پخش ویدیو

دستگاه های بسته بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین

بسته بندی انواع مواد غذایی ،دارویی، شیمایی، بهداشتی و صنعتی

صنعتی(اتوماتیک) و خانگی (نیمه اتوماتیک)

چه نوع دستگاه بسته بندی را باید بخرم؟

قبل از هرتصمیمی برای راه اندازی خط تولید و خرید دستگاه های مورد نیاز برای بسته بندی، باید نوع محصول خود  را دقیقا مشخص کنید و سپس از دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید وسپس دستگاه های لازم برای بسته بندی محصول مورد نظر خود استفاده کنید .

  1. اگر قصد بسته بندی مواد گرانولی مانند(حبوبات، خشکبار، شکر، قند، چای، چیپس، پفک، میوه خشک، ،سبزی خشک، سبزی سرخ شده ،نمک، آجیل و…) را دارید باید از (دستگاه بسته بندی توزین دار) استفاده کنید.

 

  1. اگر قصد بسته بندی مواد پودری مانند(ادویه جات، انواع پودر های غذایی، شیمیایی، دارویی، آرد و…) دارید (دستگاه بسته بندی پودری) مناسب شماست.

 

  1. برای بسته بندی و پر کردن مایعات از قبیل (مایع های بهداشتی، خوراکی، دارویی و شیمیایی و…)(دستگاه های پرکن مایعات ) مورد استفاده شماست.

 

  1. جهت بسته بندی انواع مواد گرانول حجیم مانند پفک، پاپ کورن و …استفاده ازدستگاه بسته بندی حجمی (پیمانه ای) مناسب می باشد.
  2. و در نهایت با توجه به ظرفیت تولید و پلتفرم کاری خود باید انتخاب کنید که دستگاه بسته بندی خانگی (نیمه اتوماتیک) نیاز دارید یا دستگاه بسته بندی صنعتی( تمام اتوماتیک) ؟

دستگاه بسته بندی انواع مواد غذایی (صنعتی و خانگی )

دستگاه بسته‌بندی انواع مواد غذایی در شرکت نوآوران ماشین در ظرفیت‌های مختلف صنعتی (اتوماتیک) و خانگی (نیمه اتوماتیک) و متناسب با نوع محصول، طراحی ، ساخته و را ه اندازی می‌شود.

دستگاه های بسته بندی و موضوع بسته بندی همواره به عنوان یکی از اصلی ترین و مهمترین فاکتورها در راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی محصولات غذایی ،دارویی ، گیاهی ،آرایشی ،بهداشتی ،شیمیایی ،صنعتی و… در  ابعاد ملی و بین المللی محسوب میشود. و نقش بسته بندی محصولات در بازار رقابتی آن چنان  پر رنگ شده که  موجب جابجایی رقم های باور نکردنی از فروش بین محصولات مشابه با کیفیت یکسان بین رقبا در بازار داخل و خارج از کشور شده است.

شرکت نوآوران ماشین با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی و راه اندازی صدها خط تولید در داخل و خارج از کشور وبا تکیه بر دانش فنی متخصصین و کارکنان متعهد خود و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان از خدمات و پشتیبانی های واقعی  ارائه شده و با ایجاد اطمینان خاطر از بابت کیفیت و قیمت مناسب دستگاه های بسته بندی  و ماشین آلات خطوط تولید مختلف صنابع غذایی  همواره سعی دارد تا شرایط راه اندازی کار برای کارآفرینان محترم در این عرصه را تسهیل نماید.

اهمیت بسته بندی در اقتصاد و بازاریابی محصول

نقش بسته بندی در بازاریابی دقیقا یعنی تبلیغ کردن محصول یا کالای تولیدی و در نهایت فروش محصول است. بسته بندی است که تعیین می کند آیا محصول شما از بین ده ها برند مختلف دیده خواهد شد و مشتری را ترغیب به خرید خواهد کرد یا خیر؟! برای بازاریابی موفق باید بسته بندی شما کاملا کاربردی و شکیل باشد.

نقش بسته بندی با ویژگی حمل ونقل آسان در بازاریابی موفق ثابت شده است. اهمیت بسته بندی در امر بازاریابی به حدی بالاست که پرستیژ خاصی را برای برند و شرکت تولید کننده ایجاد می کند به نحوی که مشتریان ،یک محصول را با نوع بسته بندی آن محصول می شناسند.

بنابراین انتخاب درست  دستگاه های بسته بندی و موضوع بسته بندی همواره به عنوان یکی از اصلی ترین و مهمترین فاکتورها در راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی محصولات در  ابعاد ملی و بین المللی محسوب میشود.

از چه روشهای برای بسته بندی مواد و محصولات غذایی مورد نظر خود استفاده کنم؟

پاسخ به همه این سوالها و مشخص کردن دقیق هدف ، انتخاب را برای شما راحت تر خواهد کرد . شرکت ما  با بیش از 15 سال سابقه  در زمینه  طراحی و  ساخت انواع ماشین آلات خطوط فرآوری و بسته بندی مواد غذایی مشاور و همراهی خوب برای شماست. کارشناسان ما هموراه در کنار شما هستند تا با انتخابی درست شما را در تحقق اهدافتان یاری نمایند.

امروزه بسته‎ بندی‌های تک نفره برای انواع محصولات خوراکی، شیمیایی و دارویی کاربرد بسیار زیاد و مناسبی دارد.

 اکثر تولیدکنندگان محصولات غذایی، در کنار بسته بندی‎های مختلف با اندازه‌های متفاوت از محصولات خود، اقدام به تولید بسته ‎بندی‌های تکنفره نیز می‎کنند. 

