راحت‌تر و نگهداری ساده‌تر بسته‌بندی می‌شوند. این بسته‌بندی‌ها می‌توانند به شکل‌های تک نفره، قوطی، کیلویی و غیره باشند که هرکدام نیازمند دستگاه خاصی خواهند بود. حفظ کیفیت محصول از جمله اهداف مهم بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو محسوب می‌شود. همچنین ظاهر زیبای بسته‌بندی می‌تواند در افزایش میزان فروش این دسته از محصولات تأثیر مثبتی داشته باشد.

در این مطلب به صورت کلی در رابطه با قیمت دستگاه بسته‌بندی کاپوچینو و نسکافه صحبت خواهیم کرد. همچنین انواع بسته‌بندی‌های نسکافه و کاپوچینو و دستگاه‌های مورد نیاز برای هر کدام مورد بررسی قرار می‌گیرند.

مزایای بسته‌بندی نسکافه ساخت شرکت نوآوران ماشین، راه‌اندازی خط تولید بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو، انجام آزمون کیفیت، تحویل دستگاه با نظارت مشتری و خرید و خدمات پس از فروش از جمله مواردی است که در ادامه مطلب بیان خواهیم کرد.

معرفی دستگاه بسته‌بندی کاپوچینو ونسکافه

نسکافه همان قهوه فوری است که شکل پودر شده قهوه دم کرده است و به همین دلیل نیازی به جوشاندن ندارد. به این ترتیب تنها حل کردن آن داخل مقداری آب جوش جهت استفاده کافی خواهد بود. همین سهولت استفاده باعث شده که نسکافه یکی از محبوبترین نوشیدنی‌های گرم محسوب شود. البته کمتر بودن میزان کافئین نسکافه نسبت به قهوه سبب شده که این محصول انتخاب بسیار مناسبی برای افراد حساس به کافئین باشد.

نوع بسته‌بندی نسکافه تأثیر زیادی در سهولت استفاده از آن خواهد داشت. بسته‌بندی باید استفاده راحت از نسکافه را در موقعیت‌های مختلف مانند سفر یا در محل کار فراهم کند. همچنین حفظ کیفیت نسکافه با دور نگه داشتن آن از رطوبت از دیگر اهداف بسته‌بندی محصول به شمار می‌رود. مصرف نسکافه بین روز می‌تواند به هوشیاری مغز کمک کرده و به این ترتیب با برطرف کردن خستگی مغز سبب افزایش فعالیت فرد شود. با این حال رعایت اعتدال در مصرف محصولاتی نظیر نسکافه و کاپوچینو امری ضروری است. مصرف بیش از حد نسکافه می‌تواند مضرات قهوه را در بر داشته باشد. تأثیرات منفی نسکافه روی دندان حتی ۳۰ برابر بیشتر از قهوه خواهد بود. افزایش کلسترول خون، بالا رفتن ضربان قلب و بی‌خوابی هم می‌تواند از دیگر عوارض زیاده روی در مصرف نسکافه باشد. کافئین سبب بالا رفتن فشار خون شده و تا زمانی که در بدن وجود داشته باشد، ضربان قلب بالاتر از حالت معمول خواهد بود.

بسته‌بندی نسکافه

متریال مختلفی برای بسته‌بندی محصولاتی نظیر نسکافه و کاپوچینو مورد استفاده قرار می‌گیرند. همانطور که اشاره کردیم انواع مختلفی از بسته‌بندی نظیر تک نفره یا ساشه، قوطی، پاکتی و کیلویی از نسکافه و کاپوچینو وجود دارد. همچنین قوطی‌ها

می‌توانند به شکل‌های مختلف پلاستیکی، شیشه‌ای و فلزی موجود باشند. هر کدام از مدل‌های بسته‌بندی نسکافه نیازمند دستگاهی خاص با ویژگی‌ها و عملکرد جداگانه است. برای راه‌اندازی خط تولید بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو باید با در نظر گرفتن نیاز بازار و سهولت استفاده از محصول و توجه به موارد دیگری نظیر محل کارگاه، بودجه و غیره یک دستگاه بسته‌بندی نسکافه مناسب خریداری شود. بنابراین مشخص کردن نوع بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو اولین گام در راه‌اندازی خط تولید خواهد بود.

دستگاه بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو تک نفره

یکی از محبوب‌ترین بسته‌بندی‌های نسکافه و کاپوچینو مدل تک نفره یا ساشه است که استفاده و نگهداری و جابجایی راحت این محصول را برای مصرف‌کننده فراهم خواهد کرد. این شکل از بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو در مسافرت و محل کار و برای استفاده روزانه بسیار مناسب است. برای بسته‌بندی تک نفره محصولاتی مانند نسکافه و کاپوچینو از دستگاه بسته‌بندی ساشه پودری استفاده می‌شود. با کمک این دستگاه انواع بسته‌بندی‌های سه طرف دوخت، چهار طرف دوخت و مدادی قابل آماده‌سازی هستند. همچنین سرعت عمل بالای دستگاه بسته‌بندی تک نفره نسکافه و کاپوچینو قابل توجه است.

