شرکت نوآوران ماشین
دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ شرکت نوآوران ماشین

دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ

دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ ساخت شرکت نوآوران ماشین یک دستگاه ضروری درخط تولید سبزی و میوه تازه ، خشک شده و سرخ شده برای رطوبت گیری سطح میوه و سبزی می باشد. 

حذف رطوبت روی سطح سبزیجات و میوه جاتی که مراحل شستشو را طی کرده اند و کاملا شسته و ضدعفونی شده اند  توسط این دستگاه انجام می شود و پس از آن محصولات برای خرد کردن و یا خشک کردن و یا دیگر فرآوری ها و در نهایت برای بسته بندی آماده می شوند.

از دستگاه آبگیر سانتریفیوژ برای گرفتن روغن اضافی پیاز و سبزیجات سرخ شده نیز استفاده میشود . زیرا پیاز و سبزی  پس از سرخ شدن معمولا بسیار روغنی و چرب می‌شوند.پس از ریختن پیاز داغ یا سبزی سرخ شده داخل این دستگاه ، با چرخش مخزن دستگاه و با استفاده از نیروی گریز از مرکز، روغن اضافی پیاز داغ و سبزی سرخ شده کاملا گرفته می‌شود.با این روش پیاز داغ  و سبزی سرخ شده سالم تر و با کیفیت مطلوب بسته بندی میشوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه آبگیر سانتریفیوژ و استعلام قیمت و نحوه خرید و دریافت کاتالوگ از طریق تماس با کارشناسان متعهد شرکت نوآوران ماشین. کلیه دستگاه‌های ساخت شرکت نوآوران ماشین دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی می‌باشند.

دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ (عملکرد و مشخصات فنی )

 1. دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ رطوبت و آب اضافی باقی‌مانده بر روی بدنه سبزی و میوه را به ‌راحتی و با سرعت‌ بالا جدا کرده و برای مرحله بسته‌بندی در خط تولید سبزی و میوه تازه و یا خشک‌ و سرخ شده آماده می‌کند. آخرین مرحله در خط شستشوي اتوماتیک سبزیجات استفاده از دستگاه آبگیر سانتریفیوژ می باشد.

  1. عملکرد دستگاه : استفاده ازنیروی گریز از مرکز برای جداسازی آب از بدنه محصول
  2. ابعاد دستگاه: طول 170 ، عرض 80 ، ارتفاع  100سانتیمتر
  3. موارد استفاده: مخصوص آبگیری میوه و سبزیجات و روغن گیری سیر و پیاز سرخ شده

  ظرفیت تولید: 500 الی 1000 کیلو گرم در ساعت

  1. برق مصرفی : برق مورد نیاز این دستگاه سه فاز و بسته به نوع درخواست مشتری قابل تغییر به تک فاز
  2. تمام اتوماتیک با قابلیت آبگیری در سریعترین زمان ممکن
  3. دارای سیستم تخلیه اتوماتیک
  4. سرعت دستگاه : سرعت دور دستگاه آبگیر سانتریفیوژ ثابت است. اما می‌توان بر اساس نیاز و خواست مشتری، دور دستگاه را قابل‌کنترل و برنامه‌ریزی کرد
دستگاه_آبگیر وروغن گیر_ساتریفیوژ-ساخت شرکت نوآوران ماشین
دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ

قیمت ،خرید و خدمات پس از فروش دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ شرکت نوآوران ماشین

دستگاه آبگیر و روغن گیر سانتریفیوژ  در شرکت نوآوران ماشین کاملا بر اساس خواست و نیاز خریداران محترم در ابعاد ،ظرفیت و سرعت مورد نیاز اشل کاری کار آفرینان محترم طراحی و سفارشی سازی میشود. هدف شرکت نوآوران ماشین همواره فراهم نمودن ایجاد شرایط خرید راحت چه بصورت اینترنتی و چه بصورت حضوری با قیمت مناسب و  با بهترین  امکانات می باشد تا شرایط فراهم شده به کارآفرینان و خریداران عزیز این انگیزه را بدهد تا بتوانند بدون هیچ نگرانی به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها که ممکن است باعث سردرگمی و انتخاب نادرست دستگاه برای خریدارن گرامی شود بهترین خرید را برای رشد و بهره وری هر چه بیشتر از کسب و کار خود را از شرکت نوآوران ماشین تجربه نمایند.

 •  کلیه دستگاه‌های ساخت شرکت نوآوران ماشین دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می‌باشند.
 •   نصب ، راه‌اندازی دستگاه به صورت رایگان و آموزش نحوه کارکرد با دستگاه همواره به عنوان بخشی از رسالت شرکت نوآوران ماشین می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و استعلام قیمت ماشین آلات طراحی و ساخته شده در شرکت نوآوران ماشین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×