به این منظور در کارگاه‌ها و کارخانجات تولیدی خود از دستگاه‎های بسته‌بندی تک نفره مختص برند خودشان استفاده می‎کنند. 

اصولا دستگاه‎های مختلفی مانند دستگاه ساشه و دستگاه سیل، برای بسته بندیهای تکنفره محصولات غذایی کاربرد مناسبی دارند.

 

دستگاه ساشه که قادر به بسته ‎بندی سلفونی محصولات بصورت تک نفره است،

 در سه مدل گرانولی، پودری و مایع، در شرکت نوآوران ماشین طراحی و ساخته می‎شود. 

این نوع از دستگاه می‎تواند دارای تعداد نازل متفاوتی باشد. هر چه تعداد نازل‎های دستگاه ساشه بیشتر باشد، 

سرعت بسته بندی بالاتر بوده و ظرفیت تولید افزایش می‎یابد. اصولا در کارخانجات صنعتی بزرگ، از دستگاه‎های ساشه با تعداد نازل بیشتر استفاده می‎‎شود.

 اما برای کسب و کارهای کوچک خانگی یا کارگاهی می‎توان از دستگاه ساشه با تعداد نازل کمتر و قیمت پایین‌تر استفاده کرد.

انواع دوخت دستگاه‌های ساشه می‎تواند به شکل‌های دوطرفه، سه طرفه، مدادی و بالشی باشد. بنابراین در این زمینه از تنوع مناسبی برخوردار است

دستگاه بسته‌بندی سیل

دستگاه دیگری که برای بسته‌بندی تک نفره انواع محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‎گیرد، دستگاه بسته ‎بندی سیل است. 

این دستگاه با ریختن مقدار مشخصی از محصول داخل هر کدام از ظرف‎ها و سپس کشیدن درب روی آنها، بسته ‎بندی مناسب تک نفره ارائه می‎کند. 

از دستگاه سیل می‎توان در آبمیوه‌فروشی‌ها، بستنی‌فروشی‌ها، رستوران‎ها و کترینگ‌ها استفاده کرد.

هر کدام از دستگاه‌های سیل و دستگاه بسته بندی ساشه می‌توانند متناسب با نیاز مشتری و خواست خریداران محترم در شرکت نوآوران ماشین  طراحی و سفارشی‌سازی شوند.

 همچنین این امکان وجود دارد که قالب مشخصی برای ظرف‎های دستگاه سیل تعبیه شود تا نمایانگر برند موردنظر باشد.

 در حقیقت کاملا امکان شخصی‌سازی بسته‌بندی برای هر دو دستگاه ساشه و سیل وجود دارد.

 از طرف دیگر امکان تعریف کردن قابلیت‎های دیگر مثل افزودن سیستم تزریق گاز ازت، تاریخ‌زن و موارد دیگر وجود دارد. هر کدام از این‎ها کاملا در راستای شخصی‌سازی بسته  بندی در راستای اهداف برند موردنظر انجام می‌شود.

 

برای خرید دستگاه‌های بسته‌بندی ساشه و سیل که جهت بسته‌بندی تک نفره انواع محصولات خوراکی به شکل‌های مختلف مایع، پودری و گرانولی، مورد استفاده قرار می‎گیرند، باید به شرکت‌های معتبر طراح و سازنده مراجعه کرد. 

این شرکت‎ها هر چه دارای سابقه درخشان‌تر و تجربه بیشتر در زمینه طراحی و ساخت ماشین ‎آلات بسته ‎بندی باشند، بهتر می‎توانند محصول را مطابق با نظر شما و در راستای اهداف برندتان طراحی کرده و تحویل دهند.

شرکت نوآوران ماشین دارای سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه‎های بسته‎ بندی محصولات غذایی، بخصوص دستگاه‎های بسته‌بندی تک نفره مانند ساشه و سیل است.

 شما می‎توانید برای سفارش انواع دستگاه بسته‌بندی تک نفره مختص برند خودتان، به سه صورت تلفنی، حضوری در محل کارخانه و یا از طریق همین وبسایت، با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

حتما توجه داشته باشید که دستگاه‎های بسته بندی خریدای شده، باید دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی باشند. به این شکل اطمینان خواهید داشت که تا مدت زمان زیادی خط تولید شما به فعالیت مفید خود ادامه خواهد داد.

 تمامی دستگاه‌های بسته‌بندی ساخت شرکت نوآوران ماشین، از جمله دستگاه‎های سیل و ساشه دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی هستند.

همچنین پیش از خرید مشاوره رایگان ارائه شده که به انتخاب هر چه بهتر و مقرون بصرفه‌تر کمک می‎کند.

 از طرف دیگر پس از خرید، عملیات نصب و راه‌اندازی خط تولید در محل پروژه، توسط کارشناسان فنی انجام شده و نحوه کار با دستگاه به تیم خریدار آموزش داده می‌شود.

باید توجه داشت که دستگاه‎های بسته ‎بندی تک نفره محصولات غذایی، مانند دستگاه‎های سیل و ساشه، می‎توانند دارای کیفیت طراحی و ساخت متفاوت و همچنین امکانات مختلفی باشند. 

موارد متعددی از جمله جنس بدنه دستگاه، ابعاد آن، سرعت بسته‎بندی، ظرفیت تولید، نوع برق مصرفی، افزودن امکانات اضافی، مثل تزریق گاز ازت، تاریخ‎زن و مواردی از این دست، همگی می‎توانند بر قیمت نهایی دستگاه بسته ‎بندی محصولات تکنفره تاثیرگذار باشند.

 برای اطلاع از قیمت واقعی این دستگاه‌ها شما می‎توانید همین حالا با کارشناسان شرکت نوآوران ماشین تماس بگیرید.