با کمک دستگاه بسته‌بندی ساشه پودری علاوه بر کاپوچینو و نسکافه سایر محصولات پودری نیز قابل بسته‌بندی خواهندبود.

دستگاه بسته‌بندی کاپوچینو سلفونی

یکی دیگر از دستگاه‌های بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو، دستگاه بسته‌بندی سلفونی پودری است. به این ترتیب که نسکافه و کاپوچینو داخل پاکت‌های مخصوص ریخته شده و در ادامه عمل دوخت پاکت انجام خواهد شد. تمامی عملیات مربوط به بسته‌بندی سلفونی مانند ساخت پاکت، وزن‌کشی محصول و دوخت نهایی به صورت تمام اتوماتیک توسط دستگاه انجام خواهد شد.

دستگاه پرکن نسکافه و کاپوچینو

از دیگر ماشین آلات کاربردی در زمینه بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو می‌توان به دستگاه پرکن پودری اشاره کرد. ابعاد و مدل‌های مختلفی از این دستگاه تولید می‌شود که هر کدام می‌توانند عملکرد و ویژگی‌های خاص خود را داشته باشند. دستگاه پرکن نسکافه و کاپوچینو می‌تواند در دو مدل نیمه اتومات و تمام اتوماتیک طراحی شود. مدل نیمه اتومات این دستگاه جهت راه‌اندازی خط تولید خانگی بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو مناسب و کاربردی خواهد بود. با کمک دستگاه پرکن نسکافه و کاپوچینو نیمه اتومات می‌توان بسته‌بندی مواردی مانند ادویه جات، حبوبات، نمک، پودر ماشین لباسشویی و غیره را انجام داد. این دستگاه سرعت و عملکرد قابل توجهی داشته و جهت تکمیل فرآیند بسته‌بندی نیازمند اپراتور است.

دستگاه پرکن کاپوچینو مدل اتومات جهت بسته‌بندی انواع مختلف مواد پودری خوراکی و غیرخوراکی داخل ظروف شیشه‌ای، فلزی، پلاستیکی و کیسه‌ای بدون نیاز به نظارت اپراتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. قطعا پرکن اتومات نسکافه و کاپوچینو دارای سرعت و دقت بالاتری نسبت به مدل نیمه اتومات است. این دستگاه کاربرد صنعتی داشته و برای استفاده در کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی جهت راه‌اندازی خط تولید بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو مناسب خواهد بود.

قیمت دستگاه پرکن پودری مخصوص بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو می‌تواند با توجه به فاکتور‌هایی نظیر دقت، سرعت، ابعاد، حجم دستگاه و جنس بدنه متفاوت باشد. تمامی این فاکتور‌ها باید با در نظر گرفتن نیاز خط تولید حین خرید دستگاه پرکن مورد توجه قرار گیرند.

دستگاه بسته‌بندی کاپوچینو و نسکافه توزین دار

از انواع دیگر دستگاه‌های بسته‌بندی کاپوچینو و نسکافه می‌توان به مدل‌های توزیندار اشاره کرد. با کمک این دستگاه می‌توان بسته‌بندی‌های توزیندار از محصولاتی مانند کاپوچینو و نسکافه را آماده کرد. دستگاه توزین دار مجهز به کاپه‌ها یا وزنکش‌هایی است که به صورت دقیق وزن نسکافه را پیش از ریخته شدن داخل بسته‌ها اندازه‌گیری خواهد کرد. دقت وزنکش‌های دستگاه در حد میلی گرم خواهد بود. ترازو‌ها در قسمت بالایی دستگاه بسته‌بندی تعبیه شده و کمترین میزان خطا را خواهند داشت. دستگاه بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو توزین‌دار در مدل‌های مختلف با تعداد توزین‌های متفاوت طراحی و ساخته می‌شود‌. بیشتر بودن تعداد توزین‌ها یا همان کاپه‌های دستگاه، باعث بالا رفتن سرعت بسته‌بندی خواهد شد. دستگاه‌های دارای بالاتر از ۱۰ توزین با عنوان مولتی هد یا سوپر هد شناخته می‌شوند.

بسته‌بندی توزین دار از جمله روش‌های پرکاربرد در صنعت بسته‌بندی محصولات مختلف محسوب می‌شود. به نوعی می‌توان گفت که بسته‌بندی تمامی محصولات به همین سبک انجام می‌شود. خوشبختانه محدودیتی در زمینه بسته‌بندی توزین دار وجود ندارد. محصولات مختلف خوراکی، دارویی، آرایشی و بهداشتی با کمک دستگاه‌های توزیندار در حالت‌های مختلف پودری، مایع و گرانولی قابل بسته‌بندی هستند.

