شرکت نوآوران ماشین
دستگاه-بسته-بندی-میوه-و-سبزی شرکت نوآوران ماشین

دستگاه بسته بندی میوه و سبزی ( صنعتی و خانگی)

دستگاه بسته بندی میوه و سبزی ساخت  شرکت نوآوران ماشین برای بسته بندی کلیه میوه جات و سبزیجات خشک و تازه در خط تولید و بسته بندی چیپس میوه و خط تولید و بسته بندی سبزی تازه ،خشک و  سرخ شده در اشل صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار میگیرد .

با توجه به بازار تقاضای گسترده داخلی و خارجی برای انواع میوه و سبزیجات تازه و خشک ، خصوصا نحوه عرضه آنها در مراکز خرید بزرگ و سوپر مارکتها ، لزوم توجه بیشتر به کیفیت بسته بندی واقعا احساس میشود.

 چراکه بسته بندی با کیفیت ،شکیل و بهداشتی میوه و سبزیجات  موجب کاهش ضایعات و آلودگی های آن و دیده و انتخاب شدن شما در این بازار پر رقابت فروش خواهد شد.

کارشناسان ما در نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنایع غذایی وبسته بندی آماده ارائه مشاوره در انتخاب دستگاه بسته‌ بندی خانگی و صنعتی متناسب با نیاز شما ، با قیمت مناسب و مشاوره رایگان قبل از خرید و همجنین راهنمایی جهت راه اندازی هر گونه خطوط تولید در اشل صنعتی و خانگی می باشند.

آیا راه اندازی خط تولید میوه و سبزی خشک و بسته بندی و کسب درآمد از آن کار سود آوری می باشد؟

عواملی مانند قیمت بالای میوه و سبزی خشک در بازار و تنوع و فراوانی محصولات باغی و سبزیجات گوناگون و فراوانی که بدست زحمت کش کشاورزان ایرانی تولید میشود و جلوگیری از هدر رفت این محصولات باعث شده تا تولید کنندگان چیپس میوه وسبزی خشک علاوه بر برطرف کردن نیاز بازار داخلی با صادرات این محصول به سود خوبی برسند.

برای کم کردن قیمت تمام شده  راه اندازی خط تولید میوه خشک باید روی هزینه هایی که صرف خرید میوه تازه، دستگاه ها، تجهیزات و … میکنید کاملا  دقت و مدیریت داشته باشد. (مراجعه به میادین میوه و تره بار برای  تهیه میوه با قیمت مناسب و انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب با نیاز شما و مهمتر از همه مشاوره با افراد آگاه در این زمینه  )

در کل میزان سود سرمایه گذاری در شغل بسته بندی میوه و سبزی خشک  در حالت استاندارد فعالیتی ( یعنی اگر درست کار کنید و همه عوامل و هزینه ها را بررسی و مدیریت کنید  ) : ۶۰% هست .این یعنی که راه اندازی خط تولید بسته بندی میوه و سبزی بصورت خشک و تازه  سودآور بوده و در رده مشاغل با سودآوری بالا قرار دارد.

در خط تولید و بسته بندی میوه خشک چه دستگاه های استفاده میشود؟

 1. دستگاه سورتینگ ( برای جداسازی و سایز بندی میوه ها)
 2. وان استیل (شستشو اولیه میوه)
 3. میز استیل (قرارگیری میوه قبل از شستشو)
 4. (دستگاه بلانچر(جهت شستشوی کامل میوه
 5. (نوار استیل آبگیر(خشک کردن اولیه بعد از شستشو
 6. (آبگیر سانتریفیوژ(خشک کردن آب سطحی میوه
 7. (دستگاه اسلایسر(جهت اسلایس کردن میوه های بدون هسته
 8. (دستگاه خشک کن کابینتی / دستگاه خشک کن کانتینیوس(جهت خشک کردن میوه
 9. بالابرZ
 10. (دستگاه بسته بندی توزین دار) که بسته بندی میوه جات خشک را با ظرفیت مختلف بین 100 تا 1000گرم در پاکت سلفون، ظروف پلاستیکی، بطری، جعبه و …بسته بندی را انجام می دهد.
 11. نوار نقاله جلوی دستگاه

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت دستگاه های مرتبط با راه اندازی خط تولید و بسته بندی میوه خشک ،با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

در خط تولید و بسته بندی سبزی خشک و سرخ شده چه دستگاه های استفاده میشود؟

 • وان استیل (شستشو اولیه سبزیجات)
 • میز استیل (قرارگیری سبزیجات قبل از شستشو
 • (دستگاه بلانچر(جهت شستشوی کامل سبزی
 • (نوار استیل آبگیر(خشک کردن اولیه بعد از شستشو
 • (آبگیر سانتریفیوژ(خشک کردن آب سطحی سبزیجات
 • (خردکن سبزیجات(جهت خرد کردن سبزیجات تازه
 • (دستگاه خشک کن کابینتی/ دستگاه خشک کن کانتینیوس(جهت خشک کردن سبزیجات
 • بالابرZ 
 • (دستگاه بسته بندی توزین دار(که بسته بندی سبزیجات  خشک را با ظرفیت مختلف بین 100 تا 1000گرم در پاکت سلفون، ظروف پلاستیکی، بطری، جعبه و …بسته بندی را انجام می دهد.
 • نوار نقاله جلوی دستگاه