نسکافه و کاپوچینو حالت پودری دارند و برای بسته‌بندی آن‌ها نیاز به دستگاه توزیندار پودری خواهیم داشت.

مزایای دستگاه بسته‌بندی کاپوچینو و نسکافه ساخت شرکت نوآوران ماشین

شرکت نوآوران ماشین در زمینه طراحی و ساخت انواع مختلف دستگاه‌های بسته‌بندی محصولات غذایی نظیر نسکافه و کاپوچینو فعالیت می‌کند. محصولات ساخت این شرکت همگی دارای سطح کیفیت قابل قبول هستند. دستگاه‌های بسته‌بندی محصولات غذایی باید از قطعات با کیفیت و مرغوب ساخته شوند دلیل آن هم تماس مستقیم مواد غذایی با قطعات دستگاه حین فرایند بسته‌بندی است. استاندارد‌هایی در این زمینه وجود دارد تا برخورد ماده غذایی با قطعات دستگاه سبب افت کیفیت محصول بسته‌بندی شده نشود.

یکی دیگر از مزایای دستگاه بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو ساخت شرکت نوآوران ماشین امکان سفارشی‌سازی و تطبیق دستگاه با نیاز مشتری و خط تولید مورد نظر است. دستگاه‌های بسته‌بندی می‌توانند دارای عملکرد‌های خانگی و صنعتی باشند. موارد خانگی ابعاد کوچکتری دارند، می‌توانند با برق تک فاز شهری راه‌اندازی شوند و نسبت به نمونه‌های صنعتی سرعت و دقت پایین‌تری دارند. اما نمونه‌های صنعتی مناسب فضا‌های بزرگ نظیر کارخانجات و کارگاه‌های صنعتی طراحی شده‌اند و با برق سه فاز کار می‌کنند.

دستگاه بسته‌بندی کاپوچینو و نسکافه صنعتی علاوه بر سرعت و دقت بالا عملکرد تمام اتوماتیک داشته و از ظرفیت تولید روزانه بالاتری هم برخوردار است.

ایمنی بالا و پلمپ بودن دستگاه بسته‌بندی کاپوچینو و نسکافه از جمله دیگر مزایای محصولات شرکت نوآوران ماشین محسوب می‌شود.

راه‌اندازی خط تولید بسته‌بندی کاپوچینو و نسکافه

پس از دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید، با در نظر گرفتن نیاز‌های پروژه در کوتاهترین زمان ممکن انتخابدستگاه مناسب انجام خواهد شد. در ادامه راه‌اندازی خط تولید توسط کارشناسان فنی شرکت نوآوران ماشین در محل پروژه انجام می‌شود. دستگاه‌ها و ماشین آلات خط تولید بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو ساخت شرکت نوآوران ماشین در استان تهران واقع در شهرستان البرز و شهر کرج از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در حقیقت باید گفت شرکت نوآوران ماشین یکی از سازندگان مطرح دستگاه‌های بسته‌بندی صنعتی محصولات غذایی در دنیا محسوب می‌شود. استفاده از دانش روز و آخرین تکنولوژی در ساخت دستگاه‌های بسته‌بندی نوآوران ماشین توسط پرسنل متخصص، تأثیر بسزایی در پیشرفت مداوم این مجموعه داشته است.

آزمون کیفیت و تحویل ماشین بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو با نظارت مشتری

آزمون کیفیت دستگاه‌های بسته‌بندی جهت اطمینان از عملکرد صحیح انجام خواهد شد. همچنین تحویل دستگاه بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو با نظارت مستقیم مشتری جهت فراهم آوردن رضایت خاطر هرچه بیشتر خریداران صورت می‌گیرد.

خرید و خدمات پس از فروش دستگاه بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو

با توجه به موارد ذکر شده در این مطلب انتخاب یک دستگاه بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو منطبق با نیاز خط تولید با کیفیت بالا و دارا بودن عملکرد لازم اهمیت زیادی خواهد داشت.

خرید دستگاه بسته‌بندی از یک شرکت معتبر می‌تواند سبب اطمینان خاطر خریدار از کیفیت نهایی محصول شود. شرکت نوآوران ماشین برای ماشین آلات بسته‌بندی خود ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش واقعی ارائه می‌کند. مشاوره رایگان پیش از خرید و ارتباط با کارشناسان نوآوران ماشین از جمله دیگر مواردی است که خرید دستگاه بسته‌بندی نسکافه و کاپوچینو را برای صنعتگران راحت‌تر کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×

WhatsApp Chat

×