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت دستگاه های مرتبط با راه اندازی خط تولید و بسته بندی سبزی خشک ،با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

دستگاه های بسته بندی میوه وسبزی خشک خانگی

برای بسته بندی میوه و سبزی خشک در خانه می توان از دستگاه های بسته بندی ارزان قیمت هم استفاده کرد و میوه خشک را با ظاهری شکیل و قیمت بالایی به فروش رساند. دستگاه پرکن رومیزی، دستگاه دوخت و دستگاه وکیوم خانگی پیشنهاد های خوبی برای انجام این کار می باشند.

دستگاه بسته بندی میوه خشک به صورت صنعتی

برای بسته بندی میوه و سبزی خشک در ظرفیت بالا از دستگاه های توزین دار استفاده می شود. این دستگاه در مدل های دو توزین، 4 توزین، 6 توزین و 12توزین در شرکت نوآوران ماشین طراحی و ساخته می شوند و سرعت بسته بندی این دستگاه با افزایش توزین ها بیشتر می شود.

ارائه مشاوره رایگان راه اندازی کسب و کار تولید میوه و سبزی خشک

پیش از ورود به هر کسب و کاری لازم هست حتما اطلاعات کافی در مورد آن کسب و کار داشته باشید ،با افراد با تجربه و اهل فن صحبت کنید و از دانش آن ها استفاده کنید. این کار باعث می شود تا چالش ها، مشکلات و دشواری هایی که ممکن است در مسیر راه اندازی این کسب و کار با آن مواجه شوید را از قبل بدانید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

جهت مشاوره رایگان برای راهنمایی کامل برای  راه اندازی خط تولید میوه وسبزی خشک و خرید دستگاه های مرتبط برای راه اندازی این کسب و کار و استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره رایگان قبل از خرید ،کسب اطلاعات بیشتر ،دریافت کاتالوگ و برای استعلام قیمت دستگاه های مرتبط با راه اندازی خط تولید و بسته بندی سبزی خشک ،با کارشناسان ما در شرکت نوآوران ماشین در ارتباط باشید.

قیمت دستگا ه های بسته بندی خانگی (نیمه اتوماتیک)

قیمت هر دستگاهی بستگی به ویژگی های محصول و همچنین نحوه کارکرد آن متفاوت است . از دستگاه های بی کیفیت انتظار یک بسته بندی با کیفیت و بهداشتی رو نباید داشته باشید.اگر کیفیت دستگاه بالا باشد، به نسبت قیمت بالاتری خواهد داشت برای خرید بهترین نوع دستگاه های بسته بندی با قیمت مناسب، از مشاورین فروش ما در شرکت نوآوران ماشین  راهنمایی بگیرید.

قیمت ، خرید و خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی میوه و سبزیجات شرکت نوآوران ماشین

قیمت دستگاه بسته بندی میوه  وسبزی خشک ، بسته به ظرفیت تولید و نوع کار شما دارد.

خرید دستگاه بسته بندی  میوه و سبزی و کلیه ماسین آلات صنایع غذایی خطوط مختلف تولید ساخت شرکت نوآوران ماشین بصورت اینترنتی ،تلفنی وحضوری در محل کارخانه امکان پذیر می باشد.

همواره هدف شرکت نوآوران ماشین فراهم نمودن ایجاد شرایط خرید مناسب با بهترین  امکانات و قیمت مناسب می باشد تا شرایط فراهم شده به کارآفرینان عزیز این انگیزه را بدهد تا بتوانند بدون هیچ نگرانی به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها که ممکن است باعث سردرگمی و انتخاب نادرست دستگاه برای خریدارن گرامی شود بهترین خرید را از شرکت نوآوران ماشین تجربه کنند .دقت درتولید و همچنین پایین آوردن هزینه های اضافی تا رسیدن به قیمت واقعی و از طرفی توضیح آگاهانه جهت رضایت بیشتر مشتریان و رسیدن به بهره وری در خط تولید شما خریداران و کار آفرینان عزیز جزو اهداف و  افتخارات شرکت نوآوران ماشین می باشد.

 •  کلیه دستگاه‌های ساخت شرکت نوآوران ماشین دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می‌باشند.
 •   نصب ، راه‌اندازی دستگاه به صورت رایگان و آموزش نحوه کارکرد با دستگاه همواره به عنوان بخشی از رسالت شرکت نوآوران ماشین می باشد.

ما در شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و دستگاه های بسته بندی همواره سعی داریم تا با تکیه بر دانش فنی متخصصین و کارکنان متعهد خود و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان از خدمات و پشتیبانی های واقعی ارائه شده به خریداران محترم ، با ایجاد اطمینان خاطر از بابت کیفیت دستگاه و محصول نهایی، مصرف انرژی ، خدمات گارانتی، آموزش رایگان و از همه مهم تر قیمت مناسب دستگاه ها ی خط تولید، شرایط ایجاد کار را برای شما کار آفرینان محترم تسهیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

×